تلگرام فردا رفع فیلتر می‌شود؛ جزئیات رفع فیلتر تلگرام از زبان عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس | گجت نیوز
آخرین مطالب
0
امروز
رفع فیلتر تلگرام

تلگرام فردا رفع فیلتر می‌شود؛ جزئیات رفع فیلتر تلگرام از زبان عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس

ابوالفضل حسن بیگی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که مسئولان در جلسه این کمیسیون برای رفع فیلتر تلگرام تا فردا (پنجشنبه 21 دی) قول مساعد داده‌اند.

روز گذشته، جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ایران با حضور تمامی مسئولان و معاونان سازمان‌های امنیتی، انتظامی و وزارتخانه‌های کشور برگزار شد و اتفاقات اخیر کشور مورد بررسی قرار گرفت. ابوالفضل حسن بیگی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد این جلسه و تصمیماتی که در خصوص وضعیت تلگرام در ایران گرفته شد، توضیحاتی را ارائه کرد.

وی درباره طرح موضوع رفع فیلتر تلگرام در این جلسه گفت خارجی‌ها از طریق تلگرام اقدام به تهییج افکار عمومی و بیان دروغ می‌کردند در حالی که بسیاری از خبرهای اعلام شده صحت نداشت. با توجه به این وضعیت، به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ماموریت داده شد تا تلگرام داخلی را راه‌اندازی کرده و سرورهای داخلی را مستقر کند و مردم نیز بتوانند از اینترنت با سرعت بالاتر و مطئن و سرورهای داخلی استفاده کنند. به این ترتیب دیگر کسی نمی‌تواند به امنیت و وحدت ملی خدشه‌ای وارد کند.

رفع فیلتر تلگرام با قول مساعد مسئولان

حسن بیگی در ادامه تاکید کرد:

قرار شد مسئولان تلگرام قول دهند که استفاده امنیتی و تروریستی از تلگرام صورت نگیرد و به همین دلیل مسئولان در جلسه کمیسیون امنیت ملی به ما گفتند که احتمالا تا فردا، پنجشنبه، تلگرام رفع فیلتر خواهد شد.

۳ دیدگاه

  1. اول
    تلگرام رو خدا آزاد کرد

    (0)
  2. مگه مردم مسخره نننن

    (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*