آخرین مطالب
30
امروز
دستگاه کپی

نکاتی در مورد خرید دستگاه کپی و پرینتر

فروشگاه اینترنتی آوند نکاتی را درباره خرید دستگاه کپی و پرینتر و سایر لوازم جانبی آن ارائه کرد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

امروز در تمام سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک دستگاه های کپی و پرینتر بخش مهمی از روال اداری و مکاتبات را بر عهده دارند و شخص مسئول این دستگاه‌ها مسئولیت ارائه خدمات در تمام زمان اداری و طول سال را دارد، بنابراین آشنایی کامل با انواع دستگاه‌ها و لوازم جانبی مرتبط در پیش‌برد امور اداری بسیار مهم است.

در مرحله اول انتخاب بهترین کالا که متناسب با نیازهای مجموعه باشد بسیار مهم است. در مرحله بعد آشنایی کامل با لوازم جانبی و نحوه کار و پشتیبانی آن بسیار مهم است تا کمتر با مشکل روبرو شویم و یا در هنگام بروز مشکل روش‌های رفع مشکل یا تعویض قطعات آن را بدانیم.

برای خرید انواع دستگاه های اداری مانند دستگاه کپی و پرینتر و مواد مصرفی آن، تجهیزات فروشگاهی و بانکی، انواع قطعات و لوازم جانبی مرتبط، بهترین انتخاب «فروشگاه اینترنتی آوند پرینتر» است. در فروشگاه اینترنتی آوند تمامی این کالاها با تنوع بسیار بالا از برندهای معتبر ارائه شده است.

به گزارش ویرلن ؛ در این فروشگاه اینترنتی معتبر می‌توانیم انواع محصولات مرتبط و لوازم جانبی آن را با بهترین قیمت و گارانتی به صورت اینترنتی خریداری کنیم و دیگر نیازی به صرف زمان و تحمل ترافیک برای مراجعه به فروشگاه‌ها و مغازه‌های سطح شهر نیست.

دستگاه کپی

یکی از نکات مهم در فروشگاه اینترنتی آوند پرینتر مقالات آموزشی و تخصصی بسیاری است که در بخش مقالات این وب سایت قرار گرفته است و حالا ما برای یادگیری نحوه استفاده از انواع دستگاه کپی یا پرینتر و یا رفع هرگونه مشکلی می‌توانیم از این سیستم آموزشی رایگان استفاده کنیم.

انتخاب بهترین دستگاه کپی

اگر به دنبال انتخاب بهترین دستگاه کپی برای کسب و کار خود هستید، شما باید این موضوع را مورد توجه قرار دهید که آیا یک دستگاه کپی دیجیتال مناسب شما می‌باشد یا خیر.

اگرچه همچنان دستگاه های کپی آنالوگ مورد استفاده قرار می‌گیرند اما حجم عمده از فروش دستگاه‌های کپی متعلق به مدل‌های دیجیتال می‌باشد. دستگاه های کپی دیجیتال، دارای نرم‌افزار اداری چند منظوره می‌باشد که قادر به اسکن، کپی‌برداری، پرینت از طریقه اتصالات شبکه یا USB، فکس، دانلود و ارسال ایمیل می‌باشند.

سرعت چاپ: بر خلاف مدل‌های قدیمی که در هر دقیقه قادر به چاپ 30 صفحه بودند، دستگاه های کپی دیجیتال جدید در مدل‌های ارزان‌تر قادر به چاپ 22 صفحه در هر دقیقه و در مدل‌های حرفه‌ای  قادر به چاپ 100 صفحه در هر دقیقه هستند. نیاز زمان برای گرم شدن دستگاه کاهش پیدا کرده است و سرعت اولین کپی نیز بهبود یافته و در حال حاضر در طیف 3.5 تا 7.5 ثانیه قرار دارد.

