آخرین مطالب
2
امروز

لنوو کفش هوشمند و هدست واقعیت مجازی VR Goggles را معرفی کرد

ظاهرا لنوو دیشب در کنفرانس TechWorld بسیار فعال بوده و از چند محصول جدید خود رونمایی کرده است.در این مطلب می خواهیم شما را با دو محصول جدید دیگر از این کمپانی چینی آشنا کنیم.این دو محصول یک کفش هوشمند و یک هدست واقعیت مجازی با نام Lenovo VR Goggles است که در ادامه آنها را به شما معرفی خواهیم کرد.

هدست واقعیت مجازی Lenovo VR Goggles که با ساختاری مشابه به Gear VR سامسونگ طراحی شده است به کاربر اجازه می دهد تا موبایل را در داخل آن قرار داده و از آن به عنوان صفحه نمایش استفاده کند.  این هدست پلاستیکی در حال حاضر بر روی گوشی های لنوو قابل استفاده می باشد اما با توجه به اینکه مالکیت موتورولا در اختیار کمپانی لنوو می باشد ، احتمالا بزودی گوشی های موتورولا نیز از این هدست واقعیت مجازی پشتیبانی خواهند کرد.

لنوو همچنین در کنار هدست واقعیت مجاز خود از یک کفش هوشمند نیز رونمایی کرده است.این کفش با توجه به فعالیت کاربر خود اطلاعاتی نظیر میزان مسافت طی شده ، تعداد قدم ها و میزان تقریبی کالری مصرفی را در گوشی کابر نشان داده و ضربان قلب وی را هم در هر لحظه محاسبه می کند.

smart-shoes

ویژگی جالب این کفش هوشمند نمایشگر روی آن است که احساسات کابر خود را بر روی آن نمایش می دهد.

با توجه به محصولات جدیدی که لنوو معرفی کرده می توان اینگونه برداشت کرد که این کمپانی دیگر قرار نیست محصولاتش را به لپ تاپ ، تبلت و گوشی محدود کند و می خواهد طیف گسترده ای از گجت های دیجیتالی و هوشمند را روانه بازار نماید.

نظر شما در مورد محصولات جدید لنوو چیست ؟

منبع : androidauthority

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*