آخرین مطالب
9
امروز
رنگ های گلکسی اس 9 سامسونگ (Samsung Galaxy S9) مشخص شدند

رنگ های گلکسی اس 9 سامسونگ (Samsung Galaxy S9) مشخص شدند

گزینه رنگ های گلکسی اس 9 (Galaxy S9) جدیدترین اطلاعاتی است که از پرچمدار سال 2018 سامسونگ به بیرون درز کرده است. در ادامه، با معرفی این رنگ‌ها همراه باشید.

اگر خاطرتان باشد، پیش از معرفی پرچمدار سال گذشته سامسونگ، شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی گلکسی اس 8 با رنگ بنفش یا ارغوانی به گوش رسید؛ اما در عمل چنین گزینه رنگی را ندیدیم. حال بر اساس اخبار رسیده از چند منبع موثق، به نظر می‌رسد در بین گزینه رنگ های گلکسی اس 9 سامسونگ علاوه بر مشکی، طلایی و آبی، رنگ بنفش نیز دیده شود. هنوز اطلاع دقیقی از نام رسمی این رنگ جدید در دست نیست؛ ولی احتمالا چیزی شبیه به «آبی عمیق» (Deep Blue) گلکسی نوت 8 باشد.

یکی از رنگ های گلکسی اس 9 سامسونگ بنفش تیره است

گلکسی اس 9 به جای بنفش روشن (همانند آنچه در گزینه رنگ آبی روشن یا Coral Blue گلکسی نوت 7 شاهد بودیم)، با رنگ بنفش تیره رونمایی می‌شود. اما رنگ‌های مشکی، طلایی و آبی، همان طیفی را دارند که پیش از این در گوشی گلکسی نوت 8 دیدیم. تجربه نشان می‌دهد اگر سامسونگ راهی را که برای پرچمداران سال‌های اخیر خود طی کرده، برای اسمارت فون جدید نیز در پیش بگیرد، شاهد عرضه گلکسی اس 9 با رنگی جدید و غافلگیرکننده خواهیم بود.

رنگ های گلکسی اس 9 سامسونگ (Samsung Galaxy S9) مشخص شدند

رنگ های گلکسی اس 8

توجه داشته باشید که گزینه های رنگ گلکسی اس 9 به همه‌ی بازارهای جهانی راه نخواهد یافت. همچنین، بدون شک پنل جلوی این گوشی -همانند گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 – کاملا مشکی خواهد بود. به علاوه اینکه، متاسفانه گلکسی اس 9 قرمز را در زمان عرضه‌ی اولیه‌ی پرچمدار سال 2018 سامسونگ نخواهیم دید. چند روزی از عرضه‌ی گلکسی اس 8 با رنگ قرمز شرابی می‌گذرد. این احتمال وجود دارد که یکی از رنگ های گلکسی اس 9 نیز همین قرمز شرابی یا طیفی مشابه آن باشد. البته این اتفاق، قطعا چند ماه پس از عرضه‌ی اولیه‌ی گوشی خواهد افتاد.

در حال حاضر، این خبرها در حد یک شایعه است. اما قطعا گزینه های رنگ گلکسی S9 تنها اطلاعات جالب این گوشی هوشمند نخواهد بود و در آینده، از دردانه‌ی جدید کره‌ای‌ها بیشتر خواهیم شنید. این احتمال وجود دارد که رنگ‌های گفته‌شده، تنها رنگ های گلکسی اس 9 سامسونگ نباشند و شاهد گزینه‌هایی مانند خاکستری (Orchid Gray) و نقره‌ای (Arctic Silver) نیز باشیم. منتظر اطلاعات بیشتری از اولین پرچمدار سال آینده سامسونگ در هفته‌های پیش رو باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*