آخرین مطالب
14
امروز
تصاویر شماتیک مدل 2018 گلکسی A5

تصاویر شماتیک مدل 2018 گلکسی A5 و گلکسی A7 طراحی آنها را نشان می‌دهد

به تازگی شاهد انتشار تصاویر شماتیک مدل 2018 گلکسی A5 و گلکسی A7 سامسونگ هستیم که صفحه نمایش بی حاشیه و حسگر اثر انگشت پشتی آنها را نشان می‌دهند.

با حذف کلید فیزیکی هوم از بخش جلویی، به نظر می‌رسد مهندسان سامسونگ سرانجام سنسور اثر انگشت را در بخش پشتی و زیر دوربین قرار داده‌اند. این در حالی‌ست که حسگر اثر انگشت در گلکسی نوت 8 در کنار دوربین دوگانه آن تعبیه و سبب انتقاد بسیاری از افراد شده بود. به هر صورت، حالا از کلید مخصوص بیکسبی نیز در این تلفن هوشمند استفاده شده است.

موضوعی که در تصاویر شماتیک مدل 2018 گلکسی A5 و گلکسی A7 مشهود بوده و بیش از موارد دیگر اهمیت دارد، نمایشگر بدون حاشیه Infinity Display این گوشی های موبایل است. هرچند، از آنجایی که معمولا ویژگی‌های پرچمداران قدیمی‌تر سامسونگ به نسل جدید محصولات سری گلکسی A اضافه می‌شود، این موضوع احتمالا آنقدرها هم عجیب نباشد. اما توسعه محصولات ارزان‌تر با این روش، به فراگیر شدن روند استفاده از نمایشگرهای بی حاشیه کمک بسزایی خواهد کرد.

تصاویر شماتیک مدل 2018 گلکسی A5

متاسفانه فعلا زمان عرضه و قیمت این گوشی های جدید سامسونگ مشخص نشده است.

تصاویر شماتیک مدل 2018 گلکسی A5 و گلکسی A7

۲ دیدگاه

  1. زنده باد غول تکنولوژی جهان

    (0)
  2. اگه سامسونگ a3 2018 را ام ابعاد a3 2017 اما با صفحه نمایش بینهایت طراحی کنه ! به طوری صفحه نمایش ۵ اینچی یا بیشتر قرار بده ! واقعا عالی میشه ! میخوام که همین بشه ! سامسونگ دوستت دارم

    (4)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*