آموزش نورپردازی پرتره آیفون 10 و آیفون 8 پلاس در ویدیوهای جدید اپل | گجت نیوز
آخرین مطالب
0
امروز
آموزش نورپردازی پرتره آیفون 10 و آیفون 8 پلاس در ویدیوهای جدید اپل

آموزش نورپردازی پرتره آیفون 10 و آیفون 8 پلاس در ویدیوهای جدید اپل

نورپردازی پرتره آیفون 10 (iPhone 10) و آیفون 8 پلاس (iPhone 8 Plus) یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌های این گوشی ها بوده که حالا اپل چگونگی کار با آنها را توضیح می‌دهد.

در واقع اپل قصد دارد تا با پخش این ویدیوها، نحوه کار با قابلیت نورپردازی پرتره آیفون 10 یا همان آیفون ایکس (iPhone X) و آیفون 8 پلاس را به همراه چگونگی ویرایش افکت‌های آن آموزش دهد. این ویدیوها، برای کسانی که در دو راهی خرید یا عدم خرید آیفون 10 و آیفون 8 پلاس اپل قرار دارند، بسیار مفید خواهد بود.

ویدیوی اول: عکاسی با قابلیت نورپردازی پرتره آیفون 10

در ویدیوی اول، نحوه عکاسی با حالت نورپردازی پرتره آیفون 10 و 8 پلاس توضیح داده شده است.

اما کاربران با مشاهده ویدیوی دوم می‌توانند از افکت های نورپردازی پرتره (Portrait Lighting) در پرچمداران جدید اپل در حالت ویرایش، استفاده کنند. نرم‌افزار دوربین آیفون 10 و آیفون 8 پلاس دارای افکت‌هایی بوده که کاربر می‌تواند یکی از آنها را برگزیند. این افکت‌ها شامل نور طبیعی (Natural Light)، نور کانتور (Contour Light) و نور صحنه (Stage Light) هستند.

ویدیوی دوم: ویرایش افکت‌های نورپردازی پرتره

بر اساس ادعای اپل، با توجه به اینکه این افکت‌ها از هوش مصنوعی موجود در دوربین آیفون 10 و آیفون 8 پلاس استفاده می‌کنند، پس نمی‌توانند صرفا یک فیلتر باشند. جهت اعمال این جلوه‌های ویژه، معمولا شاتر دوربین کمی آهسته‌تر از سایر گوشی های آیفون اپل باز و بسته می‌شود.

27 اکتبر (آبان) پیش‌خرید آیفون ایکس آغاز خواهد شد. اما کاربران تا 3 نوامبر (12 آبان) باید منتظر پرچمدار اهالی کوپرتینو بمانند. اما باید دید چه زمانی شاهد ورود آیفون 10 در ایران خواهیم بود و این گوشی با چه قیمتی به فروش خواهد رسید.

۳ دیدگاه

  1. بسیار زیبا ممنون از سایتتون

    (2)
  2. کاش قیمت را کاهش بدهد

    (1)
  3. این پرتره واقعا فوق العادس به نظر من هر دورینی باید این قابلیت رو داشته باشه

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*