آخرین مطالب
0
امروز

8 روش ساده و کاربردي براي از بين بردن خط و خش های آزار دهنده روی نمايشگر گوشی شما

phone-screen-scratches

با ورود اسمارت فون ها و به طبع صفحه نمايش بزرگ و لمسي آنها ، هميشه مشکل خط و خش هايي که مرور زمان به صورت اتفاقي رو صفحه نمايش آنها مي افتد باعث آزار کاربران است.حال بياييد ببينيم راهي براي از بين بردن اين خطوط آزار دهنده وجود دارد ؟!

وجود خش روی صفحه نمایش وضوح و خوانایی آن را کاهش می دهد و مشکلات زیادی را برای کاربر ایجاد می کند. البته اکثر گجت های امروزی از شیشه های مقاوم مانند گوریلا گلس بر روی پنل صفحه نمایش استفاده می کنند اما این شیشه های محافظ هم تاحدودی می توانند در برابر خط و خش مقاومت کنند و باز هم ممکن است خش هایی روی این شیشه ها ایجاد شود.

برخی هم برای جلوگیری از ایجاد خش روی صفحه نمایش گجت خود از برچسب های محافظ استفاده می کنند. این برچسب ها هم نمی توانند به طور کامل جلوی ایجاد خش روی صفحه نمایش را بگیرند. از طرفی این برچسب ها باعث کاهش دقت و سرعت صفحه نمایش های لمسی می شوند و بر کیفیت صفحه نمایش هم تاثیر می گذارند. شما هرچقدر هم تلاش کنید بازهم ممکن است خش های ریز و درشتی روی صفحه نمایش تلفن همراه شما ایجاد شود.

اما تنها راه های خلاص شدن از شر خش های روی تلفن همراه پرداخت هزینه سنگین و خرید یک گوشی جدید و یا مراجعه به یک تعمیرکار متخصص و تعویض صفحه نمایش گوشی نیست. خوشبختانه روش هایی هم وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید به سرعت و بدون پرداخت هزینه های سنگین خط و خش های کم عمق روی گجت محبوب خود را از بین ببرید.

در ادامه مطلب هشت روش شناخته شده برای از بین بردن سریع خش های ریز روی تلفن همراه را معرفی می کنیم. البته لازم به ذکر است که قبل از دست به کار شدن حتماً گوشی خود را خاموش و در صورت امکان باتری آن را جدا کنید. سپس برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل دستگاه پورت ها و شیارهای گوشی را با نوار چسب بپوشانید.

1- خمیردندان

phone-screen-scratches

اکثر افراد برای از بین بردن خش های روی سی دی از خمیر دندان استفاده می کنند. از خمیر دندان می توان برای از بین بردن خش های جزئی صفحه نمایش تلفن همراه استفاده کرد. البته به این نکته توجه داشته باشید که از خمیردندان های ژله ای برای این کار استفاده نکنید.

روش کار به این ترتیب است:
 

 • – مقدار کمی از خمیر دندان را روی یک تکه لباس یا پارچه تمیز از جنس کتان بمالید.
 • – پارچه را با حرکات چرخشی و دایره ای روی صفحه نمایش بکشید تا خش ها محو شوند.
 • – در آخر خمیر دندان اضافی را به وسیله ی پارچه ی مرطوب از روی صفحه نمایش پاک کنید.

2- کرم های از بین برنده خش اتومبیل

phone-screen-scratches

کرم های از بین برنده خش اتومبیل از قبیل Turtle Wax، 3M Scratch و Swirl Remover می توانند خش های روی صفحه نمایش تلفن همراه را از بین ببرند و یا آن ها را به حداقل برسانند. فقط حواستان باشد که کرم را به یک پارچه تمیز و نرم بمالید و صفحه نمایش را به آرامی و با حرکات چرخشی تمیز کنید.

3- کاغذ سنباده

phone-screen-scratches

استفاده از کاغذ سنباده یک روش بسیار خشن برای از بین بردن خط و خش از روی گوشی است. از این روش برای پاک کردن خطوط ناخواسته از روی گوشی ها استفاده می شود. البته بهتر است از این روش برای پاک کردن خطوط بدنه و پشت گوشی استفاده کنید. بهتر است از یک کاغذ سنباده خوب و با کیفیت و کم ساینده استفاده کنید و هنگام استفاده سنباده را زیاد فشار ندهید. استفاده از سنباده نامناسب و یا عدم دقت کافی در انجام این کار می تواند باعث ایجاد خط و خش بیشتری روی تلفن همراه شما شود. بنابراین استفاده از این روش زیاد توصیه نمی شود.

