آخرین مطالب
0
امروز

استاد سلام، راهی برای داشتن معلم خصوصی

یادگیری با تدریس خصوصی و معلم خصوصی، راهی برای فرار از هزینه های زیاد آموزشگاهها، ترافیک روزانه و اتلاف وقت و انرژی است.

در زمانه ای زندگی می کنیم که سرعت یادگیری در آموزشگاهها به اندازه رشد بازار کار نیست و همواره مهارت افراد عقب تر از مهارت مورد نیاز برای بازارکار است. راه میانبر و درستی که برای یادگیری وجود دارد استفاده از تدریس خصوصی است. راه تدریس خصوصی ارزان و اثر بخش برای هر نوع مهارت توسط استاد سلام به وجود آمده است. شاید بپرسید استاد سلام برای تدریس خصوصی چه کار می کند؟

سبد انتخاب استاد دارید

در استاد سلام با پرداخت هزینه اولیه کمی، استاد سلام برای شما تا ۹ استاد می فرستد. درست شنیدید استاد سلام تا ۹ استاد برای شما می فرستد تا بتوانید از بین آنها استاد خود را انتخاب کنید. همه اولین جلسه هایی که با این اساتید برگزار می کنید رایگان هستند. شما دربرخورد جلسه اول می توانید متوجه شوید که می خواهید با این استاد ادامه بدهید یا خیر. تدریس خصوصی وابستگی زیادی به استاد و رابطه استاد و شما دارد و برای همین این امکان در استاد سلام وجود دارد.

هر مهارتی را می توانید یاد بگیرد

در استاد سلام برای هر درس و مهارت تعداد زیادی استاد وجود دارد برای یادگیری زبان فرانسه، زبان آلمانی و یا انگلیسی ( برای آزمون های بین اللملی تافل و ایلتس ) در هر پایه ای و یا دروس مدرسه و دانشگاهی مانند تدریس خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی حسابان می توانید به راحتی استاد خود را پیدا کنید. همه فرایند پیدا کردن استاد و درخواست تدریس،اتواماتیک است و این فرایند در کمترین زمان انجام می شود. یادمان نمی رود همین هفته اول اردیبهشت بود که برای فردی در جزیره هرمز توانستیم در نزدیک ترین شهر استاد درامزپیدا کنیم و او را به یادگیری علاقه اش مشغول کنیم.

استعلام هزینه ها

در صفحه هزینه تدریس خصوصی استاد سلام می توانید از رنج قیمت اساتید باخبر شوید. همه هزینه ها به صورت شفاف نوشته و ارائه شده اند برای همین به راحتی می توانید انتخاب کنید. در استاد سلام با توجه به تنوع انواع استاد در هر بازه ای که فکر کنید می توانید استاد خود را پیدا کنید و سریع به مهارت آموزی اقدام کنید.

در هر جایی می توانید یاد بگیرد

اساتیدی که در استاد سلام ثبت نام کرده اند و اعلام آمادگی تدریس خصوصی نموده اند بالای چهارده هزار نفر هستند. میزان پخش شدن این افراد در کشور بسیار بالا است در هر جایی از ایران اسلامی هستید می توانید استاد تدریس خود را پیدا کنید.

کسی که بخواهد کاری را انجام دهد، حتما راه انجام آن را پیدا می کند و کسی که نخواهد حتما بهانه اش را، بهانه  را کنار بگذارید و دست به کار شوید.

اگر برای رسیدن به اهدافی که در سر دارید نیاز به آموزش دارید منتظر به حد نصاب رسیدن کلاس های آموزشگاهی دیگر نباشید اگر وقت کافی ندارید و برای شما رفت و آمد در ترافیک بسیار وقت گیر و پر دردسر است همین الان استاد خصوصی خود را پیدا کنید و شروع به یادگیری کنید. استاد خصوصی سرعت یادگیری چندین برابری خواهید داشت می توانید در مقاله چرا باید به سراغ تدریس خصوصی رفت! بیشتر در مورد تدریس خصوصی و نیاز تان بدانید.

سخن آخر

سخن آخر اینکه استاد سلام تا همین حالا در خرداد ماه۱۳۹۶،چهارده هزار استاد در انواع شاخه های مهارتی چون تدریس زبان انگلیسی، تدریس زبان آلمانی یا زبان فرانسه را به صورت فعال دارد. به محض اینکه درخواست تدریس خصوصی برای هر شاخه بدهید،  استاد آن را برای شمامی فرستدکه جلسه اول برگزاری با این اساتید،تضمینی خواهد بود. با تدریس خصوصی دیگر نیازی به ماندن در صف آموزشگاهها در ترافیک پر دردسر و اعصاب خوردگی های قبل و بعد نخواهید داشت و می توانید کنترل زندگی خود را با آموزش و یادگیری به دست بگیرید.

پایان رپورتاژ آگهی /.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*