حجم چاپ: بسته به اندازه ماشین کپی، به کشوی ظرفیت کاغذ معمولا به عنوان کاست و یا سینی اشاره می‌شود. در مدل‌های اولیه می‌توان 100 کاغذ را در سینی و 250 کاغذ را در کاست قرار داد. در مدل‌های حرفه‌ای‌تر بیش از 500 کاغذ در سینی دستی و بیش از 2000 کاغذ در کاست قرار دارد که معمولا بین دو یا چند کاست توضیح می‌شوند.

قابلیت‌های گرافیکی: پرینترهایی که به عنوان چندکاره و یا تولیدی شناخته می‌شوند مدل‌های با قابلیت‌های گرافیکی با بالاترین وضوح (استاندارد 2400×2400 نقطه در اینچ) و همچنین مدیریت رنگ از طریق کنترل پنج رنگ می‌باشند. این مدل‌ها یک بازنشر دقیق و قابل اطمینان از مأخذ ارائه می‌دهند که می‌تواند حاصل یک سند فیزیکی موجود و یا ایجاد یک سند جدید از طریق پلتفرم‌های نرم افزاری چند منظوره سازگار باشد.

شارژ و سرویس کارتریج

شارژ کارتریج دوباره پرکردن refill عمل پر کردن کارتریج خالی پرینتر با تونر (پودر یا مرکب) جدید است. گر چه این روش موافقین و مخالفینی دارد اما سبب می‌شود که در هزینه‌های چاپ صرفه‌جویی شده و یک دستگاه آلوده کننده محیط زیست دیرتر به چرخه آلودگی محیط زیست وارد شود.

یکی از مضرات پرکردن کارتریج با تونر جدید زمانی خواهد بود که کارتریج نیاز به بازسازی داشته، ولی این بازسازی اتفاق نیفتد و وجود پودر تونر و خرده‌های کاغذ در کارتریج سبب بروز برخی مشکلات ناشناخته شود.

پرکردن (شارژ) کارتریج با هدف کاهش هزینه‌های پرینت، باید توسط تعمیرکار خبره انجام شود، تا به دلیل کارایی نامناسب کارتریج شارژ شده، مجبور به پرداخت هزینه‌های دیگری (تعمیر دستگاه یا تعویض کارتریج) نشویم.

مجموعه تعمیرکاران آوند با برخورداری از چندین سال تجربه، تعهد و مسئولیت کاری بسیار بالا، در صورت نیاز بازسازی‌های لازم برای کارتریج را انجام خواهند داد تا کاربران تجربه خوبی از ارتباط با آوند داشته باشند.

دستگاه کپی

کیفیت قطعات

آوند یکی از توزیع کنندگان عمده قطعات در صنعت ماشین های اداری و فروشگاهی است. قطعات پرینتر، اسکنر، فاکس و کارتریج و لیبل پرینتر و فیش پرینتر که توسط آوند به شرکت‌ها و فروشگاه‌های همکار در صنعت ماشین های اداری ارائه می‌گردد، از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد. همچنین پرسنل آوند در بخش تعمیرات پرینتر و شارژ کارتریج از قطعات با کیفیت بالایی استفاده می‌نمایند. استفاده از قطعات با کیفیت در شارژ کارتریج‌ها علاوه بر اینکه به نفع مشتری می‌باشد هزینه‌های مراجعه مجدد و پاسخگویی‌های غیرضروری را در آوند نیز کاهش می‌دهد.

فروشگاه آنلاین آوند پرینتر، در زمینه فروش مواد مصرفی و قطعات ماشین های اداری از قبیل فروش کارتریج، فروش تونر، دستگاه کپی، فروش جوهر پرینتر، تجهیزات فروشگاهی و فروش بارکد اسکنر، قطعات پرینتر و دستگاه کپی، کاغذ و انواع لیبل حرارتی و برچسب و همچنین خدمات تعمیر و نگهداری محبوبیت بسیار پیدا کرده است که به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فرد این مجموعه است.

جهت مطالعه مقالات آموزشی و اطلاعات مفید مرتبط و یا خرید اینترنتی انواع کالاهای مرتبط به وب سایت avandprinter.com مراجعه کنید .

پایان رپورتاژ آگهی /.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*