آخرین مطالب
19
امروز
فیلم Tomb Raider

زمان عرضه و بازیگر اصلی فیلم Tomb Raider مشخص شد

از منابع مختلف خبرهای جدیدی در ارتباط با فیلم Tomb Raider مبنی بر انتخاب آلیسیا ویکاندر (Alicia Vikander) به‌عنوان نقش اصلی این فیلم و همچنین زمان عرضه آنکه 25 اسفند سال 1396 خواهد بود به گوش می‌رسد. بدون شک این فیلم برای عاشقان سری عناوین بازی‌های توم رایدر می‌تواند از جذابیت بالایی برخوردار باشد.

فیلم‌هایی که بر اساس شخصیت بازی‌های کامپیوتری ساخته می‌شود، معمولاً از جذابیت بالایی برخوردار است و طیف گسترده‌ای از گیمرها معمولاً با این فیلم‌ها ارتباط نزدیکی برقرار می‌کنند. اگر شنیده باشید قرار است فیلم Tomb Raider با درخشش آلیسیا ویکاندر (Alicia Vikander) ساخته شود. با توجه به آنکه ما در حال حاضر شاهد بازی فرانچایز توم رایدر هستیم، این حدس را می‌توان زد که این فیلم در مسیری متفاوت از فیلم لارا کرافت عرضه شده در سال 2001 میلادی ساخته خواهد شد.

آلیسیا ویکاندر بازیگر فیلم Tomb Raider

آلیسیا ویکاندر بازیگر فیلم Tomb Raider

فیلم Tomb Raider زمستان 96 منتشر می‌شود

در این بین سؤالی که برای تمامی علاقه‌مندان به این عنوان وجود دارد آن است که فیلم Tomb Raider چه زمانی عرضه خواهد شد؟ با توجه به گزارش جدیدی که از سوی Variety منتشر شده است، این فیلم در تاریخ 16 مارس سال 2018 میلادی (25 اسفند 1396) عرضه خواهد شد. این بدان معناست که ما برای تماشای این فیلم جذاب باید مدت زمانی حدود 2 سال را صبر کنیم. با این حال امیدواریم که این فیلم ارزش صبر کردن را داشته باشد و با تماشای فیلم Tomb Raider مثل اکثر غریب به وقوع فیلم‌هایی که از بازی‌های ویدیویی ساخته می‌شود با پروژه ضعیف و بی‌ارزشی روبه‌رو نباشیم.

در کنار آلیسیا ویکاندر، ما شاهد حضور یک فیلم ساز نروژی به نام “Roar Uthaug” خواهیم بود که کارگردانی آن را بر عهده دارد؛ اما متأسفانه در حال حاضر سایر بازیگران و حتی داستان فیلم نیز مشخص نیستند. اگر این فیلم چیزی شبیه به‌عنوان بازی‌های توم رایدر باشد، آن می‌تواند یک فیلم کاملاً اکشن و سرعتی بوده که ستاره جوان این فیلم، ویکاندر را با چالشی بسیار جالب روبه‌رو خواهد کرد.

در هر صورت گجت نیوز تازه‌ترین اخبار مربوط به فیلم Tomb Raider را برای علاقه‌مندان به سری عناوین توم رایدر پوشش خواهد داد.

یک دیدگاه

  1. از انجلینا جولی که اصلا خوشم نمی یاد و سری لاکرافت زیاد جالب نبود.
    ببینم این چی از اب در میاد.
    ریسک کردن! بازیگرش چندانم محبوب و شناخته شده نیست. ولی یجورایی شبیه به کارکتر بازی.

    (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*