آخرین مطالب
6
امروز
مراحل بازی نهنگ آبی

مراحل بازی نهنگ آبی ؛ چالش 50 روزه تا خودکشی به دستور نهنگ آبی !

مراحل بازی نهنگ آبی شامل اعمال گوناگونی است. در بازی نهنگ آبی باید چندین مرحله را پشت سر گذاشت تا به مرحله آخر رسید و مرحله آخر چالش نهنگ آبی خودکشی است!

بازی نهنگ آبی تبدیل به عنوانی داغ در دنیای وب، تمامی شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها شده است. بعد از اینکه مشخص شد از ابتدای معرفی بازی تاکنون چند صد نفر قربانی آن شده‌اند، تب بازی بیشتر شد و کاربران درباره مراحل بازی نهنگ آبی کنجکاو شدند. این بازی از 50 مرحله تشکیل شده است، اما کاربر نمی‌تواند همانند سایر بازی‌های کامپیوتری، طی یک شب آن‌ها را به اتمام برساند! بازی به نحوی طراحی شده که کاربر باید قدم به قدم جلو برود، به همین دلیل اغلب در هر روز، فقط یک وظیفه به وی محول می‌شود و فقط باید یک مرحله را پشت سر بگذارد.

هدف از این کار، درگیر کردن کاربر است. اگر مراحل بازی نهنگ آبی کمتر از این تعداد باشد، در ضمیر ناخودآگاه کاربر وارد نشده و نمی‌تواند او را برای خودکشی در آخرین مرحله قانع کند. همچنین اگر بازی بیش از این طول بکشد، بعید نیست با تبدیل شدن به روزمرگی، کاربر را از خود دور کند.

مراحل بازی نهنگ آبی

کاربر باید طی مراحل بازی نهنگ آبی اعمال مختلفی انجام دهد که تقریبا تمامی آن‌ها توام با خشونت هستند. یک نکته در این مراحل وجود دارد؛ کاربر باید (از نظر بازی) تبدیل به فردی جسور و شجاع شود، به حدی که بتواند در مرحله پنجاهم، قدرت پریدن از ارتفاع و گرفتن جان خود را داشته باشد!

متاسفانه اغلب افرادی که به بازی نهنگ آبی جذب شده و تحت تاثیر آن قرار می‌گیرند نوجوانان هستند. انسان‌ها در این سن شدیدا کنجکاو بوده و همیشه دوست دارند توانایی‌های خودشان را به دیگران ثابت کنند. به همین دلیل کارهای خطرناک و آزاردهنده این بازی را با اشتیاق انجام می‌دهند، چرا که احساس می‌کنند با این کار بزرگ شده‌اند.

مراحل بازی نهنگ آبی

طی چندین بررسی مشخص شد کسانی که واقعا مراحل را تا انتها ادامه داده و حتی در نهایت خودکشی کرده‌اند، مستعد این‌چنین اعمالی بوده‌اند. به عبارت دیگر آن‌ها از نوعی مشکل افسردگی رنج برده و یا به خاطر ابتلا به مازوخیسم، همواره از آزار دادن خود لذت می‌برند.

مراحل بازی نهنگ آبی

در مراحل بازی نهنگ آبی شاهد اعمالی همچون زخم کردن و بریدن بدن، خراشیدن متن و یا شکلی مشخص بر روی آن، بریدن لب، دیدن فیلم‌های ترسناک و بالا رفتن از بلندی هستیم. در یکی از مراحل به کاربر گفته می‌شود «باید بر ترس خود غلبه کنی» که نشان می‌دهد دلیل قدم به قدم پیش رفتن بازی، دل و جرات دادن به کاربر برای انجام مرحله 50 یعنی پرت کردن خود از ارتفاع است.

قصد ما از ذکر کردن مراحل بازی نهنگ آبی افزایش سطح آگاهی افراد جامعه و مخصوصا والدین است. آشنایی بیشتر با بازی نهنگ آبی بهتر به آ‌ن‌ها در کنترل رفتارهای فرزند خود کمک می‌کند. وقتی یک نفر در بحبوحه داغ شدن این بازی، انجام یکی از اعمال ذکر شده در زیر را توسط فردی دیگر مشاهده کند، به خاطر آگاهی، بهتر می‌تواند به وی کمک کرده و او را نجات دهد. در غیر این صورت خیلی ساده از رفتارهای آن فرد می‌گذرد که می‌تواند عواقبی ناگوار داشته باشد.

