آخرین مطالب
21
امروز

دانلود کنید : نسخه آزمایشی لانچر اندرویدی نوکیا Z Luncher منتشر شد

به نظر می رسد نوکیا دوباره به دنیای اندروید در حال نزدیک شدن است. بعد از معرفی تبلت اندرویدی جدیدی نوکیا، حالا این کمپانی لانچر اندرویدی خود را بر روی گوگل پلی قرار داده است. 

 این لانچر که در ماه جون معرفی شده بود حالا در گوگل پلی قرار گرفته تا کاربران سایر گوشی های اندرویدی بتوانند آن را نصب کنند. این لانچر تنها یک صفحه دارد و نوکیا سعی کرده خلاقیت های خود را در این صفحه اعمال کند. یکی از ویژگی های که این لانچر را از لانچرهای دیگر متمایز می کند، قابلیت فراخوانی اپلیکیشن ها تنها با کشیدن حرف اول آن ها بر روی صفحه نمایش است. برای مثال فرض کنید شما نیاز دارید تا اپلیکیشن calculator یا ماشین حساب را باز کنید. در اینجا کافیست حرف C را روی صفحه نمایش بکشید.

 اما این قابلیت چه فایده ای برای کاربر دارد؟ گاهی سرعت کشیدن انگشت ما بر روی صفحه برای نوشتن یک حرف سریعتر از تایپ کردن کل آن یا اسکرول کردن و گشتن در بین اپلیکیشن ها است. بنابراین نوکیا با این روش سعی کرده سرعت کاربر در پیدا کردن اپلیکیشن ها را افزایش دهد.

یک دیدگاه

  1. من وقتی معرفی شد نصب ککرده بآودم زیاد جالب نبود باید حرف اول نرم افزاری رو که میخاستی رو مینوشتی تا نرم افزارایی که با اون حرف شروع میشدن رو بیاره که اونم درست کار نمیکرد

    (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*