آخرین مطالب
0
امروز

مایکروسافت ویندوز 10 را به ایکس‌باکس وان نیز می‌ آورد

مایکروسافت در مراسم شب گذشته خود خبر داد که جدیدترین سیستم عامل خود را برای کنسول اکس‌باکس وان نیز ارائه خواهد کرد. هر چند جزئیات چندانی از آن را منتشر نکرد.

پیشتر مشخص شده بود که اپلیکیشن اکس‌باکس وان در ویندوز 10 چگونه خواهد بود، امروز برعکس آن نیز توسط مایکروسافت معرفی شد.

فیل اسپنسر، رییس بخش گیمینگ مایکروسافت در مراسم امروز این کمپانی اعلام کرد که ویندوز 10 به اکس‌باکس وان نیز خواهد آمد. وی در همین باره گفت: “فرآیند آوردن اپلیکیشن ها در اندازه صفحه نمایش‌های تلویزیون برای توسعه دهندگان بسیار آسان‌تر خواهد بود.”

به غیر از شوخی‌هایی که مایکروسافت در مورد آوردن برنامه اکسل خود به اکس‌باکس وان گفت، بحثی جدی در مورد ویندوز 10 در اکس‌باکس وان نشد و به نظر مایکروسافت اطلاعات کامل خود در این زمینه را به مراسم توسعه دهندگان بازی در ماه مارس اختصاص داده است.

مایکروسافت اپلیکیشن جدید اکس‌باکس وان برای ویندوز 10 و مهم‌تر از آن، امکان استریمینگ اکس‌باکس وان با دیگر دستگاه‌های ویندوز 10 را نیز به نمایش گذاشت.

به گفته مایکروسافت، کاربران می‌توانند بازی‌های اکس‌باکس وان را بر روی دستگاه کامپیوتر و یا تبلت های مجهز به ویندوز 10 استریم و پخش کنند. در دمویی که توسط اسپنسر اجرا شد، بازی Forza Horizon 2 از یک اکس‌باکس وان به مایکروسافت سرفیس استریم شد.

اسنپسر همچنین اضافه کرد که در برخی از بازی‌های چندنفره اکس‌باکس وان، می‌توان دستگاه‌های ویندوز 10 را به یکدیگر متصل و بازی کرد.

منبع : theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*