آیا طراحی نژاد و ساختار ژنتیکی انسان از سوی بیگانگان صورت گرفته است؟
آخرین مطالب
0
امروز
طراحی نژاد و ساختار ژنتیکی انسان

آیا طراحی نژاد و ساختار ژنتیکی انسان از سوی بیگانگان صورت گرفته است؟

آیا این احتمال وجود دارد که طراحی نژاد و ساختار ژنتیکی انسان ، توسط گونه‌ای از موجودات فرازمینی صورت گرفته باشد؟ این بدان معناست که قدم نهادن موجودات هوشمندی با نام انسان بر روی کره زمین، حاصل یک فرآیند پیچیده و فوق پیشرفته توسط بیگانگان فضایی بوده است! در یک مطالعه جدید، دانشمندان تعداد 9 نمونه از کد ژنتیکی انسان را مورد بررسی قرار داده‌اند که ظاهر شدن عدد 37 در تمامی این نمونه‌ها، در نوع خوب بسیار عجیب است.

آیا بیگانگان، وظیفه طراحی نژاد و ساختار ژنتیکی انسان را بر عهده داشته‌اند؟

بر اساس یک نظریه علمی جدید، کشف پاسخی برای منشا حیات در کره زمین را می‌توان پیرامون عدد مرموز 37 جستجو کرد. بر مبنای این نظریه علمی، کد ژنتیکی ما توسط موجوداتی هوشمند از سایر نقاط جهان ساخته و امضا شده است! اگر طراحی نژاد و ساختار ژنتیکی انسان ، توسط گونه‌ای از موجودات هوشمند در نقطه‌ای دور از جهان انجام گرفته باشد، به نظر می‌رسد پاسخ بسیاری از پرسش‌های دیرینه‌ی انسان نیز در دستان طراحان ما قرار دارد.

این ایده که شکل‌گیری حیات بر روی کره زمین توسط موجودات دیگری پایه‌گذاری شده است، مسئله‌ی جدیدی نیست! برای قرن‌های طولانی، “علت موجودیت” یکی از مهم‌ترین پرسش‌های بشر در طول تاریخ بوده است. به راستی که چرا ما در دنیا وجود داریم؟ آیا ما در این دنیا تنها هستیم؟

گروهی از دانشمندان بر این باورند که پاسخی عجیب و غریب را برای اینگونه پرسش‌ها کشف کرده‌اند. آن‌ها منشا حیات بر روی زمین را به شکلی قاطعانه به هوش فرازمینی نسبت می‌دهد!

طراحی نژاد و ساختار ژنتیکی انسان

یکی از محققین این مطالعه با نام Maxim Makukov از موسسه فیزیک نجومی Fesenkov واقع در قزاقستان، از وجود یک سیگنال بسیار مرموز در کد ژنتیکی انسان خبر داده است.

البته این نظریه علمی، هنوز با تایید شدن از سوی دانشمندان دیگر فاصله بسیاری دارد. با این حال یک ریاضیدان با نام Vladimir shCherbak بر این باور است که وجود عدد 37 در کد ژنتیکی انسان، می‌تواند حامل یک پیام یا امضا از سوی طراحان ما باشد!

نظریه‌ی پیشنهادی توسط Makukov و shCherbak، بر مبنای پدیده‌ی پاناسپرمیا مورد بررسی قرار گرفته است. بر اساس این نظریه، میکروارگانیسم‌ها و یا مواد اولیه شیمیایی در گوشه‌ای از فضا وجود داشته و با قرارگیری در یک محیط مناسب (مانند زمین)، امکان آغاز حیات و تکامل برای آنان فراهم گردیده است. اما نظریه‌ی پیشنهادی دانشمندان قزاقستانی، اندکی با پدیده‌ی پاناسپرمیا تفاوت دارد. آن‌ها بر این باورند که شکل‌گیری حیات بر روی زمین، حاصل طراحی نژاد و ساختار ژنتیکی انسان توسط گونه‌ای دیگر از موجودات هوشمند بوده است. به بیان دیگر ما با پدیده‌ی پاناسپرمیا به صورت غیرطبیعی طرف هستیم!

نکته جالب توجه این است که Makukov و shCherbak، اولین افرادی نبوده‌اند که چنین پیشنهاد بحث بر انگیزی را مطرح می‌کنند!

فرانسیس کریک (Francis Crick) زیست‌فیزیک‌دان انگلیسی و یکی از کاشفان ساختار دی‌ان‌ای در سال 1953 اظهار داشت:

ارگانیسم‌های مورد نیاز برای شکل‌گیری حیات بر روی کره زمین، عمدتا از سوی موجوداتی هوشمند از سایر نقاط جهان ارسال گردیده‌اند. ما بر این باور هستیم که حیات بدین شکل به کره زمین راه پیدا کرده است.

در واقع همزمان با فرانسیس کریک، یک شیمیدان بریتانیایی با نام لزلی ارگل (Leslie Orgel)، مقاله‌ای را در رابطه با این موضوع در ماه جولای سال 1973 منتشر کرد. در این مقاله آمده است که شکل گیری حیات بر روی زمین، حاصل یک پاناسپرمیای دستکاری شده است!

طراحی نژاد و ساختار ژنتیکی انسان

Makukov و shCherbak مولکول‌های DNA و RNA را که حامل اطلاعات ژنتیکی در سلول‌های زنده بوده را مورد تحلیل و بررسی قرار داده‌‌اند. در جریان این تحقیق و بررسی، عدد 37 به دفعات مشاهده شد!

