آخرین مطالب
15
امروز
نام‌گذاری اندروید N

نظرخواهی عمومی گوگل برای نام‌گذاری اندروید N

گوگل تقریبا در دوره‌های شش ماهه اقدام به ارائه آپدیت برای سیستم‌عامل محبوب خود، اندروید می‌کند اما هنگامی‌که نوبت به تغییرات بنیادین در آن می‌رسد، تمامی کاربران پیش از کشف قابلیت‌های جدید به حدس و گمان درباره نام نسخه جدید آن می‌پردازند. گرچه تاکنون حدس و گمان‌های طرفداران اندروید راه به جایی نبرده‌اند؛ اما این بار گوگل قاعده بازی را عوض و نام‌گذاری اندروید N را به کاربران محول کرده است.

نام‌گذاری اندروید N ، از نوتلا تا خوراک هندی!

ناگفته نماند ساندار پیچای، مدیرعامل هندی گوگل نیز اواخر سال گذشته میلادی در مقابل یکی از رسانه‌ها به ‌احتمال انتخاب نام اندروید N توسط کاربران اشاره کرده بود. در این صورت، با همکاری مردم کشور هند نام یکی از غذاهای لذیذ هندی برای جدیدترین نسخه از پرطرفدارترین سیستم‌عامل دنیا برگزیده خواهد شد.

گوگل هنوز اطلاع‌رسانی مرتبط با نحوه کمک مردم برای نام‌گذاری اندروید N منتشر نکرده است اما در کنفرانس Google I/O امشب بر توجه کمپانی به روی پیشنهادهای کاربران تاکید شد.

آنچه در این میان از اهمیت بالایی برخوردار است، رعایت حق و عدالت توسط گوگل است؛ بنابراین نمی‌توان از برگزیده شدن نام هندی برای اندروید N اطمینان حاصل کرد و نظر تک تک کاربران برای ساکنین مانتین ویو محترم شمرده خواهد شد.

ما همچنان به کاوش درباره جزییات نحوه شرکت در همه‌پرسی گوگل برای انتخاب نامی مناسب برای جدیدترین نسخه اندروید ادامه خواهیم داد. پیشنهاد شما برای نام اندروید N چیست؟ آن را در بخش نظرات با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*