مراحل بازی نهنگ آبی

 • مرحله اول – به کمک یک تیغ، عبارت “f57” را بر روی دست خود حک کرده و نتیجه را برای مدیر بازی ارسال کن.
 • مرحله دوم – راس ساعت 04:20 صبح از خواب بلندشو و چند فیلم خیلی ترسناک و دارای رفتارهایی روان‌پریشانه، که توسط مدیر برایت ارسال شده، را تماشا کن.
 • مرحله سوم – به موازات سیاهرگ، بر روی بازوی خود سه مرتبه خراش بینداز (این زخم‌ها نباید عمیق باشند). از نتیجه عکس گرفته و برای مدیر بازی ارسال کن.
 • مرحله چهارم – یک نهنگ بر روی کاغذ ترسیم کن و بعد از اتمام، تصویر آن را برای مدیر بفرست.
 • مرحله پنجم – اگر برای تبدیل شدن به یک نهنگ آماده‌ای، عبارت “Yes” را با استفاده از تیغ بر روی بدن خود حک کن. اگر هنوز آمادگی نداری، باید تنبیه شوی! مجازات تو این است که چندین جای بدن خود را با تیغ برش بدهی.
 • مرحله ششم – (مرحله‌ای شامل سیستم نوشتن مخفی و بازی با اعداد)
 • مرحله هفتم – با استفاده از تیغ، بر روی دست خود عبارت “f40” را بنویس و نتیجه را برای مدیر ارسال کن.
 • مرحله هشتم – باید در بخش استاتوس بار خود در VKontakte، عبارت «من یک نهنگ هستم» را بنویسی (VKontakte یک شبکه اجتماعی روسی است).
 • مرحله نهم – «تو باید ترس خود را مهار کنی و بر آن چیزه شوی»
 • مرحله دهم – راس ساعت 04:20 صبح از خواب بلندشو و به پشت بام برو. ارتفاعی که به آن می‌روی هر چه بلندتر باشد، بهتر است.
 • مرحله یازدهم – با استفاده از تیغ، بر روی دست خود یک نهنگ بکش.
 • مرحله دوازدهم – در کل طول روز فیلم‌هایی ترسناک که توام با رفتارها و حرکت‌های روان‌پریشانه هستند مشاهده کن.
 • مرحله سیزدهم – باید به فایل‌های صوتی و موسیقی‌هایی که توسط مدیر برایت ارسال می‌شوند گوش کنی.
 • مرحله چهاردهم – بر روی لب خود با تیغ یک برش بزن.
 • مرحله پانزدهم – یک سوزن بردار و آن را چندین بار در دست خود فرو کن.
 • مرحله شانزدهم – به بدن خود آسیب وارد کن. به هر روشی که بلد هستی خودت را بیمار کن.
 • مرحله هفدهم – در منطقه محل زندگی یک پشت بام دارای ارتفاع زیاد پیدا کن. به این ساختمان برو و مدتی را در لبه بام آن سپری کن.
 • مرحله هجدهم – یک پل بلند پیدا کن و مدت زمان قابل توجهی را در لبه آن بگذران.
 • مرحله نوزدهم – یک جرثقیل پیدا کن و از آن بالا برو. تا جایی که می‌توانی باید برای محقق کردن این مرحله تلاش کنی.

مراحل بازی نهنگ آبی

 • مرحله بیستم – مدیر وفاداری تو به بازی نهنگ آبی را کنترل می‌کند.
 • مرحله بیست و یکم – با یک نهنگ دیگر از طریق اسکایپ صحبت کن (منظور از نهنگ، یک کاربر دیگر بازی یا یکی از مدیرهای آن است).
 • مرحله بیست و دوم – به پشت بام ساختمانی بلند برو و بر روی لبه آن بنشین، به طوری که پاهایت از لبه آویزان باشند.
 • مرحله بیست و سوم – (مرحله‌ای شامل سیستم نوشتن مخفی و بازی با اعداد).
 • مرحله بیست و چهارم – (مرحله‌ای سری و معمایی).
 • مرحله بیست و پنجم – تو باید با یک نهنگ دیگر ملاقات کنی.
 • مرحله بیست و ششم – مدیر امروز، تاریخ مرگت را اعلام خواهد کرد و تو باید آن را بپذیری.
 • مرحله بیست و هفتم – راس ساعت 04:20 صبح از خواب برخیز و به نزدیک‌ترین ایستگاه راه‌آهن برو.
 • مرحله بیست و هشتم – امروز نباید به هیچ عنوان با کسی صحبت کنی.
 • مرحله بیست و نهم – پیمان ببند که تو دیگر تبدیل به یک نهنگ شده‌ای.
 • مرحله سی‌ام تا چهل و نهم – (از مرحله سی‌ام تا مرحله چهل و نهم شامل اعمال یکسانی است. کاربر باید هر روز راس ساعت 04:20 دقیقه از رخت خواب بلند شده و فیلم‌های ترسناک مشاهده کند. وی همچنین باید به موسیقی‌‌های ارسال شده توسط مدیر گوش بدهد. یکی دیگر از وظایف روزانه که بین مراحل سی‌ام تا چهل و نهم ثابت است، ایجاد خراش بر روی بدن و یا صحبت کردن با یک نهنگ است).
 • مرحله پنجاهم (مرحله آخر) – از یک ارتفاع بلند به پایین بپر.

مراحل بازی نهنگ آبی

اگرچه نوجوانان امروزی اغلب به‌روز بوده و از سطح دانش خوبی برخوردارند، اما انسان در یک بازه زمانی، شدیدا کنجکاو بوده و دوست دارد به دیگران و مخصوصا به خودش ثابت کند «من شجاع و توانا هستم». نوجوانان به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی، در مقایسه با سن خود بیشتر می‌فهمند، اما به موازات همین اتفاق، کنجکاوی آن‌ها نیز بیشتر می‌شود.

دنبال کردن مراحل بازی نهنگ آبی تنها کار غیر منطقی نیست که می‌توان انجام داد! حتی اگر به این بازی دست پیدا کردید، اجرای آن عاقلانه نیست. به عنوان نمونه‌ای دیگر، فردی می‌تواند به بهانه کسب تجربه و یا کنجکاو بودن، با سرعتی دیوانه‌وار با موتورسیکلت حرکت کند، اما هر لحظه امکان وقوع حادثه‌ای وجود دارد. پس چرا باید این کار را کرد؟

نکته جالب‌تر اینکه برخی افراد مدعی هستند هدف آن‌ها، اجرای بازی تا مرحله 49 و انجام ندادن مرحله 50 یعنی خودکشی است. این افراد دانسته و یا ندانسته باز هم به دام بازی نهنگ آبی و سازندگان شیطان صفت آن افتاده‌اند، چرا که همچنان در تلاشند یک نوع توانایی‌شان را به دیگران و همچنین به خود اثبات کنند.