برای مثال جرم هسته مولکولی به اشتراک‌گذاری شده توسط تمامی آمینو اسید‌ها برابر با عدد 74 (دو برابر عدد 37) بوده است.

همچنین در سال 1966 میلادی، یوری رومر (Yuri Rumer) به عنوان یک دانشمند اهل روسیه، اظهار داشت که کد ژنتیکی می‌تواند به دو قسمت مساوی تقسیم شود. یک قسمت شامل کدون‌های “خانواده کامل” که به یک کدون با سه واحد ساختاری در DNA اطلاق می‌گرد. دیگری شامل کدون‌های “خانواده تقسیم شده” که فاقد کد AC هستند.

در واقع به طور کلی تعداد 28 کدون با جرم اتمی کلی 1665 وجود دارد که از در کنار هم قرار گرفتن زنجیره‌ای از جرم اتمی ترکیبی 703 تشکیل می‌شوند. نکته جالب توجه در مورد این اعداد این است که همه‌ی آن‌ها مضربی از عدد 37 هستند!

در این مقاله، تعداد 9 نمونه مختلف از ساختار ژنتیکی مورد بررسی قرار گرفته است. دانشمندان اظهار داشته‌اند که شانس ظاهر شدن تصادفی عدد 37 در تمامی این 9 نمونه، یک در 10 تریلیون بوده است!

به عقیده‌ی Makukov، کاملا واضح است که طراحی نژاد و ساختار ژنتیکی انسان ، به شکل تصادفی پایه‌گذاری نشده و به نظر می‌رسد که ردپای بیگانگان فضایی در قالب یک پیام یا امضا در آنان وجود دارد.

الگوهایی که ما مورد بررسی قرار داده‌ایم دارای ویژگی‌های تعجب‌آوری هستند. از دیدگاه ما تشکیل چنین ساختاری بر مبنای فرآیندی طبیعی یا تصادفی نبوده است.

طراحی نژاد و ساختار ژنتیکی انسان

آیا این احتمال وجود دارد که طراحی نژاد و ساختار ژنتیکی انسان توسط گونه‌ای هوشمند از موجودات بیگانه صورت گرفته و توسط آنان با عدد 37 امضا شده باشد؟

۳۲ دیدگاه

 1. اصولا برای نوشتن یک مقاله علمی نمیشه با استفاده مکرر واژه دانشمندان یا محققان آن را به فرم علمی قالب خواننده کرد.
  یا استفاده از کلماتی مانند به اثبات رسیدست یا …
  برای کشف حقیقت باید از تعارفات و گفتار سلیقه ای اجتناب کرد
  این سبک نگارش و تفکر راه به جایی نمیبرد
  بله احتمالات بسیار زیادی در این فضای عجیب و غریب هست
  ولی روش صحیح پیشروی قدم به قدم و نه گذاشتن نام دانشمندان بر روی نظریه پردازان بیگانگان و دخل و تصرف در مورد واقعیت

  (1)
 2. در اینده نزدیک.انسان بسیاری این راز ها رو متوجه خواهد شد کما اینکه تعداد معدودی از نوع بشر از آن اگاهند و این تنها در قدیمی ترین نقطه مغز انسان رخ میدهد که جدید ترین تحولات زیستی رو تجربه کرده است و این به صورت کد گذاری های مخفی در ژنوم انسان نهادینه و توسط نور خورشید سه گانه ماه و زمین خورشید فیلتر و به لایه های زیرین مغز انسان که در بر گیرنده تمامی اطلاعات قدیمی تر سیر تکامل هست راه پیدا میکند بر گرفته از افشای اسناد ویکیلیکس مجله موفان

  (1)
 3. به نظر من همچین چیزی خیلی خیلی بعید هستش ، فقط با کد ژنتیکی بخوان برسن به موجودات فرازمینی دلیل منطقی نیست و علمی هم نیست

  در مورد اون دوستانی هم که انتقاد میکنن و همه چیز رو به دین ربط میدن باید بگم چرا وقتی جوان بیکار، جوان مجرد، فقیر دست فروش ، گدای محتاج، همسایه گرسنه ، ظلم ظالم به مظلوم ، دزدی های کلان رو می بینین به دین ربط نمیدینش ، انیجور جاها که اصلا برای شما نیست میاین و به دین ربط میدین ، برو آقا اخبار شبکه یک رو نگاه کنن

  (9)
  • عملکرد آدمها با عنوان و ادعای دیندار بودن ربطی به خود دین ندارد.
   اگر دانشمندی از علم خود برای ساخت بمب استفاده کند میشود نتیجه گرفت که علم مخرب است و یا دانشمند بودن جرم و جنایت است.
   دین را با پیروان راستین و واقعی آن بشناسید که هیچگاه بر خلاف دین عمل نکردند و دزدی و غیبت و ظلم و… در رفتار و کردارشان جایگاهی نداشت.

