آخرین مطالب
3
امروز
شرایط فروش اقساطی هیوندای سوناتا 2017

کرمان موتور شرایط فروش اقساطی هیوندای سوناتا 2017 را اعلام کرد (شهریور 96)

شرکت کرمان موتور شرایط فروش اقساطی هیوندای سوناتا 2017 را برای شهریور 1396 اعلام کرد. در ادامه این مطلب، جزئیات بخشنامه جدید کرمان موتور را مشاهده می‌کنید.

بر اساس بخشنامه جدید شرکت کرمان موتور، هیوندای سوناتا 2017 با قیمت 199 میلیون و 900 هزار تومان و با شرایط متنوع اقساطی عرضه می‌شود. علاقه‌مندان به این سدان محبوب کره‌ای می‌توانند برای خرید این محصول به صورت نقدی، کل مبلغ را در یک مرحله واریز و خودروی خود را پس از یک ماه تحویل بگیرند.

همچنین فروش اقساطی هیوندای سوناتا 2017 با پیش پرداخت 80 میلیون تومان و پرداخت مابقی هزینه در اقساط 12 یا 24 ماهه انجام می‌شود. تحویل خودرو در صورت خرید اقساطی نیز یک ماهه خواهد بود.

شرایط فروش اقساطی هیوندای سوناتا 2017 کرمان موتور – شهریور 96

قیمت نهایی پیش پرداخت تعداد اقساط مبلغ اقساط ماهیانه سود تاخیر در تحویل خودرو زمان تحویل
199 میلیون و 900 هزار تومان 80 میلیون 12 ماهه 10 میلیون و 370 هزار تومان 2.5 درصد ماهیانه یک ماهه
24 ماهه 5 میلیون و 650 هزار تومان
 • سند تا پایان اقساط در رهن شرکت باقی می‌ماند.
 • موعد دریافت اقساط به صورت ماهیانه یا هر سه ماه یک چک خواهد بود و تاریخ اولین چک در صورت پرداخت هر سه ماه یک بار در 25 آذر 96 است.
 • خودروها بدون بیمه بدنه واگذار نمی‌شوند.
 • کلیه هزینه‌ها، مالیات‌ها، عوارض، بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌هایی که قانون پرداخت آن را بر عهده مشتری گذاشته بر اساس تعرفه‌های سال 96 محاسبه شده است. در صورت تغییر قوانین و نرخ‌ها در زمان تحویل خودرو، پرداخت مابه‌التفاوت بر عهده متقاضی خواهد بود.
 • قیمت نهایی شامل مالیات بر ارزش افزوده، عوارض شماره‌گذاری و بیمه شخص ثالث است.

۳ دیدگاه

 1. کرمان موتور تحویل یک ماهه نداره دروغ محضه است.ثبت نام من تا امروز (26 شهریور )از 2 ماه هم گذشته ولی هنوز خبری نیست واقعا متاسفم که حتی جواب درستی هم نمیدن که خیال ادم راحت بشه . تابستون ما رو خراب کردند .

  (0)
 2. کرمان موتور تحویل یک ماهه نداره دروغ محضه من تا امروز 26 شهریور از 2 ماه هم گذشته ولی هنوز خبری نیست واقعا متاسفم که حتی جواب درستی هم نمیدن که خیال ادم راحت بشه . تابستون ما رو خراب کردند .

  (0)
 3. فقط ما ایرانیها تو دنیا هستیم که یه همچین مبلغ های رو بابت ماشین میدیم

  (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*