آخرین مطالب
3
امروز
اتومبیل بلک کویلین - Black Cuillin

بلک کویلین ؛ اتومبیلی کلاسیک با پیشرانه‌ای قدرتمند و مدرن

“Eadon Green” نام یک استارتاپ بریتانیایی است که به تولید اتومبیل های ترکیبی از ظاهر کلاسیک و قابلیت‌هایی مدرن می‌پردازد. این شرکت در تازه‌ترین فعالیت خود بدنه‌ی یک خودرو کلاسیک آلفا رومئو 8C 2900 سال 1930 را با کابینی متشکل از قابلیت‌های مدرن طراحی کرده است. بلک کویلین (Black Cuillin) نام این خودرو بازسازی شده و جذاب است که شاهد حضور آن در نمایشگاه خودرو ژنو 2017 بودیم. در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

بلک کویلین ، ترکیبی از اتومبیل های دهه 30 و یک موتور قدرتمند 6 سیلندر

دهه 30 میلادی را می‌تواند یکی از جذاب‌ترین دوره‌های تاریخ برای صنعت خودرو دانست. در آن دهه اتومبیل های بسیار زیبا و جذابی ظهور کردند که یکی از محبوب‌ترین آنها آلفا رومئو RC 2900 بود. بلک کویلین با بهره گیری از بدنه‌ی زیبا و باوقار این خودرو، از یک موتور 6 لیتری 12 سیلندر V قدرت می‌گیرد که می‌تواند با ترکیب این بدنه کلاسیک جذاب و دلپذیر باشد. به ادعای شرکت بریتایایی Eadon Green، آن‌ها در ساخت خودروی بلک کویلین علاوه بر الهام گرفتن از آلفا رومئو مذکور، از اتومبیل مورگان آئرو 8 نیز کمک گرفته‌اند. کاپوت این خودرو بسیار طولانی بوده و قوس زیبایی بر روی گلگیرها شکل گرفته است که می‌تواند ما را به یاد اتومبیل های دهه 30 میلادی بی‌اندازد.

اتومبیل بلک کویلین - Black Cuillin

بدنه‌ی این خودرو از جنس آلومینیوم مقاوم است تا موتور قدرتمند زیر کاپوت طولانی آن همواره خطرآفرین نباشد. هرچند در اینجا بحث در مورد عرضه این خودرو همراه با چند موتور مختلف است، اما ما با اطمینان می‌توانیم بگوییم که پیشرانه 6.5 لیتری V12 با خط قرمز 7000 دور در دقیقه و همچنین توانایی مهیا کردن حداکثر سرعت 273 کیلومتر در ساعت نخستین نسخه از خودوی تولید شده Black Cuillin خواهد بود. هرچند هنوز بخش داخل کابین این خودرو تکمیل نشده است، اما آن از یک کنسول میانی بسیار عریض، متریال چرم و آلکانتارا و یک تریم چوبی همراه با یک ساعت انگلیسی معروف به نام Garrick بهره‌مند خواهد بود.

به همین جهت است که تا بدین لحظه تصاویر واضح و کاملی از نمای داخلی این خودرو منتشر نشده تا ما را همچنان در انتظار ملاقات با نسخه نهایی بلک کویلین زیبا و دوست داشتنی بگذارد. بی‌تردید در آینده‌ای نزدیک، بیشتر از این خودرو خواهیم شنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*