   (-5)
 4. دوستان گلم سلام گن همه ی نظرات رو خوندم و البته در مورد این مقاله و غیره….یه سوال کلیدی و فلسفی اونوقت کسی پرسیده اگر حتی این نظریات درست باشه خود این موجودات هوشمند چطور بوجود اومدن؟اگر اونها هم توسط یکی دیگه اون یکی رو کی خلق کرده ؟!اخرش به کی میرسه؟!یک موجود هوشمند که همه ی این موجودات رو خلق کرده.
  با خودتون بجای بحث کردن یکم فکر کنید.
  و البته روراست باشید بشر تا امروز تو هیچ علمی نتونسته بالاتر از طبیعت باشه .
  من خودم دانشجوی دکتری مکانیک در امریکا هستم برخلاف تمام تصورات خیلی ها دانشمندان و محققان امروزه واقعا در شگفت رمز گشایی هنوز در ابتدای راه هستند و هنوز در علم مکانیک هیچ ماشینی با طراحی دقیق حشرات نتونسته طراحی بشه.
  یک بار با دقت به سنجاقک و یا ….حشرات نگاه کنید از لحاظ ایرودینامیک یا …هنوز در نقطه اولیه طراحی نیستیم

  (13)
 5. مرسی از مقالتون اطلاعات جالبی میده واقعا این توقع رو از موجودات فضایی نداشتم که ژنیتیک ادم هارو تغییر بدن و قایم بشن حداقل یه میراثی چیزی میذاشتن.
  با توجه به تحولاتی که انسان از بدو خلقت باهاش مواجه بوده میشه به این نظریات هم به چشم مثبت نگاه کرد

  (5)
 6. با سلام خدمت تمامی اعضا.من فقط اینو میدونم که ما مسلمونا وقتی اکتشافی جدید پیدا میشه و در موردش هنوز بحث و تبادل نظر هست سریعا میگیم اینا همه کافر و تکفیری و گبر و…..اما وقتی همون نظریه یا اکتشاف به اثبات میرسه و مورد تایید خیلی ها قرار میگیره سریعا میگیم این قبلا تو کتاب دینی 1400 سال پیش ما اومده.و هزار تا دلیل میاریم.فقط الان مونده که بگن ستارهVy Cami’s majors هم درموردش تو کتاب نوشته ولی خارجیا دزدیدن تا به اسم خودشون بزنن

  (10)
 7. واقعا متاسفم برای این سایت و اون کسی که این مقاله پوچ و بی معنی رو قرار داده و یک مشت بی سواد بی عقل که با مشتی اراجیف خام شدن که واقعا جای افسوس داره حقیقی پشت پرده نیست تنها دین نزد خدا اسلام هست و تنها دین کامل هست تو قران و روایات نگاه کنید هر چی لازمه نوشته شما با دانشی حتی کمتر از اپسیلون و درک قران از خودتون نظریه پردازی میکنید حتی انقدر بی عقل هستید برید تو مقاله رو بخونید نوشته ارگانیسم‌های مورد نیاز برای شکل‌گیری حیات بر روی کره زمین، عمدتا از سوی موجوداتی هوشمند از سایر نقاط جهان ارسال گردیده‌اند نوشته موجودات یعنی جمع ای ابلحان اولین ویزگی خدا خدایه یعنی یکی واحد تنها یگانه خیلیا نوشتن که بع خدا ربطی نداره این مقاله هر چی هست از ان اوست اونوقت ما رو یه مشت موجودات هوشمند خلق کردن خدایا ما رو از شر فتنه های اخر زمان حفظ کن امان از غربت امام زمان چه زجری میکشه اقا

  (-12)
 8. در روایت دیگری از امام صادق (ع) نقل گشته است :
  » از علائم نزدیکی ظهور ،طلوع ستاره درخشان در سمت مشرق که همچون ماه می‌درخشد سپس دو جانب آن خم گردد که نزدیک شود که آن دو جانب به همدیگر متّصل شوند. پدید آمدن سرخی در آسمان که در فضا پراکنده گردد. (علامه حلی:نگاهی بر زندگی دوازده امام. ترجمهٔ محمد محمدی اشتهاردی)»
  حضرت امیر (ع) در تفسیر سوره طارق میفرمایند :
  » آن، زیباترین ستاره در آسمان است، در حالی که مردم آنرا نمیشناسندش» . (بحار الأنوار، ج ۵۵، ص۸۹ ، ب ۹، ح ۴)

  روایتی که می‌فرماید فرزندان آدم در ابتدا با حوریان بهشتی و سپس با اجنّه ازدواج کرده‌اند؛ امام باقر(ع) فرمود: «برای حضرت آدم(ع) چهار فرزند پسر به دنیا آمدند. پس خداوند برای هر یک از این چهار پسر، یک حور العین بهشتی فرستاد. اینان با یکدیگر ازدواج کردند و فرزندانی از این ازدواج به وجود آمد. سپس خداوند این حوریه‌ها را گرفت و این چهار فرزند را با چهار تن از جنّیان تزویج داد و این‌گونه نسلی در میان آنها پدید آمد. پس هر آنچه از حلم و بردباری در میان فرزندان آدم وجود دارد از حضرت آدم(ع) است، هر آنچه از جمال و زیبایی در میان بشر است، از جانب حور العین‌ها است و آنچه از افعال قبیح و سوء رفتار در میان بشر یافت می‌شود از جنّیان است».[1] همین ازدواج به نحو دیگری نیز ذکر شده که یک فرزند با حور العین ازدواج کرد و دیگری با جنّ[2] و روایت دیگری در همین موضوع تنها با کمی اختلاف نقل شده‌اند.[3]

  [1]. مجلسی، محمد باقر، بحار الانوار، ج 11، ص 244، دار إحیاء التراث العربی، بیروت، چاپ دوم، 1403ق.
  [2]. شیخ صدوق، من لا یحضره الفقیه، محقق و مصحح: غفاری، علی اکبر، ج 3، ص 382، دفتر انتشارات اسلامی، قم، چاپ دوم، 1413ق.
  [3]. ر.ک: عیاشی، محمد بن مسعود، التفسیر، محقق و مصحح: رسولی محلاتی، هاشم، ج 1، ص 215، المطبعه العلمیه، تهران، چاپ اول، 1380ق.

