شلیک به سر برای گرفتن عکس سلفی ! | گجت نیوز
آخرین مطالب
25
امروز

شلیک به سر برای گرفتن عکس سلفی !

گرفتن عکس های سلفی این روز ها در میان جوان ها خصوصا دختر خانم های جوان بسیار رواج پیدا کرده است.اما گاهی اوقات شاهد تصاویر سلفی هستیم که صرفا برای جلب توجه و خود نمایی در شرایط یا مکان هایی خطر ناک نظیر نوک برج های بلند ، لبه پرتگاه ها یا خارج از پنجره ماشین در حال حرکت گرفته شده و گهگاهی باعث حوادث ناگوار و دردناک شده است.امروز شاهد یکی از همین حوادث ناراحت کننده هستیم که یک دختر روسی برای جلب توجه تفنگ ۹میلی‌متری را به سمت سرش نشانه گرفته تا عکس سلفی بگیرد غافل از اینکه اسلحه پر است !

داستان از این قرار است که یک دختر ۲۱ ساله روس ، در دفتر کارش متوجه تفنگ ۹میلی‌متری نگهبان شرکت که روی میزش جا گذاشته شده بود می شود و به خیال خود با نشانه رفتن این تفنگ به سمت سرش می تواند یک عکس سلفی جذاب از خود گرفته و برای دوستانش ارسال کند.غافل از اینگه اسلحه پر است و از بخت بد وی نگهبان آن را قفل نکرده است.بله ، ظاهرا لحظه گرفتن عکس دست وی ناخواسته بر روی ماشه تفنگ رفته و یک گلوله به سمت سر او شلیک می شود.

براساس اخبار رسیده وی از این ماجرا جان سالم به در برده اما وضعیتش فعلا پایدار نشده و در بخش مراقبت های ویژه بستری شده است.

جالب است بدانید که بر اساس آخرین آمار حدود ۱۷ درصد از مردم حین رانندگی با گرفتن عکس سلفی جان خود را به خطر می‌اندازند.شاید این اتفاق درس عبرتی برای جوانانی  باشد که برای تهیه عکس سلفی کارهای خطرناکی را انجام می دهد .

منبع : Cnet

۱۰ دیدگاه

 1. ملت اسکلا خخخخخخخخ کلا مردم جهان اسکلا آخه آدم اسکل تو رانندگی یا با تفنگ عکس سلفی نمیگیره که مگر اینکه بنده خدا کمبود محبت و توجه داشته باشه خخخخخ وای خدا مردم جهان رو نیگا فقط ملت ما نیستن که اونا هم دست کمی از ماها ندارن

  (-1)
 2. :Sad: بد بخت دختره

  (1)
 3. راس میگی اصغر :Worry:

  (4)
 4. دخترا خریت زیاد میکنن

  (10)
 5. رفیق من بخاطر گرفتن سلفی روی موتور با یه نیسان تصادف کرد

  (6)
 6. سلام.مطلب خیلی جالبی بود.
  اواخر خط سوم(باعص) رو درست کنید!

  (4)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*