آخرین مطالب
25
امروز
پرچمدار بعدی هواوی

دوربین گوشی پرچمدار بعدی هواوی شبیه به دوربین های حرفه ای SLR خواهد بود

به گفته‌ی ریچارد یو مدیرعامل هواوی، دوربین گوشی پرچمدار بعدی هواوی شبیه به دوربین های حرفه ای SLR خواهد بود و از زوم و فاصله کانونی مشابه این دوربین ها بهره می‌برد.

هواوی اینک سومین گوشی ساز بزرگ جهان است. آنها مقام حالای خود را به چند دلیل مختلف کسب کرده‌اند، اما یکی از مهم‌ترین‌هایش این است که این سازنده همیشه به دنبال ارائه قابلیت‌های روز همراه با گوشی های روز است. آخرین پرچمدار این کمپانی هواوی میت 10 پرو نیز از آخرین نوآوری‌های روز و ویژگی‌های جذابی برخوردار است.

پرچمدار بعدی هواوی

همین مساله باعث شد تا غول گوشی ساز چینی محصولش خودش را روانه بازار آمریکا نیز کند. بی‌تردید این دیوایس یکی از بهترین محصولات تاریخ کمپانی هواوی خواهد بود. حال مدیرعامل این شرکت، ریچارد یو در مصاحبه‌ای جدید عنوان کرده است که تکنولوژی دوربین و ادغام هوش مصنوعی مهم‌ترین سلاح‌های کمپانی‌های سازنده در آینده هستند و این مهم است که دوربین گوشی پرچمدار بعدی هواوی از تجربیاتی مشابه با یک دوربین حرفه ای SLR برخوردار باشد.

این برای نخستین بار است که یک گوشی ساز تایید می‌کند مشغول کار بر روی یک گوشی است که می‌تواند تصاویری مشابه دوربین های حرفه ای SLR تهیه کند. همانطور که ریچارد یو گفت، وی می‌خواهد فاصله کانونی و زومی مانند دوربین های DSLR را به اکوسیستم موبایلی خود بیاورد. در واقع گوشی های دیگری نیز با چنین اهداف مشابهی وجود دارند. در میان آن‌ها ما می‌توانیم به گوشی های پاناسونیک CM1 و نوکیا لومیا 1020 اشاره کرد که متاسفانه برخلاف انتظارها نتوانستند به اندازه کافی مورد توجه قرار گیرند. بنابراین ما تعجب نخواهیم کرد اگر دوربین گوشی پرچمدار بعدی هواوی از قدرت و امکانات یک دوربین حرفه‌ای برخوردار باشد. به نظر جای خالی چنین گوشی در بازار موبایل جهان خالی است.

۱۰ دیدگاه

 1. بنابراین ما تعجب نخواهیم کرد اگر دوربین گوشی پرچمدار بعدی هواوی از قدرت و امکانات یک دوربین حرفه‌ای برخوردار باشد…
  تا الان که تونسته بهترین دوربین رو داشته باشه…

  (1)
 2. عاقا منم یه چی بگم حالا خوبه کیفیتش برابر دوربین های SLR باشه و قابلیتای اونو داشته باشه ولی دوربین SLR هم بدون یه لنز خوب هیچی نیست حالا امیدوارم اینام رو لنزای گوشی طوری کار کنن که نیاز به خرید لنز نباشه????

  (1)
 3. ینی دمش گرم هرچی بگم کمه از حالا منتظر پرچم دار بعدیشم

  (1)
 4. این هواوی ینی هم کیفیت مهمه براش م نظر مشتری پولشم میگیرعه نوش جونشش

  (1)
 5. چه چیزی بشه این پرچمدار بعدی هوآوی

  (1)
 6. وواقعا این شرکت از همه شرکت ها مخصوصا اپل سر تره دوربینش حتا ار نیکون و کنون هم بهتر خواهد بود

  (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*