  دسته‌ای از احادیث تصریح دارند که فرزندان حضرت آدم(ع) هرگز با هم ازدواج نکرده‏اند، ‏بلکه آنها با حوریانی که خداوند از بهشت فرستاد، ازدواج کردند؛ مانند این‌که، از امام صادق(ع) پرسیدند: پیدایش نسل از فرزندان حضرت آدم(ع) چگونه بوده است؟ زیرا بعضى از مردم می‌گویند به حضرت آدم وحى رسید که دختران خود را به پسران خود تزویج نماید و اصل و ریشه تمامى مردم از آن برادرها و خواهران است. امام صادق(ع) در پاسخ فرمود: «حق تعالى منزّه و برتر از این است که گوینده‌اى در باره حضرتش چنین بگوید، آیا پیامبران، فرستادگان، مؤمنین و مؤمنات و مسلمین و مسلمات را از حرام آفریده و قدرت نداشته آنها را از طریق حلال بیافریند و با این‌که از خود این مردم عهد و پیمان بر حلال و پاک و پاکیزگى گرفته است… سپس حضرت امام صادق(ع) به شرح و بیان ابتداى نسل از فرزندان حضرت آدم(ع) پرداخت تا این‌که فرمود: «وقتی قابیل، هابیل را کشت، حضرت آدم(ع) از داغ جوانش هابیل فزع و جزع نمود … و خداوند حضرت شیث(ع) را به تنهایى بدون توأم با خواهرى به آدم عنایت فرمود، و اسم شیث، هبه اللَّه است و آن‌حضرت اول کسى است که از آدمیان در زمین وصى و جانشین پیغمبر شد و بعد از حضرت شیث(ع) خداوند یافث را به آدم مرحمت فرمود و یافث هم بدون همزاد متولد گردید، و چون‏ به حد بلوغ و رشد رسیدند، و اراده نمود خداوند که نسل زیاد شود چنان که می‌بینید (زیاد شده‌اند) و تزویج خواهر با برادر حرام بود از این جهت حق تعالى حوریه‌اى به نام نَزلَه در عصر روز پنجشنبه از بهشت فرستاد و امر فرمود به آدم که او را تزویج و همسر شیث نماید، سپس در عصر روز بعد حوریه‌ دیگری به نام مَنزِلَه فرستاد و به آدم(ع) امر فرمود که به یافث تزویج نماید پس از آن‌که حضرت آدم آنها را بدو فرزند خود تزویج نمود براى حضرت شیث پسرى متولد گردید و براى یافث دخترى متولد شد و چون به حد بلوغ و رشد رسیدند خداى تعالى امر فرمود به آدم که دختر یافث را به پسر شیث تزویج کند، و حضرت آدم اطاعت امر کرد و آنها را همسر یکدیگر نمود، و از ایشان، پیامبران و فرستادگان الهی و برگزیدگان و نسل آنها متولد شدند…».[4]

  [4]. بحارالأنوار، ج 11، ص 226.

  حضرت امام باقر(ع): حضرت مهدی با هفت سفینه نوری در کوفه فرود می آید در حالی که کسی نمی داند در کدام سفینه است.
  منبع روایت: نوائب الدهور/جلد 2 /ص410

  حضرت امیر المومنین بارها از مردم درخواست کرد تا او زنده است مردم هر سوالی دارند از او بپرسند.
  1. امام علی فرمود: بیش از آن که من را از دست بدهید از من درباره راههای آسمان سوال کنید.
  2. ایشان همچنین فرمودند: از من درباره راههای اسمان سوال کنید زیرا من از راههای اسمان نسبت به زمین اشناتر هستم.
  همچنین روایاتی درباره استفاده امام علی از دانش دروازه ستارگان و همین طور سفرش با سلمان فارسی به کائنات موجود است.
  ابو حمزه ثمالی میگوید : حضرت باقر در شبی که همراه ایشان بودم به اسمان نگاه کرد و فرمود:
  ای ابا حمزه ،این قبه(سیاره)پدر ما ادم است و خداوند غیر از آن سی و نه قبه (سیاره)دیگر دارد و در آنجا مخلوقاتی هستند که یک چشم بر هم زدن نیز نافرمانی خدا را نکرده اند.
  بحار النوار/ جلد54
  حضرت صادق: در ورای خورشید شما چهل خورشید دیگر است که در انها مخلوقات بسیاری وجود دارند و در ورای این ماه شما چهل ماه است که مخلوقات بسیاری در آنها زندگی میکنند.
  بحار النوار /جلد 54/ص329/حدیث 13

  مردی بر حضرت سجاد وارد شد و حضرت به او فرمود: شما کیستید؟ گفت: منجم هستم.امام فرمود:شما خیال پرداز هستید.
  امام به او نگاه کرد و سپس فرمود: آیا به تو نشان دهم مردی را که از وقتی بر ما وارد شدی در 14 جهان وارد شده به گونه ای که هر کدام از آن جهانها 3 برابر دنیای شما باشد.
  بصائر الدرجات /ص420

