خانه ای هوشمند با گجت NuBryte Touchpoint | گجت نیوز
آخرین مطالب
29
امروز
خانه ای هوشمند با گجت NuBryte Touchpoint

اجرای فرامین صوتی در خانه‌ای هوشمند با گجت NuBryte Touchpoint

قابلیت کنترل تمام دیوایس های الکترونیکی در خانه از طریق اسمارت فون شگفت‌انگیز است. کنترل این دیوایس ها با فرمان صوتی هم شگفت‌انگیز است. استفاده از یک پنل برای کنترل تمام دستگاه‌ها هم همینطور؛ اما از همه شگفت‌انگیز تر انجام تمام این کارها از طریق یک دستگاه است! با گجت NuBryte Touchpoint آشنا شوید.

طراحی NuBryte Touchpoint بسیار هوشمندانه است. این گجت که به آسانی و در عرض چند دقیقه در محل کلید لامپ نصب می‌شود، می‌تواند منزل شما را به خانه‌ای هوشمند تبدیل کرده و امکانات زیادی در اختیار شما قرار دهد.

خانه ای هوشمند با گجت NuBryte Touchpoint

گجت NuBryte Touchpoint می‌تواند در هر یک از اتاق‌های منزل نصب شده و قابلیت‌های متفاوت از طریق پنلش و یا از طریق اپلیکیشن NuBryte، برای کاربران فراهم کند. از قابلیت‌های حفاظتی محصول کمپانی NuBryte می‌توان به دزدگیری با توانایی پخش آژیر 100 دسی‌بلی، به همراه چشمک زدن چراغ‌های منزل اشاره کرد؛ در صورت ورود افراد غیرمجاز به منزل، این دستگاه علاوه بر پخش آژیر، ویدیوی مستقیمی به برنامه NuBryte در تلفن همراه کاربر ارسال کرده و از طریق دوربین خود، علاوه بر فراهم کردن زاویه دید باز، حسگر تشخیص حرکتی با برد قابل قبول را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

در مورد تنظیم نور، گجت NuBryte Touchpoint قابلیت روشن و خاموش کردن چراغ‌ها به صورت اتوماتیک و از راه دور را فراهم می‌کند؛ این دستگاه به صورت پیش‌فرض از ۵ حالت مختلف برای راحتی کاربر برخوردار است. در صورت نصب چراغ‌های با نور قابل تنظیم، حالت‌های روشن و خاموش بر اساس تشخیص حرکت، کنترل در زمان بیدار شدن، کم کننده نور در زمان خواب، چراغ خواب و حالت مسافرت، تجربه‌ای منحصر به فرد را برای کاربران فراهم می‌کنند.

خانه ای هوشمند با گجت NuBryte Touchpoint

در صورت نصب چند پنل NuBryte Touchpoint، اعضای خانواده می‌توانند از این گجت به عنوان اینترکام (Intercom) یا همان سیستم آیفون داخل منزل، برای صحبت کردن با یکدیگر استفاده کنند. علاوه تمام این موارد، این دستگاه گزارش هواشناسی پنج روز آینده را به همراه درصد رطوبت هوای بیرون و درون منزل گزارش کرده و دارای تقویم، سیستم نوتیفیکیشن رویدادها و مانیتورینگ انرژی است. شایان ذکر است که NuBryte Touchpoint با دستیار صوتی شرکت آمازون، الکسا (Alexa) هم کار می‌کند و از طریق هر سه دستگاه اکو، دات و تپ این شرکت، کنترل می‌شود.

ویدیو معرفی گجت شگفت‌انگیز NuBryte Touchpoint

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*