پیشنهاد گجت نیوز به تمامی جوانان و نوجوانان عزیز این مرز بوم این است که برای اثبات توانایی‌های خود، به ورزش‌های سالم و کسب علم و دانش روی آورده و با کسب مدارج بالا در این زمینه‌ها، به روشی دیگر قدرت و توانایی خود را اثبات کنند. هر چیزی ارزش یک بار تست کردن ندارد!

۷۶۷ دیدگاه

 1. سلام خسته نباشید همگی با کامنتاتون.کاری ب مضخرف بودن بازیش ندارم یا اون احمقای بی مغزی، ک بازیش میکنن ولی خدایی اهنگاش حرف نداره کسی خاص ی ندا بده😂👌

  (3)
 2. یعنی مشکل جوونای ما اینه ؟؟ یعنی الان مشکل جوونای ما رنگ نهنگ اوناست ؟؟؟ دولت باید راههای خودکشی رو بیشتر کنه ،

  (-2)
 3. مراحلش بد نیستن فقط اون که میگه ساعت 4.20دقیقه صبح پاشو سخته.

  (-3)
 4. اخه خاک تو سر هرکی این بازو بکنه خیلی دیگه بدبدختو حقیره

  (21)
 5. این بازی چرطه و باید جی پی استو روشن کنی بعد سازندش اظلاعتتو به دست میاره و میگه این خونتونه اگه این کارو انجام ندی میکشمت تازه اینایی که بازی میسازن برا پول در اوردن وشهرت هست هرکس دوست داشت لایک کنه با تشکر.

  (39)
 6. آخه مگه جونمون رو از سر راه پیدا کردیم که اینهمه به خودمون زجر بدیم نه آخه این چه کاریه هرکس که این بازی رو بکنه کاملا روانیه خنگن والا
  …………
  ❤پرسپولیس?

  (18)
 7. سلام دوستان این خیلی بازی جذابی هست ولی به نظر من اصلا کارخوبی نیست که آدم اینقدر خودشو برنجونه خوادمه حسابی میخوای خودتو بکشی اگه به فکر خودت نیستی یه کمی به فکر پدر و مادرت باش اینقدر خودتو شکنجه نکن مثل این پسر همسایمون تو سنگان الان دوهفته هستش که پدرومادرش حال و روزه خوبی ندارن
  ـآهای تویی که میخوای این بازی رو بکنی اینقدر خودتو اذیت نکن کارتو راحت کن خودتو بنداز جلوی 18چرخ که پرس بشی حداقل اگه این کارو بکنی یه پولی هم به پدر و مادرت میرسه اینکه بهتره نه واقعا این بهتر نیست

  (10)
 8. سلام دوستان این خیلی بازی جذابی هست ولی به نظر من اصلا کارخوبی نیست که آدم اینقدر خودشو برنجونه خوادمه حسابی میخوای خودتو بکشی اگه به فکر خودت نیستی یه کمی به فکر پدر و مادرت باش اینقدر خودتو شکنجه نکن مثل این پسر همسایمون تو سنگان الان دوهفته هستش که پدرومادرش حال و روزه خوبی ندارن
  ـآهای تویی که میخوای این بازی رو بکنی اینقدر خودتو اذیت نکن کارتو راحت کن خودتو بنداز جلوی 18چرخ که پرس بشی حداقل اگه این کارو بکنی یه پولی هم به پدر و مادرت میرسه اینکه بهتره نه واقعا این بهتر نیست؟؟؟

  (1)
 9. Chrto prte baw
  Pool bde k bmiri!?!??!
  :///

  (-9)
 10. اینا همش مسخره بازیه خب کی حال داره 4و نیم صبح بیدار بشه اونی که بازی رو ساخته خیلی خل بوده همون اول برو رگت رو بزن این مسخره بازیا چیه به جای اون نمازتون رو بخونید

  (26)
 11. استقلال سوراخه ……میدونم ربطی نداشت
  محض یاد اوری گفتم خخخخ

  (20)
 12. کسی این بازی رو انجام نده اگه به خودتون رحم نمی کنید به خانوادتون رحم کنید اولش میگید بازی می کنید ببینید چه جوریه ولی بعدش خودتون دوس دارین بازی رو ادامه بدید خودتون که مردین می دونید عزیزاتون تا آخر چقدر عذاب می کشن .
  اگه از زندگی خسته شدین این راهش نیست زندگی پستی و بلندی هایی داره همیشه ی جور نیست صبور باشین اکثر ادم ها به ی مرحله از زندگی رسیدن که میگن دیگه نمی تونیم ادامه بدیم ،نگران نباشید میگذره بعد از تاریکی شب روشنایی صبح در انتظار شماست

  (34)
 13. بازیش خیلی مسخرس تف تو روی سازندش? ولی خداییش بخوای با این رکود اقتصادی و این وضع تو ایران زندگی کنی وضعیتت از نهنگ ابی بدتر میشه?خداییش هر کی موافقه لایک کنه

