آخرین مطالب
0
امروز

Omate با دو ساعت هوشمند جدید به CES 2015 آمد

اگر از علاقه مندان به ساعت های مچی باشید قطعا با برند Omate آشنا هستید. این برند نام آشنا که سال گذشته دو ساعت 129 دلاری ( ساعت سمت چپ ) و 169 دلاری ( دومی از سمت چپ ) معرفی و عرضه کرد حالا امسال نیز دو ساعت جدید دیگر به مجموعه خود اضافه کرده است. 

اما این کمپانی در آغاز سال 2015 با استفاده از چیپ ست MediaTek Aster و صفحه نمایش Lutetia دو ساعت جدید را طراحی کرده است. دو ساعت جدید طراحی شده توسط این کمپانی که در عکس بالا مشاهده می کنید ( دو ساعت اول از سمت راست ) از مدل نمایشگر دایره ای سال پیش الگو گرفته اند. مدل Racer که در سمت راست تصویر مشاهده می کنید در واقع مدل اسپرت این ساعت است که شکل ظاهری اسپورت تری نسبت به مدل های مشابه خود دارد. این ساعت ها نیز به مانند مدل های سال قبل خود نوتیفیکیشن های گوشی شما را نمایش و فعالیت های شما را ثبت می کند.

اما Omate این اجازه را به علاقه مندان خود می دهد تا ساعت اسپورت Racer را تنها با قیمت 99 دلار و تا تاریخ 15 ژانویه خریداری کنند. بعد از این تاریخ قیمت این ساعت 129 دلار خواهد بود. هنوز اطلاعات کاملی از مدل دیگر ساعت Omate یعنی Roma در دسترس نیست اما پیش بینی می شود این مدل فلزی نیز در ماه مارچ در ساعت و جواهرفروشی های آمریکا و انگلیس قابل خریداری باشد.

منبع : wareable

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*