آخرین مطالب
12
امروز

اين اپليکيشن ها را تست کنيد و بگوييد واقعا پشه ها را دور مي کنند ؟!

Anti-Mosquito

به فصل گرما نزديک مي شويم و پشه هاي آزار دهنده هم همراه با آن مي آيند.مدت هاست که اپليکشن هايي براي دور کردن حشرات با استفاده از فرکانس هاي بالاي صوتي براي سيستم عامل اندرويد منتشر مي شوند.اما آيا اين اپليکيشن ها واقعا کار مي کنند ؟ در ادامه به معرفي چند نمونه از اين نرم افزار ها به همراه لينک دانلود آنها مي پردازيم با گجت نيوز همراه باشيد.

تکنولوژی‌های جدید، شانسی را برای مقابله با پشه‌ها بوجود می‌آورند و با استفاده از برنامه‌های مختلف می‌توانید به جنگ این حشرات بروید. این برنامه‌ها با ساطع کردن صداهایی با فرکانس بالا، معمولا در رنج 10 تا 22 کیلوهرتز که برای افراد بالغ قابل شنیدن نیستند، به مبارزه با پشه‌های مونث می‌روند.

هیچ‌کس نمی‌تواند به طور کامل از اثربخشی این برنامه‌ها در دفع حشرات سخن بگوید، برخی معتقدند کارایی این برنامه‌ها صد درصدی است و برخی معتقدند حشرات با این برنامه‌ها به سمت آن‌ها جذب شده‌اند. برنامه‌های زیادی در این زمینه در گوگل پلی وجود دارد که می‌توانید نمونه‌های آن را در زیر ببینید.

با کلیک بر روی عنوان هر اپلیکیشن به صفحه مربوطه در گوگل پلی هدایت خواهید شد

Anti Mosquito

برنامه‌‌ای که فرکانسی در رنج 12 تا 22 کیلوهرتز از خود ساطع می‌کند. می‌توانید این برنامه را به طور رایگان از گوگل پلی‌استور دانلود کنید. حجم این برنامه 1.3 مگابایت است و بر روی همه نسخه‌های اندروید قابل استفاده است.

Anti Mosquito – Sonic Repeller

این برنامه را می‌توان محبوب‌ترین برنامه در این دسته عنوان داشت. این برنامه صدایی در رنج محدودتر یعنی 14 تا 22 کیلوهرتز تولید می‌کند. حجم برنامه 2.2 مگابایت بوده و بر روی همه نسخه‌های اندروید 2.1 به بالا قابل استفاده است.

Mosquito Repellent

این برنامه فرکانسی متفاوت، یعنی 10 کیلوهرتز را تولید می‌کند. حجم برنامه 1.7 مگابایت بوده و بر روی همه نسخه‌های اندروید 2.2 به بالا قابل استفاده است.

بد نیست شماهم برای یک‌بار این برنامه‌ها را امتحان کنید والبته در قسمت نظرات ما را نیز از کارایی این برنامه‌ها باخبر کنید.منتظر نتيجه تست شما هستيم ، شاید امشب آسوده خوابیدید !

۳ دیدگاه

 1. به نظرم مطلبو جذفش کن چون اصلن جواب نمیده

  (0)
 2. ooooooo
  الکییه
  اصلا جواب نداد
  .

  (1)
 3. نه اصلا جواب نداد

  (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*