سامسونگ بزرگترین کارخانه ساخت گوشی جهان را در هند راه‌اندازی کرد | گجت نیوز
آخرین مطالب
25
امروز
سامسونگ

سامسونگ بزرگترین کارخانه ساخت گوشی جهان را در هند راه‌اندازی کرد

بزرگترین کارخانه ساخت گوشی هوشمند سامسونگ در کشور هند تاسیس شد. به این ترتیب سالیانه نزدیک به 130 میلیون گوشی هوشمند سامسوننگ تنها در هند ساخته خواهد شد. البته کارخانه ساخت گوشی هوشمند سامسونگ تنها کاربردهای دیگری نیز خواهد داشت.

در حال حاضر، نزدیک به 67 میلیون دستگاه به طور سالیانه در کارخانه‌های سامسونگ واقع در هند ساخته می‌شوند، اما این غول کره‌ای تصمیم دارد تعداد ذکر شده را به دو برابر افزایش بدهد. بعد از صرف 620 میلیون دلار از سال گذشته تاکنون، سرانجام کارخانه ساخت گوشی هوشمند سامسونگ در هند به بهره‌برداری رسید و اکنون قابل استفاده است.

البته این تنها کاربرد کارخانه مذکور نیست، چرا که قرار است میزان یخچال فریزرهای تولید شده نیز به لطف آن به دویست هزار دستگاه در ماه برسد. بعد از شروع به کار، این مجموعه را باید بزرگترین کارخانه ساخت گوشی هوشمند در دنیا خطاب کنیم.

در روز افتتاح بزرگترین کارخانه ساخت گوشی هوشمند سامسونگ، مدیر عامل کل مجموعه سامسونگ و همچنین نخست وزیر هند حضور خواهند داشت که نشان‌دهنده عظمت این پروژه است. سامسونگ اکنون دو کارخانه و پنج مرکز تحقیق و توسعه در کشور هند دارد. در کارخانه واقع در نویدا نزدیک به 70 هزار نفر مشغول به کار هستند که بعد از توسعه، تعداد آن‌ها به 75 هزار نفر خواهد رسید.

۳ دیدگاه

  1. دیده فروش نداره میخاد بره هند بلکه فرجی شه

    (0)
  2. اینا مهم نیست
    کالا باکیفیتو تولید کنه مهمه

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*