آپدیت جدید ال جی جی 7 تینکیو فیلم ‌برداری 4K با نرخ 60 فریم را به آن اضافه می‌کند | گجت نیوز
آخرین مطالب
0
امروز
آپدیت جدید ال جی جی 7 تینکیو

آپدیت جدید ال جی جی 7 تینکیو فیلم ‌برداری 4K با نرخ 60 فریم را به آن اضافه می‌کند

آپدیت جدید ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) علاوه بر بهبود عملکرد دستگاه و رفع برخی از ویژگی‌ها، قابلیت فیلم‌برداری 4K با نرخ 60 فریم بر ثانیه را به این گوشی اضافه می‌کند.

هم‌اکنون آپدیت جدید ال جی جی 7 تینکیو در دسترس کاربران کشور جنوبی قرار گرفته و به نظر می‌رسد طی هفته‌های آینده، در سایر مناطق نیز منتشر می‌شود.

بر خلاف فیلم‌برداری 4K در نرخ 30 فریم، حالت جدید 60fps به ضبط فقط 6 دقیقه ویدیو محدود است؛ موضوعی که چندان غافلگیرکننده نیست چرا که سایر گوشی های اندرویدی نیز فیلم‌برداری 4K با نرخ 60 فریم بر ثانیه را به 5 یا 6 دقیقه محدود می‌کنند. کاربران بعد از نصب این به‌روزرسانی می‌توانند حالت جدید را از تنظیمات دوربین و بخش “Video resolution” انتخاب کنند.

مطابق با لیست منتشرشده از تغییرات G7 تینکیو، «وضوح بهبودیافته هنگام عکاسی در حالت خودکار»، حالت جدید “Super Bright” برای ثبت بهتر تصاویر هنگام استفاده از فلاش، رندرینگ بهبودیافته رنگ‌های سبز و قرمز و به صورت کلی، دیگر تغییراتی که تجربه کاربری را بهبود می‌بخشند، از ویژگی‌های اصلی این آپدیت هستند.

آپدیت جدید ال جی جی 7 تینکیو

۶ دیدگاه

 1. دروغه چرا همه میگن دوربیناشون فعللانه بهمانه ولی اصلا اینجور نیست سامسونگ از همشون بهتره مقایه ویدویی بییندی تا بفهمید

  (-2)
 2. تو لیستش که SUHD نمیبینیم

  (0)
 3. اوهوووووو 4k
  جل الخالق

  (0)
 4. اصلا ایران اومده این گوشی؟؟؟؟؟

  (-1)
 5. عالیه دوربین فیلم برداریش اگه اینجور باشه

  (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*