  (116)
 14. خب اگ بازی نکنیم نخایم مراحلو ادامه بدیم نمیشه خخخ اخه خیلی عجیبه ک باید ادم انقد حقیرباشه ک اینجوری رفتارکنه

  (23)
 15. خخخخخخ خدایی خیلی خندیدم.اگ میخواد خود کشی کنه اینا دیگ چه مسخره بازیه؟یا دار بزنه خودشو یا رگشو یا هزار تا کار دیگ ک توی چند دیقه از زندگی خداحافظی کنه جا رو برای ادمای دیگ باز کنه مرسی ازت.خخخ والا خودتو سکته بدی ک چی بشه؟والا من چهار صبح تو هفتا خوابم.نازی جون شمام لاف نزن بهت نمیاد.اگرم اینکارو کردی که خو میخواستی خودکشی کنی فک نمیکنی روزات هدر رفته؟چند هفته پیش یکی از هم دانشگاهیام خودشو دار زد تو خونه مرد.با اینکه دلیل خیلی مزخرفی واس خود کشی داشت

  (21)
 16. بازی باحالیه ولی از زندگیم سیر نشدم تازه اگه از زندگی خسته شدم میرم یه تیغ ور میدارم شاه رنگم رو میزنم این چ کاریه که واس مردن این همه خودتو زجربدی .

  (12)
 17. یعنی خاک بر سر اونی که انقد کارای مزخرف تو این دنیا کرده که از لو رفتنش انقد وحشت داره که خود کشی میکنه دوستان ازتون خواهش میکنم به عنوان برادر کوچیکتون یکم اعتقادتون رو محکم کنید به هر چیزی که واقعا قلبتون میگه راستو درسته

  (13)
  • سلام هر چند که خودم بازی رو ندیدم ولی خب بازی هوشمندانه ای هست ولی به درد من نمیخوره چون از یک سر سوزن بیزارم

   (14)
 18. بروبابامریضی بیادستگاهوجمع کن ببین نهنگ ابی چجوریه خداییش اون مدیرکجاست بگین بازیوبه من بفرسته خودشوازبرج ایفرپرت نکنم پایین اسمم بلقیس نیست باورنکنین این یه بازیه کسخول نشین اون دودختراصفهانیم بخاطراین نمردن

  (-13)
 19. واقعا که بازی ترسناک وبد بدبد اون‌اشغالی که ساخته خودش یک روانی به تمام معناس چون از مدرسه اخراجش کردن پدر ومادرش قبولش نداشتن امد این بازی دریت کرد الان خودش میلیاردلار به حسابش هست داره زندگی میکنی چند کاربر داره که بهش کار میکنن بعد چی پول بدی خودتو بکشی واقعا که چرا باید ……………..

  (7)
 20. من خودم جزو اون کسایی هستم که واقعا علاقه شدید دارم بازی کنم چون واقعا از زندگیم خسته شدم ی بار خودکشی کردم فایده ای نداشت
  منم مجبورم برم سراغ این بازی چون شنیدم خیلی حال میده
  تورو خدا کمکم کنید چیکار کنم برم یا نه

  (-61)
 21. از سازنده تشکر میکنم چون جامعه آشغال زدایی میشه ههههه تازه سازنده بیچاره حقشه پول بگیره چقدر وقت هدر میده شب بیداری میکشته تا آشغال جمع کنه

  (18)
  • دوست عزیزمن هم شما و هم افرادی که فکر شما رو دارند در اشتباه محض اند این افراد مشکل دارند و باید به جای اینکه به اونها لقب های بدی مثل آشغال رو بدیم اول درکشون کنیم روحیه بهشون بدیم کمکشون کنیم و به مشاور خوب معرفی کنیم .

   (8)
 22. من حاضیرم این کارو بیکنم

  (-21)
 23. بازی نهنگ آبی یعنی نهنگ مرگ آبی این بازی پولی هم است

  پول بده خودتو بکش

  مثل اینکه بی آقا ببخشید من آیم پول رو بهت میدم تو من رو بکش ?

  (20)
 24. این میخواد مارو به چالش مرگ بکشونه برو بابا خاک تو مخ مریضت همین و کم داشتیم والا

  (32)
  • سلام دیدگاه من این که ادم برای چی ۵۰روز خودشو زجر بده من الان نهنگ ابی هستم خدارو شکر تا مرحله ۴۹ رفتم الان شوهرم طلاقم داده یک بدن پراز خط دارم بیان از زبان من بشنوید من الان داخل کشور ترکیه زندگی میکنم ولی دخترم ندارم شوهرم که تنها زندگی من بود الان نیست یک بدن پر از خط با یک نهنگ کثیف رو بدنم هست الان محو شده کمی از اثارش است فقط ۱۰دقیقه که مانده به مرگم که داداشم منو گرفت الان با خانواده ام زندگی میکنم ولی چه فایده یک کوله بار از قرص اعصاب چرا اینکار کنیم بیان به خانواده تان یک فرصت بدید داعدارشون نکنید نهنگ ابی کاری از پیش نمیبره هم دانشگاهیم الان زیر خاکهاست به خودتون بیان سالم زندگی کنید

