آخرین مطالب
0
امروز
تصاویر نسخه جدید گلکسی نوت 7

تصاویر نسخه جدید گلکسی نوت 7 لو رفت ؛ خبری از نام جدید نیست!

روز گذشته تصاویر نسخه جدید گلکسی نوت 7 (Samsung Galaxy Note 7) که در حال حاضر با نام “Samsung Galaxy Note 7R” شناخته می‌شود، در فضای مجازی لو رفت.

همان‌گونه که انتظار می‌رود، تفاوت خاصی میان این گوشی و نسخه اصلی آن از نظر ظاهری وجود ندارد. با این حال می‌دانیم که ظرفیت باتری نسخه جدید گلکسی نوت 7 کمتر از گذشته شده و گوشی بعدی سامسونگ قرار است با یک باتری 3200 میلی‌آمپر ساعتی در اختیار کاربران قرار گیرد.

اما دو مورد در تصاویر نسخه جدید گلکسی نوت 7 قابل توجه هستند؛ نخست آنکه در صفحه بوت این گوشی، تنها عبارت Samsung Galaxy Note7 دیده شده و خبری از “Note 7R” یا “Note FE” نیست. به علاوه، در بخش پشتی نیز حرف “R” در قسمت پایینی قرار گرفته که البته مشکوک به فوتوشاپ و دستکاری است.

با این وجود، منبعی که برای اول بار این خبر را از طریق توییتر منتشر کرده بود، آن را حذف کرده که می‌تواند واقعی بودن آنها را نشان دهد. همچنین همراه با انتشار این عکس‌ها، می‌توان عرضه نسخه جدید گلکسی نوت 7 در آینده نزدیک را پیش‌بینی کرد.

تصاویر نسخه جدید گلکسی نوت 7

۲ دیدگاه

  1. خدا کنه ایران هم بیاد

    (2)
  2. سلام فقط به این سوالم جواب بدین آیا این مدل جدید گلگسی نوت 7 به ایران هم میاد یا نه؟ ؟ ؟ که انقدر تبلیغات شو میکنن من شنیدم به تعداد محدودی تولید شده ۳ میلیون دستگاه نه زیاد که فقط تو کره و چین بفروش میره آیا واقعیت داره این خبر؟؟؟

    (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*