آخرین مطالب
3
امروز

رونمایی از هدفون های بیسیم جدید Urbanears در CES 2015

امروزه هدفون ها به جزئی از وسایل مد تبدیل شده اند.  این موضوع باعث شده است که Beats بتواند یک امپراطوری برای خود به وجود بیاورد. اما کمپانی های معروف دیگری جز Beats هستند که سعی دارند تا در این رقابت جا نمانند.

urbanears4_2040_0

یکی از این کمپانی ها Urbanears است که در نمایشگاه CES امسال یک جفت هدفون بی‌سیم جدید با نام Plattan ADV معرفی کرد. این اولین هدفون وایرلسی است که توسط این کمپانی معرفی می شود. پخش از طریق بلوتوث توسط این هدفون تا 8 ساعت امکان پذیر است و هدفون می تواند 8 دستگاه آخری را که به آن ها متصل شده است به خاطر بسپارد.

 هدفون بی سیم به این معنی است که شما می توانید آهنگ های که در حال پخش است بدون سیم کنترل کنید. اما خبری از کلید روی این هدفون نیست و تنها کاری که برای کنترل آهنگ در حال پخش خود لازم است انجام دهید این است که روی هدفون ضربه بزنید یا با سوایپ کردن سوایپ کردن فرامین مورد نظر خود را اجرا کنید.

urbanears2_2040_0

 با یکبار ضربه زدن آهنگ پخش می شود، نگه داشته می شود و می توانید به تماس ها پاسخ دهید. اگر انگشت خود را به سمت بالا و یا پایین بکشید می توانید صدا را کم و زیاد کنید. سوایپ کردن به چپ و راست نیز می تواند آهنگ را عوض کند و به آهنگ بعدی یا قبلی بروید.

urbanears5_2040_0

 هدفون به صورت کامل تا می شود تا آن را راحت حمل کنید، همچنین به صورت کامل قابل شست و شو است. قیمت این هدفون 99.99 دلار است.

منبع: theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*