   (40)
 25. بابا الکیه چرتو پرته…بچه ها بنده خدا تباه میشن با این کار

  (23)
  • دوباره سلام این نهنگ ابی یعنی پایان دادن به عمر بازیش جوریه که دلت میخواد به ۵۰برسی کاربری که بامن بود یا ادم ترسناک یا همون نهنگ ابی که خودشو به کاربر جا زده بود ببین این اقا خواب نداره دونفر هستن شیفتی کار میکنن بعد میان تو تصویری باهم صحبت میکنیم اهنگهای ترسناک فیلمهای ترسناک کاری بسرت میارن که از خانواده ات وحشت داری بهت میگن اینها شیطانن نباید نزدیکشون بشی چون باعث مرگت میشن که همون پدر ومادرت هستن نکتید اگه کسی تا حالا نرفته توروخدا نکنید من به خواهر کوچیکتون حرف گوش کنید من دیگه نای زندگی ندارم ببینبد مرحله چهل نه بهت میگه بروتا ارتفا عرچی بالاتر بهتر ساعت ۴.۲۰دقیقه شب حالا از صبح فیلم واهنگ ترسناک که هردقیقه یک وحشت عجولانه که بهت دست من طبقه ۹بودم که طبقه بالاتر نبود با ادمین تصویری بهم حرف میزدیم بهم میگفت افرین نازی بالاترمن بهش گفتم دیگه بالاتر نداره گفت ایول همینجا خوبه گفت به زمین خیره شو من شدم گفت چی میبینی گفتم چراع گف افرین گفت الان باخیال راحت خودتو ول کن روزمین تا مرحله ۵۰رو بهت بدم تو اولین کسی هستی که پنجاه گرفتی امدم که خودمو ول کنم داداشم از پشت منو گرفت بعد او ادمین که با من صحبت میکر چت تصویری خاموش کرد دیگه جواب منو نداد از ادمین حذفم کرد بعداز اون دوسه بار رفتم چالش به من جواب نداد حالا به خودتونوبیان بازی بزارین کنار از فکرتون زندگی کنید برای زن بچتون برای پدر مادرتون دنیا تموم شدنی نیست خوب خوش خرم باشید زنده باشید در زیر سایه خدا خدانگهدتر همه نازنین ۲۷ ترکیه دوستون دارم همه ایرانیان گلم

   (36)
 26. عجب این روسیاخرن ماخودمون ب خودکفایی کامل رسیدیم ما خودمون یه سری نیسان ابی دارم سالانه جون خیلی هامون رومیگیره نیاز به نهنگ ابی شما نداریم

  (49)
 27. من که بازی کردم بیشتر دوست داشتم آدم بکشم تا خودمو:))))))))))))))))))))))))

  (0)
 28. من ک تا مرحله ۴۹رفتم مرحله پنجاه ننداختم خودمو پایین فک میکنین اینطوریه ولی نیست هرکی خواست مقابلش درمان شه بیاید پیش من

  (-16)
 29. بازی فوق العاده مسخرع ایه

  (25)
 30. نمیشه ادمینه لینک بازی رو برا من بفرسته همچی اسکل کنمش که از ساختمون 60 طبقه خودکوشی کنه بی ناموس

  (53)
  • این بازی تمام اطلاعات گوشی شما رو بدست میاره و با استفاده از اون تهدید میشین.وگرنه به همین سادگی نیست که کسی خودکشی کنه.

   (23)
 31. تف توی دهن اونیکه این بازیو ساخته تف تف تف تف تف تف…..

  (36)
 32. میگم اگر انجام ندی مراحل چه میشه

  (13)
 33. یعنی اونای که این بازی رومیکنن عقلشون از خر که هیچی از سگم کمتره خاک توسرشون؛؛

  (43)
 34. یعنی اونای که این بازی رومیکنن عقلشون از خر که هیچی از سگم کمتره خاک توسرشون

  (28)
 35. خیلی بازی بدی هست لعنت به او کسیکه این بازی را جور کرده

  (19)
 36. اونایی این بازی رو نصب و مراحلشو طی میکنن یک روانی هستن و خودکشی آنها سم زدایی برای زمین هست از سازنده این بازی باید تشکر کرد?

  (-12)
  • خیلی بی رحمی و درک نداری هم تو هم بقیه به نظر منم بازی احمقانه ای هست اما خودمونو بزاریم جای ادمایی که مثل بقیه دیگه با زندگیشون حال نمیکنن از زندگی شون خسه شدند حالا به هر دلیلی یا به خاطر فشار های زندگی که وجود داره یا افکار خورنده و افتضاح به جای اینکه بیایم فکر کنیم یه اسباب مسخره بازی و خنده پیدا کردیم و حالا بیایم هرهر بخندیم دنبال راه حل بگریدیم بیایم همدیگرو نجات بدیم. اره درسته که ما اونی که این بازی رو دوس داره یا انجام میده رو نمبینیم،پیش خودمون اما همین اینستا همین تلگرام و خیلی چیزای دیگه هستن که با استفاده ازشون به بقیه امید بدیم که اونها هم مثل ما به خودشون بیان و به زندگی برسن متاسفانه هرچیز بد و مخربی که درست میشه مخصوصا از کشورهای دیگه ما رو بیشتر تحت تاثیر میزاره و داغون میکنه فکر میکنید چرا ؟ چون ما بلدیم فقط به درد همدیگه بخندیم به جای اینکه کمک کنیم. بیایم به جای این چیزای منفی تو شبکه های اجتماعی چیزای خوب بزاریم و ببینیم. چرا فقط دنباله مسخره کردن و خندیدن باشیم چرا رو درکمون سرپوش گذاشتیم بخدا اینا همش درد داره. من یه دختر 15 سالم که فقط با دیدن این چیزا خیلی وقت هس دارم زجر میکشم.منم مشکل دارم ولی با این تفاوت که مشکل ادمایی که این بازیو دوست دارند رو ندارم اما سعی میکنم مشکلم رو درگیری های ذهنیم رو ازبین ببرم ولی دلم نمیخواد که به خاطر ازبین رفتن مشکلم خودم رو هم ازبین ببرم

