شورای رقابت با افزایش قیمت خودروهای زیر 45 میلیون تومان موافقت کرد | گجت نیوز
آخرین مطالب
0
امروز
قیمت خودروهای زیر 45 میلیون تومان

شورای رقابت با افزایش قیمت خودروهای زیر 45 میلیون تومان موافقت کرد

شورای رقابت با افزایش قیمت خودروهای زیر 45 میلیون تومان موافقت کرد. به گفته رئیس شورای رقابت، قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا به طور متوسط 7 درصد افزایش خواهند داشت.

رئیس شورای رقابت اعلام کرد شرکت‌های خودروسازی داخلی مجاز به افزایش قیمت خودروهای زیر 45 میلیون تومان خود شدند. اردیبهشت‌ماه امسال بود که خودروسازان نسبت به فرمول قیمت‌گذاری شورای رقابت اعتراض کردند و خواستار افزایش قیمت خودروهای زیر 45 میلیون تومان شدند. شورای رقابت نیز اعلام کرد تکلیف قیمت این محصولات تا اواخر خرداد 1397 تعیین می‌شود و نحوه قیمت‌گذاری خودروها تغییر پیدا خواهد کرد.

میزان افزایش قیمت خودروهای زیر 45 میلیون تومان

حالا رضا شیوا، رئیس شورای رقابت از محاسبات مرکز ملی رقابت مبنی بر افزایش قیمت خودروهای داخلی که مشمول قیمت‌گذاری شورای رقابت هستند خبر داد و افزود محصولات شرکت ایران خودرو به طور متوسط 7.18 درصد و محصولات شرکت سایپا به طور متوسط 7.01 درصد اجازه افزایش قیمت خواهند داشت. همچنین محصولات مدیران خودرو نیز به طور متوسط با افزایش 5.62 درصدی مواجه می‌شوند. به گفته شیوا، خودروسازان داخلی می‌توانند از اول تیرماه امسال به میزان درصدهای اعلامی، قیمت محصولات خود را افزایش دهند.

۶ دیدگاه

 1. اسم این شورارو باید شورای .رفاقت.گذاشت نه رقابت

  (1)
 2. با عرض سلام خدمت کاربران گجت نیوز همانطور که مستحضر هستید در کشور ما سالهاست که دو شرکت منفور ایران خودرو و سایپا به طرق مختلف در حال ظلم کردن به حق مردم هستند با تولید خودرو های بی کیفیت و ناایمن که صدها هزار نفر را به کام مرگ فرستاده و از طرفی با قیمت های نامتعارف و غیر معقول در حال خالی کردن جیب مردم است از آن سو چون شرکت های مونتاژ کار وابسته به حکومت هستند، حکومت با وضع تعرفه های سنگین به واردات خودرو های با کیفیت خارجی مانع رسیدن مردم به حق مسلم خود که همان خودرو با کیفیت با قیمت معقول است می شود. لذا با توجه به این حرکت ظالمانه از طرف حکومت باید یک حرکت مدنی و اجتماعی در راستای احقاق حقوقمان انجام بدهیم که آسانترین و کم هزینه ترین روش آن، #تحریم_خرید_خودروی_صفر تا ورشکستگی کامل یکی از این دو شرکت است پس خواهشا به کمپن تحریم خرید خودروی صفر بپیوندید اگر هر فرد در این کمپین یک نفر را از خرید خودرو صفر منصرف کند کافیست برای نابودی این اژدهایان دو سر خودروسازی کشور به کمپین #تحریم_خرید_خودروی_صفر در اینستاگرام بپیوندید ⛔⛔

  (2)
 3. این شورا داره با کی رقابت میکنه ؟!

  (2)
 4. دست همشون تو یک کاسه هست .همشون ی مشت دزدن

  (10)
 5. الان مثلا 7 درصد خیلی خوبه دیگ؟الان دیگ همه چی عالی همه چی هم خوب قیمتا مناسبه ههههه

  (5)
 6. بدبختی یکی دوتا نیست

  (5)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*