  ابن عباس میگوید:
  رسول خدا بر ما وارد شد و ما دور هم در مسجد جمع بودیم.فرمود: در چه کاری هستید؟گفتیم درباره خورشید فکر میکنیم.چگونه طلوع میکندو چگونه غروب.فرمود:افرین.این چنین باشید،در مخلوق فکر کنید و درباره خالق فکر نکنید .زیرا خدا انچه را خواست خلق می کند برای هر چه خواهد و شما از ان تعجب میکنید.به گونه ای که ورای قاف هفت دریا هست و هر دریایی 500 سال طول دارد و در ورای ان هفت زمین است به گونه ای که با نورشان ساکنین خود را روشن میکنند. و در واری ان هفتاد هزار امت است مانند پرندگان خلق شده اند به گونه ای خودشان و نسل هایشان در هواد زندگی میکنند و از ستایش خداوند کوتاهی نمیکنند.در ورای ان هفتاد هزار امت است که از باد خلق شده اند.غذایشان از باد و نوشیدنیشان از باد و لباسشان از باد و ظرف هایشان از باد و وسائل حمل و نقل انها از باد است.پاشنه وسائل حمل و نقلشان تا قیامت به زمین نمیرسد،چشمهای انان در وسط سینه هایشان قرار دارد.هر کدام که میخوابد وقتی بیدار میشود کنار سر وی روزیش قرار دارد.و در ورای ان سایه عرش قرار دارد و در سایه عرش هفتاد هزار امت قرار دارند در حالیکه نمی دانند خداوند ادم و فرزندان ادم و ابلیس و فرزندان ابلیس را خلق کرده است.این همان قول خداوند است که میفرماید : خداوند آنچه را نمیدانید خلق کرده است.
  بحار النوار/جلد 54/ص348/حدیث 44

  سفر فضایی امام باقر
  جابر گوید از حضرت باقر راجع به این آیه قران پرسش کردم: (و این چنین بود که ما ملکوت آسمانها و زمین را به ابراهیم نشان دادیم.)
  جابر گوید:
  من نگاهم به زمین دوخته شده بود که امام به بالا اشاره کرد و سپس به من فرمود:سرت را بلند کن.من سرم را بلند کردم و به سقف اتاق نگاه کردم در حالیکه شکافته میشد تا نگاهم به نوری بیافتد که چشم من را خیره می کرد.
  جابر گوید:سپس به من فرمود: ابراهیم این چنین ملکوت آسمانها و زمین را دید.سپس فرمود به پایین نگاه کن.من نیز به پایین نگاه کردم.
  سپس فرمود :سرت را بلند کن.من نیز سرم را بالا کردم دیدم سقف اتاق به حالت اولش برگشته است.
  جابر گوید :سپس امام دستم را گرفت و برخاست و من را از اتاقی که در ان بودم بیرون اورد و به اتاق دیگری وارد نمود.لباسی که به تن داشت بیرون اورد و لباش دیگری را پوشید.
  سپس به من فرمود :چشمت راببند من نیز چشمم رابستم و به من فرمود: چشمت را باز نکن.مدتی گذشت سپس به من فرمود: می دانی کجا هستی؟
  گفتم خیر فدایتان شوم.
  فرمود: در تاریکی هستی که ذوالقرنین ان را پیموده بود.
  عرض کردم :فدایتان شوم ایا اجازه میدهید چشمم را باز کنم.
  فرمود :باز کن ولی تو چیزی نخواهی دید.
  من چشمم را باز کردم ناگهان دیدم در تاریکی مطلق قرار دارم که حتی جای پای خودم را نمیبینم.
  سپس اندکی رفتند و سپس ایستاد و به من فرمود: آیا میدانی کجا هستی؟
  گفتم خیر.فرمود: تو بر چشمه اب حیات قرار داری که خضر از ان نوشید. از ان جهان بیرون امدیم و به جهان دیگری رفتیم و در انجا گردش کردیم.ان جا را در ساختمان سازی و ساکنینش مانند جهان خودمان دیدیم.
  سپس از ان جهان بیرون امدیم و به جهان سومی مانند جهان اول و دوم وارد گشتیم و به همین ترتیب ما به پنج جهان سر زدیم.
  سپس فرمود: این(جهانها) ملکوت زمین هستند و ابراهیم انها را ندید و او فقط ملکوت اسمانها را دید که دوازده جهان هستند و هر جهان مانند آن چه دیدی میباشد.
  هر گاه یکی از ما امامان در میگذرد (فوت زمینی)در یکی از این جهان ها خواهد بود تا این که در اخرین جهان ،قائم در جهان ما می باشد که ما سکونت داریم.
  سپس فرمود: چشمت را ببند.من نیز چشمم را ببستم.بعد از ان دستم را گرفت که ناگهان ما در خانه ای بودیم که از ان خارج شدیم.
  امام آن لباس را از تن دراورد و لباس دیگری را که قبلا پوشیده بود به تن کرد و ما به محل نشستن اولیه باز گشتیم.
  من عرض کردم فدایتان شوم در این فاصله چه مقدار از روز گذشته است؟ فرمودند: 3 ساعت.
  منبع: مناقب ال ابی طالب/جلد 3 /ص 326
  بحارالنوار /ج 54/ ص324
  حضرت امام باقر میفرماید:
  «آگاه باشید،ذوالقرنین میان انتخاب دو ابر(به عنوان وسیله نقلیه)مختار شد،و او آرام را انتخاب کرد و سهمگین و توفنده را برای امام زمان گذاشت.
  راوی گوید: سوال کردم ابر سهمگین چیست؟ فرمود: ابری است که در آن رعد و برق و صاعقه است و امام عصر بر آن سوار میشود.
  آگاه باشید که ایشان به زودی سوار بر این ابر میشود و در نردبان آسمانهای هفت گانه و زمینهای هفت گانه بالا خواهد رفت در حالیکه پنج مورد آباد و دو مورد خراب است.»
  بحار الانوار ج54 ص 343 حدیث34