   (12)
 37. ووویییییی چ وحشتناک

  (28)
 38. اصولا نمیشه همه چیو به دین ربط داد.اگه آدم توی هر کاری به عقلش رجوع کنه میفهمه که این کار،کار غلطیه یا درست.مگه اینکه عقل نداشته باشه.وقت های بیکاری رو میشه با روش های مختلفی سپری کرد.فیلم ترسناک هم خوبه من خودم خیلی دوس دارم ولی نه دیگه 4 صب لامصب ?

  (7)
 39. من این بازی رو انجام دادم نظر همتونم دیدم یکی از دوستامون گفت ضمیر ناخودآگاه کاملا درسته ادم بعد از چندین مرحله بازی خود به خود یه جور از خود بیخود شدن یا بهتر بگم هیپنوتیزم میشه مغز انسان دست خودش نیست بعضیا میگن ما تا مرحله فلان میریم بعد دیگه انجام نمیدیم نه تا آخرشم میری چون دست خود آدم نیست من برادرم متوجه شد و دیگه نزاشت ادامه بدم بعدم رفتم پیشه یه روان شناس الآن که بهش فکر میکنم خودم باورم نمیشه البته موسیقی که واست ارسال میشه تا ۱۲ ساعت هیپنوتیزم میشی و اونوقته که هیچی دست خودت نیست

  (7)
 40. سلام مرسی بابت همراهیتون خدا عاقبت تمام مردم رو بخیر کنه ولی من با سازندش موافقم واقعا باید ادمای مریض از این جامعه برن بیرون

  (-4)
 41. بازی ترسناکی ولی کنجکاوی دست بردار نیست کسی تا حالا بازی کرده ؟؟

  (3)
  • اینا دیگه چیه من صبح کلا خوابم ساعت ۲یا۳ ظهر اونم با زور مشت بیدار میشم حالا به قول یه الاغ کنم ساعت ۴.۲۰خواب شیرین و از خودم بگیرم من تو عمرم یه بلیارد با پوه رو داشتم اونم دوستام باهاش بازی کرد

   (2)
 42. سلام زمانیکه گفت اگر خودت رو دوست داری خودکشی کن باید داد بزنی بگی چشم اوستا اقا میگم بازیش رو دارید برای من بفرستید یا نمیدونم از کجا باید دانلود کنم میخوام خودم رو به به گفته مدیر خودمو حذف کنم

  (-8)
 43. نه واقعا مثل اینکه مردم واقعا دارن روبه اسکلیت کشیده میشن جامعه داره طرف نیستی میره

  (4)
 44. وااای این بااازی خیله وحشتناکه بنظر من ادم باید روانی باشه تا بتونه همچین کارهایی رو بکنه وگرنه ادم سالم این کارارو نمیکنه

  (9)
 45. سلام. من یه پسر خیلی کنجکاویم و دوس دارم همه چیو تجربه کنم. از اونجایی ک تو ایران نمیشد این بازیو پیدا کرد برا همین ب پسر خاله ام ک ایتالیاس گفتم برام پیدا کنه و اونم فرستاد. حالا من عضو شدم و تویه بازی یه مرد ک سایه اش فقط دیده میشهو یه سیگار تو دستشه بهت مراحلو میگه. اینم بگم نه روانیم و نه دیوونه. وقتی گفت عبارت f57 رو بکش و بفرس از اینترنت عکس یه فرد دیگ ک نوشته بود اونو فرستادم . عکس از هر مرحله داشتم. وقتی میگف ساعت 4 ونیم بیدار شو کی ب کیه اخه . یدونه اوکی میفرستادم تا صب میخوابیدم. اخرشم فاک نشون دادم گفتم بیا. بعدش شروع کرد تهدید کردن. فعلا منتظرم تهدیداشون عملی شه.
  حرفم اینجاس ک میتونی بازی نکنی یا راحت ولش کنی. اونیک خودشو میکشه اخر بازی واقعا حقشه. دنیا جای اونجور ادما نیس

  (22)
 46. با سلام خوب بچها این بازی که در موردش صحبت زیادی کردید گفته شده پنجاه مرحله‌ای است و هر مرحله آن باید به بدن آسیب رساندن خوب طرز فکر بنده این هست که مدیر ی که از ما میخواهد براش این کارهای شیطانی را برایش انجام دهیم بر عکس آن چیزی که انتظار دارد مثلا با تیغ لب را بزن خوب قشنگ با فتوشاپ از خود عکس گرفته و کارهای چون تیغ زدن یا خلکوبی کردن نهنگ بر روی بدن نقش میکنیم یعنی با افکت نمیدونم برنامهای ویرایش تصاویر مدیر را گمراه یا آن را احمق خطاب کنیم ارادتمند شما نهنگ ساده

  (3)
 47. ما اومدیم مدیر f57 اسگول کردیم رفت یعنی هر کاری که گفت عکس دیگه فرستادیم خخخخ هر فیلمی یا آهنگی که گفته بود ببین که دیده بودیم تازه بهترشو خلاصه مرحله پنجاه گفتم اگه خودت دوس داری خودکشی کن خخخخخخ

  (6)
 48. یعنی واقعا کسی ک اینجور از مرحله اول بخاد ب خودش اسیب بزنه معلومه خودکشی اخرم انجام میده
  همه اینا بخاطراینکه فرهنگ غرب از طریق ماهواره و هزارتا کوفت دیگه وارد کشورماشده
  خدا ب داد بچه های ما برسه ک دارن بزرگ میشن

  (5)
 49. از همه وحشتناک ترش چند بار فروکردن سوزن تو بدن هست.

