آخرین مطالب
0
امروز
محافظ نمایشگر گلکسی S9

جدیدترین تصاویر محافظ نمایشگر گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس سامسونگ اطلاعات منتشر شد

جدیدترین تصاویر محافظ نمایشگر گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس سامسونگ در حالی منتشر شد که به تازگی زمان رونمایی آن‌ها به طور رسمی تایید شده است. به نظر باید رفته رفته خود را برای رونمایی سامسونگ گلکسی اس 9 (Samsung Galaxy S9) و گلکسی اس 9 پلاس (+Galaxy S9) آماده کنیم.

به تازگی زمان معرفی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس به صورت رسمی توسط سامسونگ اعلام شده است، اما این به معنی توقف انتشار شایعات پیرامون آن‌ها تا پیش از رونمایی نیست. بر اساس جدیدترین عکس‌های محافظ نمایشگر گلکسی S9 و برادر بزرگتر آن که به تازگی منتشر شده است، می‌توان به صحت اخبار پیشین پیرامون بهبود طراحی در دو گوشی موبایل جدید پی برد.

محافظ نمایشگر گلکسی S9

محافظ نمایشگر گلکسی S9 حاشیه‌های پایینی کمتری دارد

در این محافظ نمایشگر گلکسی اس 9 بریدگی‌هایی برای دوربین سلفی، اسکنر عنبیه چشم، گوشی مکالمه و سنسور مجاورت دیده می‌شود که همگی در گلکسی اس 8 نیز وجود داشتند. بر اساس شایعات، نسبت ابعاد تصویر و ابعاد نمایشگر هر دو پرچمدار جدید هیچ تفاوتی نداشته و سبک کلی طراحی آن‌ها نیز مشابه مدل‌های سال 2017 خواهد بود، اما قرار است نسبت صفحه نمایش به بدنه در آن‌ها به لطف کاهش مجدد حاشیه‌ها افزایش پیدا کند.

محافظ نمایشگر گلکسی S9

طبق تصاویر و رندرهایی که تاکنون از محافظ نمایشگر گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس دیده‌ایم، این کاهش بیشتر در حاشیه‌های پایین نمایشگر مشاهده خواهد شد. سامسونگ سال گذشته سبک نوینی از طراحی گوشی هوشمند را به نمایش گذاشت، پس طبیعی است چندین مرتبه برای بهبود آن تلاش کرده و سپس به طور کامل به دنبال یک سبک طراحی دیگر برود.

محافظ نمایشگر گلکسی S9

۲ دیدگاه

  1. سامسونگم امسال عجب تحفه ای میخواد بده دست مردم

    (-2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*