آخرین مطالب
2
امروز
اسم پرچمدار آینده ال جی

اسم پرچمدار آینده ال جی تغییر خواهد کرد؛ منتظر دستگاهی با نام LG G7 نباشید

بنا بر گزارش‌های جدید، اسم پرچمدار آینده ال جی که اوایل سال جاری میلادی معرفی خواهد شد، ال جی جی 7 نخواهد بود. اما با این تصمیم از چه نامی به جای G7 استفاده می‌شود؟

اولین گوشی از سری G در سال 2012 و با نام Optimus G روانه بازار شد. یک سال بعد، سازندگان با ساده کردن نام این گوشی، G2 را روانه بازار کردند. حالا بعد از عرضه چهار نسل به نظر می‌رسد سری G به پایان خود رسیده است.

Digital Daily به نقل از یکی از اعضای رسمی ال جی می‌گوید “شماره‌گذاری موبایل با عددی دو رقمی و ری‌برند گوشی با استفاده از یک نام جدید از گزینه‌های روی میز هستند.”

اما تغییر اسم پرچمدار آینده ال جی چه تاثیری بر نسل جدید وی 30 خواهد داشت؟ در صورتی که سازندگان از عددی دو رقمی استفاده کرده و محصول جدید خود را با نام G70 عرضه کنند، آن‌گاه شکافی میان این دو گوشی ایجاد شده و V40 بسیار عقب‌تر از G70 قرار می‌گیرد.

برخی افراد تصور می‌کنند این موضوع دلیل استفاده LG از نام جدید است. اعداد باعث می‌شوند کاربران تصور کنند G7 در مقایسه با آیفون 8 و گلکسی S9 قدیمی‌تر است. شاید این بازی با اعداد بچگانه به نظر برسند، اما به خاطر همین موضوع، گلکسی نوت 6 توسط سامسونگ عرضه نشد. چنین چیزی در رابطه با کنسول‌های مایکروسافت و سونی نیز وجود دارد.

۲ دیدگاه

  1. یه لحظه فکر کردم ال جی ماشین حساب ساخته

    (2)
  2. کاربران تصور کنند G7 در مقایسه با آیفون 8 و گلکسی S9 قدیمی‌تر است.

    آره! ممکنه تازه میت 10 هم هست D:

    ولی در کل به اسم G به عنوان پرچمدار ال جی عادت کرده بودیم

    (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*