  (-4)
 50. اونایی که این بازیو انجام میدن خرررررررررننننننننننننننن.
  البته ما هیچکدوممون جایه اونا نیستیم . که بگیم شاید اگ جای اونا بودیم شرایط اونارو داشتیم همین کارو میکردیم .

  (-1)
 51. یاااااخدااااا ایناااا کین !؟!؟کی حسشو داره ۴:۲۰بیدار شه فیلم ترسناک ببینه ………ولی در کل خیلی کنجکاوم بیشتررر در موردش بدونم …….ولی عمرااااا این بازیو دانلود کنم……مگر اینکه از جونم سیرشده بااااشم یاااادیوونه بااااشم

  (3)
 52. خیلی مزخرفه درسه ک ادم تحت تاثیر این بازی قرار میگیره ولی واقعاا خیلی چرته ادمای ک این بازیو انجام میدن دیونهه ان ب نڟر من خیلی مزخرفه واقعا جونای ما انقد دوس دارن بمیرن اگ میخوان بمیرن ی جور دیگ بمیرن ن با بازی نهنگ ابی کسایی این بازی و انجام میدن ک خیلی احمقن
  ℳ£Łł

  (5)
 53. والا منم که مرحله های بازی رو الان خوندم،گفتم طرف حقه شه،‌اون احمقی که این همه دوره و مرحله میره،اگه بجاش یه کلاس می‌رفت مثل موسیقی یا ورزش ‌ و چیزهای دیگه اون حال و روزش نبود

  (9)
 54. ادمین سایت سلام
  داخل مطلب گفتید یک مدیر بهت پیام میده و موزیک میفرسته
  از طرفی گفتید این بازی اپلیکیشن نداره
  پس راه ارتباطی مدیر با قربانی چیه دقیقا؟

  (4)
 55. چقدر کوته فکر و احمقن این آدمایی که میگن “به خاطر کم بودن ایمان به این راه کشیده شدن”!
  ینی قشنگ مشخصه که کوچک ترین اطلاعاتی راجب به ضمیر نا خوداگاه ندارن.
  این بازی انقدر نرم و آروم تحت تاثیر قرار میده،انقدر نرم و آروم آدمارو رام خودش میکنه که خود طرف نمیفهمه که انسانیتش از بین رفته.ینی واقعا فکر کردین آدمای روانی میرن سراغ این بازی؟یا سازنده این بازی روانی بوده؟
  سازنده این بازی انقدر هوش و ذکاوت داشته که فقط طی پنجاه مرحله هرکسی رو شستشوی مغزی بده،فکر کردین واسه چی نوی سه چارتا از مرحله هاش اشاره داره به این که برو یه جای بلند و پایینو نگاه کن؟
  بی رو دربایستی بعید ام نیست یکی از شماها مرحله اول این بازی رو شروع کنه و در آخر جسد بی جونشو زیر یه ساختمون پیدا کنن،در حالی که تمام مراحل بازی “نهنگ آبی” رو رفته…
  یکم دیدتونو باز کنید

  (11)
 56. هر چی فکر میکنم با عقل جور در نمیاد.از مرحله اولش معلومه بازی مزخرفیه.واقعا چی فک میکنن این بازرو میکنن

  (5)
 57. کی حال داره تا راه آهن بره اول صبح اخه.والا این همه زحمت میکشن حیفه اخرش بمیرن

  (13)
 58. والا من توو همون مرحله یکش میموندم که بخوام رو بدنم خراش ایجاد کنم با اون حساب از من نهنگ آبی نه , بلکه ماهی آبی در میاد???وفاداری منم به مدیر نهنگ آبی در این حد میتونه باشه که تصویر یه ماهی آبی رو بکشم رو کاغذ رنگش کنم واسش بفرستم?

  (25)
 59. نهنگ ابی اسم کم اوردن بگو شیطان بازی یا خدا اینا دیگه کیین

  (4)
 60. هرگونه کمک به انتشار این بازی یا بازی کردن آن در حکم تف کردن به امام زمان است
  چقدر بدبختن اونایی که میرن اینو انجام میدن اصلا نه میدونن انسانیت یعنی چی نه هیچی دیگه

  (-4)
 61. مدیر خیلی گوه خورده بیاد تنبیه کنه

  (9)
 62. جای اینکه هر روز پاشی ساعت 4:20 دقیقه بری دنبال ساختمون بلند برو نماز صبح تو بخون خنگولی که میخوای مشنگ بشی و بیکاری و هدف نداری ،،،، متاسفم برا آدمهای بیکار ، دنیای مجازی و بازی ببین چ به سر آدمهای ما آورده ،،، جای اینکه ب زندگیشون برسم سرشون تو گوشیشونه ،،

