آخرین مطالب
22
امروز
شرایط فروش هیوندای اکسنت

قیمت و شرایط فروش هیوندای اکسنت مونتاژی کرمان موتور اعلام شد

شرکت کرمان موتور،‌ نماینده رسمی خودروسازی هیوندای کره در ایران،‌ قیمت و شرایط فروش هیوندای اکسنت مونتاژی (Hyundai Accent) را برای اولین بار در کشور اعلام کرد.

بر اساس اعلام شرکت کرمان موتور، هیوندای اکسنت با قیمت نهایی 97 میلیون و 900 هزار تومان عرضه خواهد شد. در طرح فروش این خودرو نیز پیش پرداخت 49 میلیون تومانی، سود مشارکت 18 درصدی، سود انصراف 15 درصدی، جریمه تاخیر 2.5 درصدی و موعد تحویل آذر 1396 تعیین شده است. باقی مانده وجه خودرو نیز در زمان صدور دعوت‌نامه نهایی دریافت می‌شود.

شرایط فروش هیوندای اکسنت

هیوندای Accent،‌ خودرویی با ظاهر مدرن،‌ اسپورت و جوان‌پسند که حاصل طراحی منحصربه‌فرد شرکت خودروسازی هیوندای کره جنوبی است، از یک پیشرانه 4 سیلندر خطی 16 سوپاپ به حجم 1591 سی‌سی از نوع VVT استفاده می‌کند. این پیشرانه قدرت 122 اسب بخار و گشتاور 155 نیوتن متر را در اختیار قرار می‌دهد. گیربکس به کار رفته در اکسنت مونتاژی نیز از نوع 4 سرعته اتوماتیک بوده و امکان تعویض دنده‌های نرم و روان و عملکرد مناسب در شتاب‌گیری را فراهم می‌کند.

شرایط فروش هیوندای اکسنت کرمان موتور – شهریور 96

  • مدل: 1396
  •  تیپ: اتوماتیک A/T
  • مدت زمان اعتبار شرایط فروش: 1 تا 15 شهریور 1396
  • باقی‌مانده وجه خودرو در زمان صدور دعوتنامه دریافت می‌شود.
  • قیمت نهایی شامل مالیات بر ارزش افزوده، عوارض شماره‌گذاری و بیمه شخص ثالث است.
  • کلیه هزینه‌ها،‌ مالیات‌ها، عوارض، بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌هایی که قانون پرداخت آن را بر عهده مشتری و مصرف‌کننده گذاشته،‌ بر اساس تعرفه‌های سال 1396 محاسبه شده است. بدیهی است که در صورت تغییر قوانین و نرخ‌ها در زمان تحویل خودرو،‌ پرداخت مابه‌التفاوت بر عهده متقاضی خواهد بود.
قیمت نهایی تخفیف پیش پرداخت مرحله اول سود مشارکت سود انصراف تاخیر در تحویل خودرو زمان تحویل
97 میلیون و 900 هزار تومان 2 میلیون و 500 هزار تومان 49 میلیون 18 درصد 15 درصد 2.5 درصد ماهیانه آذر 96

یک دیدگاه

  1. تیگو 5 گذینه بهتریه

    (-1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*