آخرین مطالب
8
امروز
مشکل خالی شدن باتری

مشکل خالی شدن باتری با نصب آپدیت جدید Google Play Services

برخی کاربران از مشکل خالی شدن باتری گوشی با نصب آخرین آپدیت Google Play Services خبر داده‌اند. هرچند، به نظر می‌رسد راهی برای حل این مشکل وجود دارد.

با توجه به گزارش کاربران در ردیت و پلی استور، نصب نسخه 11.7.46 از Google Play Services موجب خالی شدن غیر معمول باتری می‌شود. اگرچه این مشکل بیشتر در محصولات وان پلاس و خانواده پیکسل گوگل وجود دارد، اما همه گوشی ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

از آنجایی که اپلیکیشن های اندرویدی به نوعی به Google Play Services وابسته هستند، چنین ایرادی نمی‌تواند قابل قبول باشد چرا که تجربه کار کردن با دستگاه به شکل آزاردهنده‌ای تغییر خواهد کرد.

خوشبختانه یک راه برای حل این مشکل وجود دارد که شاید در نگاه اول کمی غیر معمول به نظر رسد. بعضی کاربران می‌گویند با نصب نسخه بتا از این اپلیکیشن با ورژن 11.9.49، مشکل خالی شدن باتری موبایل برطرف می‌شود. اگرچه با نصب نسخه بتا تضمینی برای حل این مشکل وجود ندارد، اما انجام آن اختلالی در عملکرد گوشی ایجاد نخواهد کرد. برای دریافت این نسخه می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

مشکل خالی شدن باتری

۲ دیدگاه

  1. حذف کنن گوشی در اجرای برنامه ها دچار مشکل میشه . تازه گوشی باید روت شده باشه تا بشه حذفشون کرد

    (0)
  2. پیشنهاد من به آندرویدی ها اینه که همه برنامه های گوگل از جمله همین و سایر برنامه های مرتبط با این برنامه رو حذف کنید، با قطع این سرویس ها کلی پردازش بیهوده تو پس زمینه گوشیتون حذف میشه عملکرد خود گوشی و باتری بال میره.

    (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*