  حضرت باقر میفرماید:
  امیرالمومنین پادشاه ان چه بر روی زمین و زیر زمین است،دو نوع ابر(وسیله نقلیه) بر وی عرضه شد.یکی سهمگین و دیگری ارام.
  ایشان ابر سهمگین را انتخاب کرد. با استفاده از (وسیله نقلیه)سهمگین آن چه تحت(زیر)زمین بود را صاحب میشد و با استفاده از (وسیله نقلیه)ارام، ان چه بالای زمین بود را صاحب میشد و امام سهمگین را بر ارام ترجیح داد و در نتیجه با ان وسیله در هفت(تمدن تحت)زمین گردش کرد و دریافت که سه مورد از ان تمدنها خراب و چهار مورد آباد هستند.
  بحارالنوار /ج54/ص344
  پیش از امیر المومنین سه مورد تمدن اسمانی خراب بود ولی از زمان حضرت علی تا ظهور حضرت مهدی دو مورد خراب خواهد بود.
  (یعنی از 7 سیاره منظومه شمسی در 5 تای انها حیات وجود دارد. )

  توجه: نکته ی این احادیث و روایات اشاره به تخت بودن زمین هست. کوه قاف کوه های یخی بزرگی در اطراف زمین هستند که بهش قطب جنوب گفته میشود. 39 تمدنی که در کنار ما هست منظور به ۳۹ سرزمین دارای تمدن در کنار زمین هستند که بما وصلن و از طریق دروازه های ستاره ای قابل دستیابی هستند و در فیلم آواتار به این سرزمین های آویزان اشاره میشود.
  هر ستاره همچون دروازه ای برای ورود به دنیای دیگری است. علت حضور مستمر ناسا و دیگر کشورها برای ارتباط با تمدن های دیگر است. چند قطبی در بین اقوام دیگر هم هست که اکثریت مطیع اسلام و الله هستند. بعنوان مثال ستاره داوود اسراییل به معنای زحل هست. خب چرا زحل؟ یا در اسلام ستاره هشت ضلعی هست که اشاره به مشتری هست مثل آرم شبکه ۴ صدا و سیما. چرا مشتری؟ چون اشاره به عرش الهی است.
  اگر در نقاشی هایی که از حضرت عیسی(ع) کشیده شده دیده باشید حضرت عیسی (ع) دو انگشت به سمت بالا اشاره میکند. انگشت وسط به معنای زحل است و انگشت اشاره به معنای مشتری.
  خب دلایل این اشارات چیست؟ یا اگر ما غرب و هالیوود رو مهد تمدن و علم گرایی میدونیم چرا تو کلی سریال و فیلم به این موارد اشاره کردند. مثلا سریال بازی تخت و تاج اون کوتوله که از نظر من منظورش جن زادگان هستند به قطب جنوب ته دنیا میگه که پشتش موجوداتی شبیه به یاجوج و ماجوج زندگی میکنند. یا سریال وستوورلد جهان شبیه سازی شدرو شبیه به چشم و زمین تخت بارها نشان میدهد. کلی فیلم و سریال اشاره میکنند.
  واقعا وقتش نیست بیدار بشیم؟

  (-2)
 9. اقایون خداوند علیمه، حکیمه. اونجایی که علم یه چیزی رو ثابت میکنه، باید در دین و مذهبتون و روایاتتون تجدید نظر کنید. من از شما میپرسم که دینداری. حقیقت چیست؟ چرا خیلیها دنبال حقیقت هستند؟ و اگر حقیقت در دین بود چرا هنوز کسی جواب را پیدا نکرده. آقایان مذهبی، متدین، حقیقت چیست؟ حقیقت را سلمان فارسی به ابوذر گفت. اما ابوذر غفاری او را مشرک خطاب کرد. اعتقادات خود را برای خودمان بگذاریم و اگر کمی از دین فهمیده باشیم، با هم به نزاع نمی پردازیم.
  با تشکر از مطالب بسیار مفید مدیریت سایت

  (4)
 10. دوستان اصلا بحث در مورد آفریده شدن انسان نیست. بحث در مورد اصلاح و ارتقاء نژادی هست.

  (6)
 11. همیشه مسائلی که اعتقادات مذهبی رو به چالش میکشه جبهه گیری خیلی هارو دنبال خودش داره.دوست عزیز چرا فکر میکنی مطالبی که اینجا آورده شده خدا رو نقض میکنه؟فرض کن انسان در آینده با استفاده از هوش مصنوعی و پیشرفت تکنولوژی موجوداتی رو پرورش بده که بتونن خودشون در یک دوره تکامل پیدا کنند و تفکر کنن اما آفریدگارشون یعنی انسانها اونها رو در محیطی ایزوله پرورش بدن مثلا چه میدونم یه سیاره دیگه!وفقط نشانه هایی معما گونه از رد پای انسانها در اونها بزارن که فقط وقتی واقعا پیشرفته و متفکر بشن بتونن اونها رو کشف کنند مثل همین کد ژنتیکی.اونوقت شاید بعضی از اونها هم مثل شما فکر کنن.اما این دلیل نمیشه که خود انسانها رو خداوند نیافریده باشه.اصلا بحث در مورد خدا یه چیز دیگست واز حیطه تفکر من و شما خارجه

