آخرین مطالب
2
امروز

سامسونگ و ثبت رکورد فروش 20 ميليون دستگاه اسمارت فون گلکسی اس 4 تنها در 2 ماه

گلکسی اس ۴ سامسونگ حدود ۲ ماه پیش عرضه شد و به نظر می رسد که این پرچمدار سامسونگ در حال تبدیل شدن به محبوب ترین اسمارت فون سامسونگ تا به امروز است. براساس گزارشی که به تازگی منتشر شده، SK Shin تایید کرده که سامسونگ تاکنون بیش از ۲۰ میلیون عدد از این محصول خود را بفروش رسانده است.

در طول چند هفته گذشته شایعاتی منتشر شده بود که سامسونگ تولید این اسمارت فون را کاهش داده چرا که درخواست برای خرید آن کم بوده است، اما حال به نظر می رسد که تمام این شایعات بی اساس بوده و یا حداقل اینگونه به نظر می رسد. گلکسی اس ۴ سامسونگ با توجه به ویژگی های جدیدی که دارد در بین مردم بسیار محبوب شده که از جمله این ویژگی ها می توان به تکنولوژی جدید ردیابی چشم این اسمارت فون اشاره نمود.

فروش ۲۰ میلیون اسمارت فون گلکسی اس ۴ آن هم در دو ماه، آماری بسیار خیره کننده است. نظر شما چیست؟

منبع : sammobile

 

 Samsung sells 20 million Galaxy S4s

Samsung has sold over 20 million Galaxy S4 units (supply basis) in a span of two months. The figure was apparently confirmed by JK Shin to Korean reporters and will help refute the speculation about lower-than-expected sales of Galaxy S4.

The phone went on sale in late April and reached the milestone by end of June. In comparison, Galaxy S III took 100 days to reach the same 20 million mark.

As for the sales in Korea, Samsung has managed to sell 500,000 units.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*