آخرین مطالب
11
امروز

انتشار تصاویری از ویندوز فون ۱۰

تفاوتی نمی کند که آن را ویندوز فون ۱۰ بنامید یا ویندوز ۱۰ مخصوص موبایل؛ این درواقع نسخه جدید سیستم عامل مایکروسافت برای تلفن های هوشمند است و انتظار داریم هفته آینده در تاریخ ۲۱ ژانویه طی کنفرانسی که از قبل در این تاریخ مشخص شده معرفی شود.

اما برای دیدن تصاویر این نسخه از ویندوز فون شاید لازم نباشد تا آن زمان صبر کنیم. در شبکه اجتماعی چینی Weibo تصاویری منتشر شده که ادعا شده از ویندوز فون ۱۰ گرفته شده است. این تصاویر صفحه اصلی ویندوز فون و صفحه تنظیمات آن را نشان می دهند که البته متأسفانه زبان دستگاه چینی است و نمی توان خیلی اطلاعات زیادی از آن برداشت کرد.
در مورد صحت عکس ها نیز تردید وجود دارد بخصوص اینکه کاشی مربوط به Xbox در صفحه اصلی آن دیده نمی شود. اگر بتوانیم به این عکس ها اعتماد کنیم گزینه جالبی در صفحه تنظیمات توجه ما را به خود جلب خواهد کرد. گزینه مذکور این قابلیت را در اختیار کاربر قرار می دهد که برای حفظ بیشتری باتری خود در مواقع نیاز باند مخابراتی اپراتور خود را تغییر دهد.
در هر حال انتشار این تصاویر حدس و گمان ها را در مورد نسخه جدید ویندوز فون بیشتر کرده و انتظار را برای کاربران این پلتفرم سخت تر کرده است. تا ۲۱ ژانویه زمان زیادی باقی نمانده و کاربران ویندوز فون باید خود را برای یک سورپرایز بزرگ آماده کنند.

Windows-10-for-Phone-Start-Screen

Windows-Phone-for-10-Settings-page Settings-page-translated

۲ دیدگاه

  1. ویندوز فون ده غلطه عزیز ویندوز ۱۰ نسخه موبایلی ,خود ماکروسافت گفت:دیگه ویندوز فون وجود نداره و اسمش رو اشتباه نیارید

    (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*