آخرین مطالب
5
امروز
اپلیکیشن رایگان هفته گوگل پلی

بخش اپلیکیشن رایگان هفته گوگل پلی راه اندازی شد؛ هر هفته یک برنامه پولی، رایگان می‌شود

سرانجام بخش جذابی به نام اپلیکیشن رایگان هفته گوگل پلی راه اندازی شد تا کاربران بتوانند از طریق فروشگاه اپلیکیشن‌های اندرویدی، هر هفته یک هدیه از گوگل دریافت کنند.

با فراگیر شدن تلفن و تبلت‌های هوشمند، هر سال شاهد افزایش وابستگی کاربران به اپلیکیشن‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی مربوطه هستیم. این برنامه‌ها در فروشگاه‌هایی نظیر گوگل پلی و اپ استور به صورت رایگان یا پولی در دسترس هستند و برخی از موارد رایگان نیز شامل پرداخت درون برنامه‌ای می‌شوند. با توجه به اینکه خرید از چنین سرویس‌هایی در کشور ما کمی مشکل است و کاربران تمایلی به این کار ندارند، اپلیکیشن رایگان هفته همیشه مورد استقبال همه قرار می‌گیرد.

دو فروشگاه اپ استور و گوگل پلی معمولا در جهت سیاست‌های خود، هر هفته یک یا چند برنامه را به عنوان اپلیکیشن رایگان هفته معرفی می‌کنند تا کاربران بتوانند از آن استفاده کنند. در طرف مقابل، کاربران نیز معمولا استقبال خوبی از این پیشنهادات ویژه دارند و حتی اگر برنامه مربوطه آنچنان کاربردی برایشان نداشته باشد، باز هم آن را به صورت رایگان دانلود می‌کنند.

بخش اپلیکیشن رایگان هفته گوگل پلی در هر دو نسخه موبایل و وب قابل رویت است

با این حال شناسایی پیشنهادات ویژه در فروشگاه‌های اپلیکیشنی، قبل از اینکه به اتمام برسند، کمی سخت است و شاید بارها شانس خود را از دست داده باشید. خوشبختانه حالا گوگل با معرفی بخش اپلیکیشن رایگان هفته “Free App of the Week” در فروشگاه خود، کاربران را از این پیشنهادات ویژه مطلع می‌کند. کاربران در هر دو نسخه موبایل و وب می‌توانند به بخش اپلیکیشن رایگان هفته در گوگل پلی دسترسی داشته باشند. کافیست فروشگاه گوگل را باز کرده و در انتهای همان صفحه اصلی، بخش مربوطه را پیدا کنید. شایان ذکر است که هر هفته چندین اپلیکیشن و محصول به صورت رایگان یا تخفیف‌خورده در دسترس قرار می‌گیرند و نام این بخش تنها نوع کاربرد آن را به افراد نشان می‌دهد.

اپلیکیشن رایگان هفته گوگل پلی

در حال حاضر اپلیکیشن Card Wars – Adventure Time در بخش اپلیکیشن رایگان هفته گوگل پلی در دسترس کاربران قرار گرفته است و تنها تا چند روز دیگر می‌توانید آن را دریافت کنید. این برنامه را به صورت عادی باید با قیمت 2.99 دلار از گوگل پلی دریافت کنید، اما تا چند روز دیگر این فرصت فراهم است تا به صورت رایگان از آن بهره ببرید.

بنابراین اگر از ایده دانلود اپلیکیشن‌های پولی به صورت رایگان یا با تخفیف خوشتان می‌آید، پیشنهاد می‌کنیم حتما به بخش اپلیکیشن رایگان هفته در فروشگاه گوگل پلی سر بزنید. هیچ تضمینی در میزان کاربرد برنامه‌های این بخش برای کاربران وجود ندارد، با این حال با توجه به این موضوع که قرار نیست هزینه‌ای پرداخت شود، امتحان برنامه‌های این بخش برای یک بار ضرری ندارد.

شایان ذکر است کاربران آیفون و آیپدها نیز می‌توانند هر هفته پیشنهادات ویژه‌ای را از اپل در فروشگاه اپ استور دریافت کنند و معمولا برنامه‌های بسیار خوبی در این بخش برای کاربران این سیستم‌عامل نیز معرفی می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*