4- جوش شیرین

phone-screen-scratches

جوش شیرین هم از جمله موادی است که با آن می توان خط و خش های روی گوشی را از بین برد. برای استفاده از جوش شیرین جهت از بین بردن خش های صفحه نمایش باید به ترتیب زیر عمل کرد:

 • – دو پیمانه جوش شیرین و یک پیمانه آب را باهم ترکیب کنید.
 • – آنقدر هم بزنید تا ترکیب به حالت خمیری درآید.
 • – سپس مخلوط آب و جوش شیرین را با یک پارچه نرم و تمیز به آرامی و به صورت دایره ای روی خش ها بکشید.
 • – در آخر هم صفحه نمایش گوشی را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید.

5- پودر بچه

phone-screen-scratches

به جای جوش شیرین می توان از پودر بچه هم برای از بین بردن خش های گوشی استفاده کرد. مقداری آب و پودر بچه را با هم ترکیب کنید و آنقدر هم بزنید تا به حالت خمیری در آیند. سپس همانند روش بالا عمل کنید و ترکیب را با پارچه ای نرم و تمیز به آرامی روی خش ها بمالید و سپس با پارچه ای مرطوب صفحه نمایش را تمیز کنید.

6- روغن نباتی

phone-screen-scratches

برای خش های کوچک و پنهان روغن نباتی به خوبی عمل می کند. یک قطره روغن نباتی روی خش ها آن ها را به کلی محو می کند.

7- تخم مرغ و سولفات پتاسیم آلومینیوم

phone-screen-scratches

طبق آموزشی آنلاین از سایت یاهو می توان به وسیله ی مخلوط سفیده تخم مرغ و سولفات پتاسیم آلومینیوم از شر خراش های روی گوشی خلاص شد. برای این کار به یک پارچه ی میکروفایبر، تخم مرغ، فویل آلومینیوم و آلوم (سولفات پتاسیم آلومینیوم که می توان از داروخانه تهیه کرد) نیاز است. در ابتدا یک سفیده تخم مرغ را با یک قاشق چای خوری آلوم در یک ماهی تابه مخلوط کنید و تا 150 درجه فارنهایت حرارت دهید. سپس پارچه میکروفایبر را به این مخلوط آغشته کنید و در فویل آلومینیومی قرار دهید. سپس فویل را درون فر قرار داده و آن را تا 300 درجه حرارت دهید تا پارچه کاملاً خشک شود. پس از آن پارچه را از فر خارج کنید و به مدت 20 تا 30 ثانیه با آب سرد بشویید. این کار را سه مرتبه تکرار کنید و در آخر پارچه را 48 ساعت در فضای آزاد قرار دهید تا خشک شود. حالا با استفاده از این پارچه می توانید خط و خش های روی گوشی را پاک کنید.

8- پولیش زدن

phone-screen-scratches

می توان با استفاده از پولیش هایی همچون Brasso و Silvo خط و خش های روی صفحه نمایش گوشی را از بین برد. البته ناگفته نماند که باید حسابی احتیاط کنید زیرا این کار ریسک زیادی به همراه دارد و ممکن است باعث از بین رفتن پوشش روی صفحه نمایش بشود و در نتیجه خش های بزرگتری روی صفحه نمایش ایجاد می شود. ابتدا پولیش را در کاسه ای بریزید (بهتر است یک حوله زیر کاسه بگذارید تا پولیش نریزد) و سپس یک پارچه نرم را وارد ظرف پولیش کنید. پارچه را به آرامی و با حرکات دایره ای روی خراش ها بمالید. در نهایت با یک پارچه تازه صفحه نمایش را تمیز کنید.

امیدواریم که روی صفحه نمایش گوشی شما خط و خشی نباشد اما اگر از وجود خش روی صفحه نمایش گجت خود ناراحت هستید بهتر است هرچه زودتر دست به کار شوید و به جنگ خط و خش های گجت خود بروید البته بازهم تاکید میکنیم که حتماً احتیاط کنید.

اگر از اين روش ها نتيجه مطلوب گرفتيد و یا روش دیگری برای این کار سراغ دارید ،  لطفا تجربه خود را با ما و ديگر کاربران گجت نيوز به اشتراک بگذاريد.

منبع: mashable

 

How to Remove Scratches From Your Phone

Whether it's from the car keys in your pocket or an accidental drop, our phones are bound to be victims of scratches and scuffs.

But buying a brand-new replacement phone or paying an expensive visit to a professional repair shop aren't your only two solutions. Luckily, there are some quick DIY fixes that may help you remove shallow scratches from your beloved gadget.