  (10)
  • خیلی ببخشید واقعا اعصابم رو خرد کردی نظرایاتی که نوشتی انشاالله از روی نادانی باشه تنها ویزگی انسان قدرت تفکرش هست وگرنه فرقی بین ما و حیوانات نیست تفکر رو خدا خلق کرده انسان به واسطه تفکر انسان شده مگر نه دمپایی رو هم انسان خلق کرده ولی دمپایی که تفکر نمیکنه

   (-4)
 12. بعضی از دوستانی که دوست ندارن همچین مقاله های ارزشمندی بخونن چه بهتر که اصلا وارد سایت نشن. کسی مجبورت نکرده که بیای اینجا آقای منتقد

  (17)
 13. بعضی ها حرف فرازمینیارو میشنون سریع موضع میگیرن ولی همینا خودشون باور دارن ک بهشت یا جهنم جایی در اسمان است .جایی بجز زمین .خداروهم از اسمون میدونن
  به هرحال فقط میدونیم ک خدا و بوجود اورنده انسان افرینند ما انسان و از خاک و جایی غیر از زمین ک بهشت طلقی میشه افرید

  (-3)
 14. آخه چرا اعتقادات رائیلیسم رو اشاعه میدید؟
  اینها کارشون اینه که از دهان یک عده رائیلیست افراطی در لباس دانشمند این اعتقادان مضحکشون رو بعنوان علم به خورد ما بدن.
  آیا شما نباید راجع به چیزی تحقیق کنید بعد مطلب بذارید؟

  (-9)
 15. سلام دوستان
  این نظریه که ما بوسیله فرا زمینی ها و یا موجودات غیر از خدا به نظر من و خیلی از مسلمان ها اشتباهه
  اگر داستان های قران رو خونده باشین میگه«خداوند از روح خود بر روی گل پخته ای دمید و انسان بوجود آمد»
  حالا چطور شده که خدایی که تقریبا ز نیمی از جهان معتقدند وجود داره یهو زیر سوال برده؟

  (-13)
  • سلام. داداش گل مسلمونم. میشه خدا رو توضیح بدی؟ میشه به من روح رو توضیح بدی. تو تا حالا روح دیدی؟ پرواز روح کردی؟ من نمیدونم چرا هر چه اطلاعات افراد کمتره، تعصبشون بیشتره. من نمیدونم یعنی خدا انقدر ضعیفه؟! که یه عده کم سواد، کم تجربه، کم معنویت بخوان ازش دفاع کنند. این مطلب ساخته شدن توسط فرازمینی ها اصلا از ذهن و عقل دور نیست و امکانش هست. و اصلا ربطی به خدا هم نداره. آخه فکر چیز خوبیه. مسلمون بابا رسول باطنی در دینت هست. اگر پیامبری هم هست، به خاطر استفاده از عقلش پیامبر شده. خواهش میکنم از اونایی که خودشون رو پاره میکنند تا خدا و دین خدا رو اثبات کنند، بروند یک خورده مطالعه کنند. والا خدا نیاز به اثبات نداره، اون چیزی که باید ثابت کنید اینه که شما واقعا خدا پرستید؟؟!!!! ولی رفتار، گفتار و کردارتون چیز دیگه ای رو نشون میده.

   (13)
 16. فرازمینی انسان رو طراحی کرده

  بسیار خب
  پس این فرازمینی ها از کجا اومدن؟

  (8)
  • قرار نیست بگی اونا از کجا اومدن همینایی که مارو ساختن مغز مارو به گونه ای طراحی کردن که حتما باید فکر کنیم یچیزی باید از کس دیگه ای اومده باشه با این سوالت باید بگی پس خدا از کجا اومده عقل ما فقط میتونه اینطوری فکر کنه که بگیم حتما قبل از وجود یچیزی یه خالق براش وجود داشته و این مشکل مغز ماست که نمیتونه درک کنه که نیازی به خالق نیست

   (5)
 17. هربار پای یه مقاله علمی وسط بیاد باید منتظر نظرات افراطی باشیم مقاله نذارن که چی بشه اخه کسی که با خوندن ۴ خط مقاله منکر میشه بشه بهتره باید یاد بگیریم یاد بگیریم یاد بگیریم به نظرات هم به قلم هم به اعتقاد هم احترام بذاریم.

