آخرین مطالب
17
امروز

رونمايي موزيلا از لانچر فايرفاکس براي سيستم عامل اندرويد

این روزها هیچگونه کمبودی در بخش لانچرها برای پلتفرم اندروید وجود ندارد و برروی فروشگاه گوگل پلی انواع لانچرها همچون Nova و Apex Launcher وجود دارند. اما به نظر می رسد که یک شرکت مطرح درحال ورود به این بخش است و آن شرکت موزیلاست که در کنفرانس InContext 2014 اعلام کرد که لانچر جدید آنها برای اندروید درحال آماده شدن است.

این لانچر نوعی رابط کاربری است که حول محور مرورگر فایرفاکس این کمپانی شکل گرفته است. این برنامه با مشارکت و ترکیب با لانچر EverythingMe که بر اساس جستجوی محتوایی اپلیکیشن‌ها کار می‌کند شکل گرفته و تجربه‌ی وب‌گردی و تعامل با نرم‌افزارها را بطور همزمان دستخوش تغییر می‌نماید.

متاسفانه موزیلا اطلاعات بیشتری در خصوص این لانچر منتشر نکرده است و همه چیز را به زمان آماده شدن این برنامه برای مرحله‌ی آزمایشی بتا که زمان انتشار آن نیز مشخص نشده موکول کرده است. بر همین اساس در حال حاضر نمی‌توان بطور مشخص گفت که این ترکیب به چه نحو عمل خواهد نمود.

منبع : engadget

 

Mozilla reveals an adaptive Android home screen built around Firefox

We hope you haven't had your fill of adaptive Android home screens, because Mozilla is throwing its hat into the increasingly crowded ring. The company has just offered a sneak peek at Firefox Launcher for Android, a front end that revolves around its mobile browser. The upcoming software mates Firefox with EverythingMe's context-sensitive app search, personalizing both your web surfing and your software in one shot. Unfortunately, you'll have to wait a while to know exactly how this combination works; Mozilla doesn't plan to reveal more details about Firefox Launcher until it's ready to start beta testing at an unspecified point in the future.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*