آخرین مطالب
0
امروز
قیمت مدل 2018 گوشی های گلکسی A

سخت افزار بهتر، قیمت مدل 2018 گوشی های گلکسی A را افزایش می‌دهد

بنا بر گزارشی جدید، افزایش قیمت مدل 2018 گوشی های گلکسی A نسبت به نسل قبلی با بهره‌گیری از نمایشگر بدون حاشیه و دوربین دوگانه، دور از انتظار نخواهد بود.

با توجه به تصاویری که طی هفته‌های اخیر شاهد انتشار آنها بوده‌ایم، نسل جدید گوشی های سری گلکسی A سامسونگ با نمایشگر بدون حاشیه InfinityDisplay عرضه خواهند شد. هرچند، فعلا طراحی منحنی بخش‌های کناری در هاله‌ای از ابهام قرار داشته و ممکن است این تلفن های هوشمند با صفحه نمایش تخت در اختیار کاربران قرار گیرند.

دوربین دوگانه پشتی یکی دیگر از ویژگی‌های احتمال گوشی های جدید سامسونگ خواهد بود. هرچند، احتمالا نسخه ارزان‌تر یعنی مدل 2018 گلکسی A3 با طراحی همیشگی تولید شود.

تغییرات تنها به شکل ظاهری محدود نشده و احتمال استفاده از باتری بزرگ‌تر یا تغییر رابط کاربری نیز وجود دارد. هرچند، از آنجایی که فعلا برای عرضه اندروید 8.0 اوریو برای گوشی های مختلف باید منتظر باشیم، ممکن است این موبایل های جدید همراه با اندروید 7.1.1 نوقا روانه بازار شوند.

تصور می‌کنید با افزایش قیمت مدل 2018 گوشی های گلکسی A نسبت به نسل قبلی، این محصولات مثل گذشته با استقبال کاربران رو به رو می‌شوند؟

یک دیدگاه

  1. کورس سخت افزار و قیمته! کیفیت، یادم تو را فراموش!

    (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*