آخرین مطالب
6
امروز
اپلیکیشن های انیموجی برای اندروید

آیا اپلیکیشن های انیموجی برای اندروید همگی تقلبی هستند؟

این روزها بسیاری از افراد در جستجوی اپلیکیشن های انیموجی برای اندروید هستند. اما آیا به انبوه نرم افزارهای موجود در گوگل پلی می‌توان به راحتی اعتماد کرد؟

انیموجی یکی از قابلیت‌های اختصاصی و بسیار خوب آیفون ایکس است که به واسطه آن، دستگاه با اسکن حالت‌های صورت، ارسال شکلک‌های متحرک را امکان‌پذیر می‌کند. اما آیا تاکنون نمونه مشابهی برای اندروید توسعه داده شده است؟

برای دریافت اپلیکیشن های انیموجی برای اندروید تنها به یک جستجوی ساده در گوگل پلی نیاز دارید. هرچند، متاسفانه حتی یکی از این نرم افزارها که عناوینی همچون انیموجی برای آیفون ایکس را یدک می‌کشند هم کاربردی نیستند. به علاوه، وجود تبلیغات بسیار زیاد و آزاردهنده، موضوع دیگری‌ست که احتمالا بعد از دانلود اولین اپلیکیشن متوجه آن خواهید شد. در حقیقت، توسعه‌دهندگان با در نظر گرفتن هجوم کاربران برای دانلود چنین برنامه‌هایی قصد کسب درآمد با استفاده از تبلیغات مختلف را دارند.

انیموجی از دوربین پیشرفته TrueDepth تعبیه‌شده در بخش جلویی آیفون 10 برای ایجاد شکلک‌های متحرک استفاده می‌کند. در نتیجه، خلق چنین چیزی به واسطه یک دوربین سلفی معمولی غیر ممکن خواهد بود.

اپلیکیشن های انیموجی برای اندروید

یک دیدگاه

  1. سریع کپی میکنن

    (-5)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*