Here are eight remedies known to rescue phones from minor scratches. Before cleaning, make sure you power down your phone, remove the battery (if you can) and seal the ports of your phone with tape to prevent liquid damage.
1. Toothpaste

Look no further than your bathroom to cure small marks on your phone's screen. The key is to use actual toothpaste, not a gel-based toothpaste.

Here's how this method works:

Dab a small amount of toothpaste onto the end of a cotton swab or clean, soft cloth.

Gently rub the cotton swab or cloth in circular motions on the screen until you see the scratch go away.

After this, wipe your screen with a slightly dampened cloth to remove any excess toothpaste.
2. Car scratch removal creams

Car scratch removal creams such as Turtle Wax, 3M Scratch and Swirl Remover can minimize and get rid of scratches. Simply apply the cream to a clean, soft cloth and wipe your screen in a gentle, swirling motion.
3. Sandpaper or drill grinders

Dropped my phone this weekend and the sides were all chipped…sandpaper works surprisingly well to smooth out the edges #iPhoneProblems

Grinding stubborn phone scratches with sandpaper or a small drill grinder is a drastic solution, but has the ability to remove unwanted scuffs from your phone. It’s best to use this method for smoothing out scratches on the back of your phone.

When using fine sandpaper, it's important to use the least abrasive kind and to press gently onto your phone. As you grind the phone scratches, check often to make sure there is no damage on the screen.

Note: If you aren't careful, this method can end up causing more scratches and damage.
4. Baking soda

Baking soda can serve as a handy phone scratch remover. Here's how this remedy works:

Mix two parts baking soda and one part water in a bowl.

Stir until it forms a thick paste.

Apply the paste to a clean, soft cloth and gently rub in a circular motion on the phone's scratches.

After this, wipe your screen with a fresh, slightly dampened cloth to remove any excess.
5. Baby powder

Adding water to baby powder creates a paste that can take out the scratches on your phone. In the steps above, simply substitute baby powder for baking soda.
6. Vegetable oil

For small, hidden scratches, vegetable oil is said to work well as a temporary solution. One drop of vegetable oil on top of scratches can be a quick cosmetic fix.
7. Egg and potassium aluminum sulfate

An online tutorial from Yahoo says that mixing egg whites and potassium aluminum sulfate can get rid of scratches.

For this, you'll need a microfiber cloth, an egg, aluminum foil and alum (potassium aluminum sulfate, which can be purchased at your local drugstore).

    Mix one egg white and one teaspoon of alum in a saucepan. Heat to 150 degrees Fahrenheit.

    Soak the microfiber cloth in the egg and alum mixture.

    Put the cloth on aluminum foil, and then place it into a 300-degree oven until the cloth is completely dry.

    Take the cloth out of the oven and rinse it in cold water for 20 to 30 seconds.

    Repeat the step above three times, and then let the cloth air-dry for 48 hours.

    Now, use the cloth to remove scratches.

8. Brasso, Silvo or other polishes

A word of caution before you follow through with this method: Using polishes such as Brasso and Silvo can sometimes remove the screen coating and result in larger scratches. Try this at your own risk.

    Pour polish into a bowl. It's a good idea to put a towel underneath the bowl so it does not spill.

    Dip a soft cloth into the polish.

    Rub the cloth up and down the scratch and in circular motions.

    After this, wipe your screen with a fresh cloth to remove any excess.

Have something to add to this story? Share it in the comments.

 

۶۸ دیدگاه

 1. دوستان عزیز من گوشیم ال جی g2. توروخدا با حداقل با پولیش این کارو نکنید، واسه من محافظ لنز بود که به فنا رفت. حالا محافظ صفحه رو نمیدونم

  (0)
 2. سلام گوشی من سماسونگ گلکسی A3 هست کسی می دونه چجوری میتونم مادون قرمز گوشیم رو فعال کنم؟

  اصلا گلکسی A3 مادون قرمز داره که بشه فعالش کرد؟
  اگه میدونین چجوریه لطفا بهم بگین.

  (-1)
 3. سلام.من از خمیر دندان استفاده کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم.

  (3)
 4. برای از بین بردن خط و خش خیلی ریز که به روی لنز گوشی افتاده چه کار باید کرد؟ خطوط عمیق نیس فقط موقع استفاده از دوربین گوشی کمی افت کیفیت رو دارم

  (1)
 5. دوستان برای از بین بردن خش های روی گارد پشت گوشی همون که از جنس پلاستیکه دو روش هست
  یکی اسپری های داشبورد ماشین
  یکی هم اسپری کیلر الوان
  اسپری داشبورد که استفادش راحته
  اسپری کیلر هم استفادش اینطوره که اول خوب تمیز کنین پشت گوشی رو بعد اسپری کنین و بذارین یه جایی که غرد و غبار نباشه
  بعد از 24 ساعت از اولشم بهتر میشه
  اگه یهو کارتون خراب شد میتونین از نفت و یا تینر استفاده کنین تمیز کنین بعد دوباره از اول شروع کنید

