آخرین مطالب
23
امروز

تبليغي عجيب و غريب از يک کمپاني ژاپني : ارسال محصول به کره ماه !

pocari-sweat-moon

شرکت ژاپنی اوتساکو که در کسب و کار تولید توشیدنی است قصد دارد با ارسال یک قوطی یک کیلوگرمی تیتانیومی پر از نوشیدنی ورزشی به ماه، قلمرو جدیدی را در کسب و کار تبلیغات معرفی کند تا بدین ترتیب اولین محصول تجاری در جهان باشد که جهان دیگری را برای اهداف بازاریابی در می‌نوردد.

اوتساکو امیدوار است تا با این شیرین کاری خود جوانان را به علوم فضانوردی علاقمند کند و در ضمن این قوطی که مسافت 380 هزار کیلومتری را خواهد پیمود در روی کره ماه باز شده و محتویات آن به بیرون سرازیر خواهد شد.

این کپسول با راکت فالکون 9 که به صورت اختصاصی برای مسافرت های فضایی توسط موسسه Elon Musk’s SpaceX طراحی شده است در طی 4.5 روز مسافرتی را تا کره ماه خواهد پبمود.

pocari-sweat-moon

علاوه بر این نوشیدنی، در این کپسول تیتانیومی شاهد نامه‌هایی از کودکان در سراسر آسیا خواهیم بود که به شرکت مذکور ارسال کرده‌اند و محتویات نامه‌ها بر روی دیسک نقره‌ای حک شده است.

این شرکت امیدوار است با موفقیت پروژه، این نوشیدنی به انتخاب نخست فضانوردان برای رسیدن به سطح ماه بدل شود و در عین حال اولین نوشیدنی باشد که به سطح کره ماه راه پیدا کرده است اگر چه یک شرکت آمریکایی تولید نوشیدنی چنین ادعایی را به خود متعلق می‌داند.

منبع : theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*