تعداد کانال های فارسی تلگرام به 750 هزار مورد رسید؛ روزانه 2.3 میلیارد بازدید برای ایرانی‌ها
آخرین مطالب
22
امروز
کانال های فارسی تلگرام

تعداد کانال های فارسی تلگرام به 750 هزار مورد رسید؛ روزانه 2.3 میلیارد بازدید برای ایرانی‌ها

طبق آخرین آمارهای منتشر شده از فعالیت کاربران ایرانی در شبکه اجتماعی تلگرام، تعداد کانال های فارسی تلگرام به 750 هزار مورد رسیده است و کاربران به طور روزانه 2.3 میلیارد بازدید از این کانال‌ها دارند.

پژوهشگاه ملی فضای مجازی، وابسته به مرکز ملی فضای مجازی، آماری از آخرین وضعیت فعالیت کاربران ایرانی در تلگرام را بر مبنای رصد روزانه‌ای منتشر کرد. این گزارش نشان می‌دهد که تا روز 2 بهمن 1396، تعداد کانال های فارسی تلگرام به 754 هزار و 516 مورد رسیده است. در بازه زمانی 24 دی‌ماه تا دوم بهمن‌ماه، بیش از 10 هزار کانال فارسی به این پیام رسان خارجی اضافه شده و به این ترتیب، شمار کانال های فارسی تلگرام از 743 هزار مورد به بیش از 754 هزار کانال افزایش یافته است. همچنین از این تعداد کانال، 264 هزار و 347 مورد آن‌ها به‌روزرسانی می‌شوند.

طبق بررسی‌های انجام شده، به طور متوسط در هر 24 ساعت، بیش از 3 میلیون و 75 هزار و 227 مطلب در این شبکه اجتماعی منتشر می‌شود و بیشترین آمار انتشار به ساعت 22 شب به بعد اختصاص دارد. در این زمان، بیش از 285 هزار مطلب منتشر شده و کمترین مطالب هم در ساعت 4 صبح به انتشار رسیده که تعداد آن به 14 هزار و 957 مطلب می‌رسد.

تعداد بازدیدهای کانال های فارسی تلگرام

بر اساس آمار منتشر شده توسط پژوهشگاه ملی فضای مجازی، شمار کل بازدیدهای کانال های فارسی تلگرام در روز دوم بهمن‌ماه 2 میلیارد و 285 میلیون و 370 هزار و 439 بازدید بوده که رکورد جالبی به شمار می‌رود. تعداد بازدید هر مطلب نیز به طور متوسط در کانال‌ها 800 تا هزار بار اعلام شده است. بیشترین بازدید هر مطلب در کانال های تلگرامی طی دوره زمانی 24 دی تا 2 بهمن هم به روز 30 دی‌ماه مربوط می‌شود که هر مطلب حدود 1 هزار و 35 بار بازدید داشته است.

۶ دیدگاه

 1. باید به کانال های بالای بیست کا مجوز داده بشه البته ن توسط جمهوری اسلامی توسط خود تلگرام بعضیا خیلی دروغ تو کانالاشون پیدا میشه

  (0)
 2. مردم از بیکاری و بدون تفریح بودنه میشینن پای اینا وقتی حتی دخترو پسر نمیتونن با هم حرف بزنن مجبورن
  وگرنه چرا مردم اورپا اینجوری نیتستن

  (1)
 3. تلگرام و اینستا دهن خانواده های ایرانی سرویس کردن، کلی طلاق و افت نمرات و… مال این پیام رسان هاس، «باید و باید» محدود بشن

  (-1)
 4. بخاطر همینه که میگم سراغ وی چت و سایر پیامرسان ها نرید
  هرچی تمرکز رو تلگرام بیشتر بیشتر باشه ، فیلتر کردنش سخت تر میشه

  (3)
 5. اگه ممکنه در مورده حدر رفته وقطه مردم پای این شبگه اجتماعی نیز اینفوگرافی بدهید

  (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*