  (17)
 63. اتفاقا فکر خوبی بود برای از بین بردن یه مشت ادم بی مصرف که بیکارن

  (-3)
 64. من دوسدارم بازی کنم ولی به کمک یک روانپزشک بازی میکنم تا ببینم اینا میخوان چجوری تنبیه کنن مارو فوقش اطلاعات گوشیتونو میدزدن

  (-20)
 65. اخه اگر میخوای خود کشی کنی چرا با این بازی دل خراش برو مدافع حرم شو هم صواب میکنی و پس از مرگتم به جای جهنم به بهشت میروی لطفا این بازی رو انجام ندهید وآن را گزارش کنید نو جوانان عزیز

  (27)
 66. سلام باورکنیدهنوزم خیلیا هستن که میخوان این بازی رو امتحان کنن اما متاسفانه این بازی موجودنیست الکی نگین فلان فللان… همین الان بازی در دسترس بود اکثرا بازی میکردین پس مواظب حرف زدنامون باشیم ما جونا کنجکاویم

  (11)
 67. وای کلا میگن عقل ک نباشد جان در عذاب است واقعا دیونه ان هم مخترع این بازی هم بازیکننده اش خدایا همه رو شفا بده…

  (17)
 68. یعنی چی آخه!مگه میشه آدم بدونه آخرش مرگه و بخاد اینو بازی کنه…آخه کدوم آدم عاقلی رو بدنش زخم میندازه یا ساعت ۴بیدار میشه ک فیلم ترسناک ببینه!واقعا ک احمقانس…اون مدیر ک میگن چطور میخاد طرفو تنبیه کنه….وااااای آخه تا چ حد طرف باید احمقو خر باشه…نکنین این کارو با خودتون.ممنون از اطلاعاتتون خیلی کنجکاو بودم در مورد این بازی بدونم.

  (10)
 69. واقعا خوش حالم که چنین پاسخ هایی دادین

  (6)
 70. به نظرم کار درستی بود.حذف شدن آدم های پوچ و بیهوده

  (-13)
 71. خخخخخخخخخخخ کی اینو بازی میکنه??????هیچکس خر این اینو بازی کنه دیوانست مگه رو دست خودش تیغ بندازه لبشو جر بده

  (13)
 72. خیلی خرن که این کارهارا انجام میده

  (18)
 73. چقدر این کار کار پوچ و شیطانی هستش. چقدر تعریف علم برای ما نامفهوم شده . واقعا نشان از بی دینی و دوری از مفاهیم دین است.

  (10)
 74. چجوری میتونن لب خودشونو ببرن وجاهای مختلف رو برش بدن؟؟؟ازفکرشم دیوونه میشم

  (25)
 75. مطالب خیلی جالب بود.واقعا ربطی ب اراده نداره.ب نظر من جالبه ولی دوس ندارم امتحانش کنم

  (14)
 76. خدا لعنت کنه اونایی که ای بازی هارو ساختند
  معلومه کار شیطان پرستانه
  ولی واقعا هرکی بازی کنه باید به عقلش شک کنیم

  (19)
 77. واقعا بازی مسخره ایه
  بقول نگین خانم از کمی ایمانه
  اصلاایمان و دین بکنار
  دلت میاد اینقدروبدنت زخم واردکنی؟
  بقول دوستمون خره

  (13)
 78. چی چی شده وای چه ساختمان بلندیه

  (1)
 79. بازی کنان این بازی بنظر من فقط افرادی هستند که ایمان بسیار ضعیفی دارند و از همین ضعف ایمانه که حاظرن به بدنشوت اسیب برسونند وگر نه اگه کسی با دینو اینان و نمازخون باشه و به خدا ایمان قوی داشته باشه این چیزا رخ نمیده نوجونای خیلیاشون اصلا نمیدونن نماز چیه و این وضیفه خانواده ها هسو که نوجون و جوونشونو نمازخون کنن که البته بسیار در این امر کوتاهی میکنند.امیدوارم هیچ وقت دیگه از این اخبار ناگوار نشنویم.

  (10)
 80. واااای خیلی وحشتناکه.هرکی بازی کنه خر

  (17)
 81. هن؟؟؟؟؟اینجاکوجاست؟؟؟؟؟من کوجام؟؟؟؟نهنگ ابی؟؟؟؟شییییب؟؟؟؟سرمایه ملی است؟؟؟؟هن؟؟؟؟

  (-16)
 82. سوزنو بگیر خیاطی کن دیوانه مدیر کیلو چنده که بخواهد تنبیه کنه

  (31)
 83. واقعا وحشتناکه

  (2)
 84. سلام ینی جوونای من اینقد بی اراده شدن هرچی بگیم ی بازی چالشی وجذابه ولی فکر وعقل انسان چی میگه خودت میدونی اخرش مرگه بعد میری شروع میکنی این خودازاری واقعیه دیگه مازوخیسم همینه دیگخ….لعنت ب اون سازنده ای که خودشم اخراجی از دانشگاه بوده واینجوری جوم این بچهارو میگیره…من خودم پدرمادر ندارم وی جوون زیر۲۰ هسم ولی هیچوق قبول نمیکنم ک ادمین این بازی بتونه روت اثر بذاره خود انسان عاقله……ممنون مفیدبود

  (30)
 85. فعلا ک این بازی وارد ایران شد توشهرخودمون جون دوتا دخترا گرفت

  (42)
 86. وای عالی بود شاهرخ کلی خندیدم

  (-29)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*