آخرین مطالب
0
امروز

نینتندو اولین بازی موبایلی خود را تا پایان سال جاری منتشر خواهد کرد

درست یک سال پیش بود که اولین زمزمه های ورود کمپانی نینتندو به طراحی و تولید بازی و اپلیکیشن های موبایلی شنیده شد.چند ماه پس از آن و یعنی در ماه مارس گذشته این کمپانی اعلام نمود که با همکاری دیگر هموطن خود DeNA (توسعه دهنده پلتفورم بازی های موبایل) قرار است یک سری از بازی های معروف و پرطرفدار خود را به گوشی های موبایل و تبلت ها بیاورد.اکنون به نظر می رسد اولین بازی موبایلی این کمپانی تا پایان سال جاری منتشر خواهد شد.

نینتندو گفته نخستین بازی از این سری در انتهای سال جاری میلادی عرضه خواهد شد و پس از آن و تا پیش از مارس ۲۰۱۷ (اسفند ۹۵) چهار عنوان دیگر نیز به تدریج از راه می رسند.

مدیر عامل نینتندو Satoru Iwata گفته که بازی های پلتفورم موبایل نسخه ای پورت شده از عناوین کنسولی نبوده و طراحی و ساخت آنها از ریشه و بر مبنای این ابزارها انجام می شود. دلیل این اقدام نیز تفاوت گیم پلی بازی های موبایل نسبت به کنسول بوده که پورت نمودن آن منتهی به تجربه رضایت بخشی نمی شود. نینتندو بر روی این پنج بازی سرمایه گذاری بسیار نموده و برنامه توسعه طولانی مدتی برای هر یک مد نظر دارد تا لذت سرگرمی در اکوسیستم خود را به کف دستان میلیون ها کاربر بیاورد.

منبع  : theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*