  (6)
 18. سلام
  ببینید اولین نظریه که در مورد انفجار بزرگ مشکل داره (هرکی خواست بیاد باهم صحبت کنیم در موردش ایمیل هم این mostafa_mohamadi62@yahoo.com) براحتی قابل اثباته
  بعدش من منکر تکامل نیستم
  اما از چه نوعش
  قبل از ما انسان بود به شکل و چه نوعش ما نمیدونیم اما این تو صحبت هایی که از گزشتگان بزرگان هست به صراحت بیان شده
  (ببینید یک مطالبی هست که تو دنیا یک تعداد کمی به ان ها اگاه هستن و هرقسمتی از ان هرجور که دوست دارن به خورد همه میدن)
  کی ان مطالب تو بازیها و فیلم ها میشه پیدا کرد که خودش یک بحث مفصل جدایی داره
  با یک مقدار مطالعه میشه درک بهتری از خیلی چیزها داشت
  متاسفانه یک تعدادی قبل از این که اطلاعی از نوشته ها و گفته ها داشته باشن کلا ان هارو غلت میدونن
  تا انجایی که من از این اطلاعات درک کردم اینه
  قبل از انسان انس بود
  و وقتی ادم و هوا افریده میشن
  فرزندان ان ها با انس ها ارتباط برقرار میکنن که بعد ها با محاجرت به قسمت ها شمالی تر با تاتان ها اگه درست اسمشون یادم باشه ارتباط برقرار میکنن
  و این سیر تکاملی تا حالا میاد
  من یک بحث بزرگتر باز میکنم
  خدا کیه ؟
  جهان چیه ؟
  نور چیه ؟
  اگه انفجار بزرگ راست چندتا دیگه از ابن جرم عظیم میتونه تو عالم وجود داشته باشه ؟
  این بحث موجودات فضایی و تغییر ژنتیک مسخرس(فقد رو گفت ها تکیه کرده)(مثل ادیان)
  جالب همه ادیان دارن فقد یک چیز مشخص میکنن که تو نوع خودش بی نظیر
  اما این موضوع موجودات غیر زمینی بعد از شکسته شدن نظربه فرگشت رو زبان ها انداختن
  که تو مطلب بالا بهش اشاره شده dna که تو فرگشت غیر ممکنه و محال رو ایجاد میکنه
  خلاصه اگه کسی خواست میتونیم با هم یک گفتگو دوستان داشته باشیم
  راستی ان سوال ها رو هرکی جوابی داره با اثبات و از رو عقل جوابش به من هم بگه
  ممنون

  (-13)
 19. خیلی سال قبل این مشخص شده که حدود ۹۵ درصد کدون های انسان و یک گونه میمون مشابه هست و همه این تفاوتها در اون ۵ درصد هست و جالب اینکه نحوه ارایش کدونهای اون ۵ درصد در هیچ موجود دیگری در زمین شباهت نداره! در ضمن در ساختار ژناسک اون گونه میمون تا حالا هیچ تغییری ایجاد نشده و این یعنی ساختار ژنتیکی دستکاری شده برای خلق انسان

  (6)
 20. اقای منتقد بنده به نظر شما احترام میگذارم اما باید درنظر داشته باشیم که نمیتوان دودیدگاه علم و مذهب را باهم درکنار هم داشته باشیم.مذهب میگوید ما از ادم و حوا بوجود امده ایم اما علم چیز دیگری دراین مورد میگوید.من خودم فردی خدا باور هستم و معتقدم که هیچ چیز تصادفی نیست.و ما در این عالم تنها نیستیم.اینگونه مطالب نمیخواهدوجود خدا را انکار کند بلکه تنها یک نظریه است.
  ثانیا همه مثل شما خداباور نیستنند و شما نمیتوانید نظر خود را به انها بقیولانید.الان بسیاری از دانشمندان خدا ناباورند.شاید به این علت که نمیتوانند خدارا توضیح بدهند.و انرا به موجودات فرا زمینی متصل میکنند.
  یه سوالی دیگری که پیش میاد اینه امکان نداره موجودات فضایی بتونن انسانو طراحی کنند.با چه تکنولوژی اخه؟یعنی انها انسانو به نوعی کشت میکنند.
  ویک سوال دیگر موجودات فضایی را که برفرض ما را بوجود اوردند خودشان را که خلق کرده است.
  اگه غلط املایی داشت ببخشید چون با گوشی تایپ شده.
  باتشکر.

  (9)
 21. با این مقالاتتون دارید وجود خدا رو انکار می کنید ! قرار نیست هر چی میاد رو ترجمه بکنید و بذارید رو سایت . فکر کنید ببینید چه اعتقاداتی دارید اول

  (-18)
  • با سلام، دوست عزیز در اینکه خلقت ما و موجودات احتمالی فرازمینی، از سوی آفریننده‌ای توانا صورت گرفته شکی نیست! این مقاله در مورد وضعیت تکامل ژنتیک انسان هست، نه بنده نه شما هیچ اطلاع دقیقی از علت انقراض دایناسورها و قدم گذاشتن ناگهانی انسان روی کره زمین نداریم؛ به همین جهت فقط تعدادی نظریه و فرضیه در این زمینه‌ها مطرح میشه که بد نیست در موردشون مطالعه‌ی مختصری داشته باشیم

   (8)
  • شایدشما دوست ندارید ازاین مقاله ها بخونی…دلیل نمیشه بیای بگی ازاین مقاله ها نزارید…ازتیم گجت نیوزخیلی ممنونم که اطلاعات مارو می برن بالا…ازنظریات استیون هاوکینگ هم لطفا بزارید…هرکسی هم هراعتقادی داره سرجای خودش محترمه

   (11)
  • دوست عزیز اول معنای واژه ارو درست بفهم بعد از یک مقاله بین المللی انتقاد کن
   فرازمینی یعنی چی ؟؟ ایا خدا زمینی هست ؟ پس خدا هم فرازمینی هست . و تغییر ژن انسان توسط فرازمینی ها هیچ ربطی به انکار خدا نداره

   (-3)
 22. من خیلی وقته این تصور رو دارم….یه نظر من ما توسط انسانی تکامل یافته وباستانی طراحی شده ایم و هنوز هم درحال نظاره ما در یک مکان یا بعد دیگر هستند….سریال westworld (غرب وحشی) باعث شد که روی این طرز تفکر بیشتر پافشاری کنم.

  (8)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*