آخرین مطالب
0
امروز
بورسیکا

برای خرید در بورسیکا پول نپردازید و تا 2 میلیون تومان مهمان باشید

هربار که برای خرید به یک فروشگاه اینترنتی مراجعه می‌کنید وقتی موقع پرداخت می‌شود و شما به سمت درگاه بانک هدایت می‌شوید با خود می‌گویید «ای کاش ارزان تر بود»، «ای کاش تخفیف بیشتری داشت» یا «چه خوب بود اگر پول پرداخت نمی‌کردم».

حالا تصور کنید زمانی که هنگام پرداخت وجه می‌رسد نیازی به پرداخت نداشته باشید، یا با هر خرید چند بن به شما داده شود که هر زمان دوست داشتید بتوانید آن را در خریدهای بعدی خود استفاده و از حساب خود کم کنید.

همه این‌ها دیگر تصور نیست چون در فروشگاه اینترنتی بورسیکا داستان خرید متفاوت است. تا 2 میلیون تومان بدون پرداخت وجه می‌توانید هر زمان که نیاز داشتید خرید کنید.

و خبرخوش اینجاست که با آمدن پاییز، بورسیکا در جشنواره «ثبت نام 2 میلیون تومانی» به تمام افرادی که در وب سایت بورسیکا ثبت نام کنند 15 هزار تومان بن خرید با اعتبار استفاده تا انتهای پاییز هدیه می‌دهد و هر 12 روز یکبار با قرعه کشی بین افرادی که ثبت نام کردند یک بن خرید 2 میلیون تومانی با حق استفاده نامحدود برای خرید از بورسیکا هدیه می‌دهد.

به این ترتیب شما در هر صورت در بورسیکا برنده‌اید و چنان‌چه برنده خوش شانس بن 2 میلیون تومانی هم باشید می‌توانید هر وقت اراده کردید در فروشگاه اینترنتی بورسیکا چرخی بزنید و هر آن چه احتیاج داشتید سفارش دهید و آن را مهمان بورسیکا رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

دو نکته را فراموش نکنید:

  • هرچه زودتر ثبت نام کنید شانس بیشتری دارید.
  • با خرید از بورسیکا بر روی اکثر محصولات به شما «پن کارت» داده می‌شود.
  • پن کارت بورسیکا یا پول نقد کارت بورسیکا بنی است که در اعتبار شما برای خریدهای بعدی ذخیره می‌شود و برخلاف سایر بن‌ها تاریخ انقضا ندارد و محدودیتی در تعداد استفاده آن ندارید.
  • برای تجربه خریدی متفاوت عجله کنید و همیشه در خرید از بورسیکا برنده باشید.

پایان رپورتاژ آگهی /.

۲ دیدگاه

  1. چیش عالیه؟؟؟؟!!!!بالاس قیمتاش

    (1)
  2. واسه قشر فقیر عالیه

    (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*