سرویس خرید شارژ و کدهای دستوری همراه اول قطع شد | گجت نیوز
آخرین مطالب
0
امروز
همراه اول

سرویس خرید شارژ و کدهای دستوری همراه اول قطع شد

به گزارش کاربران، برخی خدمات همراه اول مانند خرید شارژ و کدهای دستوری دچار اختلال شده و مشکلاتی را به وجود آورده است. اپراتور اول تلفن همراه با ارسال پیامک به مشترکان و صدور اطلاعیه‌ای، علت این اتفاق را توضیح داد.

از روز گذشته برخی خدمات همراه اول مانند خرید شارژ و خرید بسته اینترنت این اپراتور با اختلال مواجه شده و مشکلاتی را برای مشترکان به وجود آورده است. همچنین به نظر می‌رسد هیچ‌یک از کدهای دستوری اپراتور اول تلفن همراه کار نمی‌کنند.

همراه اول با ارسال پیامکی به مشترکان خود، ضمن عذرخواهی بابت اختلالات به وجود آمده، علت این اتفاق را توضیح داده است:

مشترک گرامی؛ به منظور ارائه خدمات بهتر، سامانه جامع خدمات مشتریان همراه اول ارتقا می‌یابد. در پی این عملیات ممکن است به طور موقت در برخی سرویس‌ها نظیر خرید شارژ و تعویض بسته، مشکلاتی بروز کند که پیشاپیش از این بابت عذرخواهی می‌کنیم. از این که با صبوری ما را در این عملیات ارتقا همراهی می‌کنید سپاسگزاریم.

همچنین با مراجعه به صفحه‌ی خرید شارژ در سایت همراه اول، پیغامی مبنی بر به‌روزرسانی سیستم به نمایش درمی‌آید. همان‌طور که مشاهده می‌کنید در این پیغام از مشترکان خواسته شده تا از تاریخ 5 اردیبهشت به بعد به این صفحه مراجعه کنند.

همراه اول

اطلاعیه همراه اول در مورد اختلالات به وجود‌ آمده

دو روز پیش نیز اطلاعیه‌ای در این رابطه توسط همراه اول منتشر شده بود که متن آن را در زیر مشاهده می‌کنید:

به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به مشترکین، سامانه جامع خدمات مشتریان همراه اول ارتقا می‌یابد. پیرو عملیات توسعه و ارتقای سیستم‌های زیرساختی فناوری اطلاعات همراه اول که ارائه خدمات نوین بسیاری را نوید می‌دهد، ممکن است در مقطع به‌روزرسانی، اختلالاتی در برخی سرویس‌های مشترکین دائمی و اعتباری بروز کند که اپراتور اول پیشاپیش بابت بروز احتمالی این مشکلات از مشترکین خود عذرخواهی کرده است.

این اطلاعیه با تاکید بر ارائه سرویس‌های پایه به مشترکین اپراتور در طول بازه استقرار سیستم جدید، در خصوص مشکلات احتمالی در خرید شارژ یا تعویض بسته‌ها و طرح‌های تشویقی اطلاع‌رسانی کرده است. همراه اول ضمن تشکر از صبوری مشترکین و همراهان همیشگی خود اظهار امیدواری کرده، با ارتقای انجام شده بتواند به زودی خدمات متنوع‌تر و طرح‌های منعطف‌تری را به مشترکین خود ارائه کند.

۳ دیدگاه

  1. همراه اول همیشه از این مسخره بازیا در میاره

    (0)
  2. الان اوکی شده؟؟؟

    (-2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*