  (-1)
 6. سلام من ایفون ۷ پلاس دارم گاردی که خریدم از دوربینم محافظت نمیکنه چون برامده هست دیروز نگاه انداختم دیدم که خشهای ریز روی دوربینه کدوم راهو استفاده کنم جواب میده باتشکر

  (-4)
 7. سلام،ببخشید گوشیه من سامسونگ جی ۷ِ،یه مقدار کوچیک روی قسمت المینیومی گوشیم رنگش پریده میشه راهنمایی کنید چیکار کنم،خیلی حساسم روی این موضوع?

  (1)
 8. من سونی ایکسپریا ایکس دلرم صفحش گوریلا گلس هست تو صفحه نمایشش 3تا خش هستش عمیق نیسد زیاد با چی ببرمش همین روش های بالا تورو خدا بگید؟؟؟

  (5)
 9. با سلام
  من یه گلگسیs7دارم ک روی دکمه هوم اندی خال کوچیک افتاده ک رنگ گوشیم‌گلده ولی خال وسط دکمه هدم سیاه هست میشه اون خالو طوری ورداشت یا نه اگه کمکم کنید ممنون میشم

  (0)
 10. سلام
  من یه گارد جدید براى آیفونم خریدم. ولى به طور تصادفى پشتش با خودکار لکه شد. با شیشه پاک کن، آب، مایع ظرف شویى، و شیر سعى کردم پاکش کنم ولى نشد.
  چیکار کنم؟
  جنس گارده یه حالت لطیف داره ولى پلاستیکیه و ژله اى یا پارچه اى نیست.
  خیلى برام مهمه لطفاً راهنمایى کنید و جوابشو به تلگرام بفرستید و بگید درباره ى گاردتونه
  مرسى لطفاً زود
  @arusemorde
  عروس مرده

  (-1)
 11. سلام ببخشید تبلت من tab s هستش و پشت تیبلم خش افتاده و من از خمیر دندان هم استفاده کردم ولی اثر نکرد لطفا داهنمایی کنید باید از چه راه دیگه ای حتما خش رو از بین میبره استفاده کنم

  (2)
  • دوستان من یه راه ساده واستون دارم برای از بین رفتن قطعی خطو خش های ریز ببینید به این صورت هس
   یه پارچه نرم مثه پارچه عینک با بزاق دهان خیس میکنی بعد اون پارچه رو به طور چرخشی روی صفحه میکشی و تمام
   فقط دقط کنید این چرخشی پاک کردن خیلی مهمه من خودم این راهو امتحان کردم ۱۰۰ درصد عملی شد میتونید امتحان کنید. موفق باشد ??

   (-1)
 12. سلام، من روی گلس اصلی گوشیم یک فرو رفتگی خیلی خیلی ریز وجود داره تقریبا یک خط یک میلی متر خوشبختانه مطمئن هستم که صفحه نمایشم آسیب ندیده آیا می تونم فقط گلس گوشیم را عوض کنم یا مجبورم کلا صفحه نماش رو عوض کنم و اگر میشه لطفا حدودی قیمت را بهم بگین.
  ممنون میشم سریع پاسخ بدید.

  (0)
 13. سلام گوشی من HTC One A9 هستش بدنش که فلز المنیومی از دستم افتاده و روش یه خش عمیق افتاده حالا تکلیفم چیه روش های بالا رو هم امتحان کردم

  (0)
 14. سلام ببخشید من یک تبلت دارم که بدنش از جنس پلی کربنات هست (لومیا 2520) و با یک چیزی مثل سوزن خش افتاد عمیق نیست ولی تو دیده می خواستم ببینم با چی از بین ببرمش؟

  (0)
 15. با سلام
  گوشی من سامسونگ جی7 هس و پشت بدنه پلاستیکیش یه خط نسبتا عمیق داره و قابش قابله جدا شدنه میخواستم بدونم ایا قاب پشتش قابله تعویض هس و اگه هس از کجا می تونم تهیه کنم .. مررسی

  (3)
 16. سلام گوشی من A5 2016 هست یه خط تقریبا عمیق افتاده دور گوشی که از جنس الومینیوم هست افتاده.چه جوری میتونم پاکش کنم؟تو رو خدا زودتر جواب بدید میخوام گوشی رو بفروشم به خاطر همین نصف قیمت میخرن.

  (0)
 17. از این خمیر دندون هایی که توش سفید کننده داره (از همون دونه های سفید دارند) استفاده نکنید چون بدتر میشه و رو وسایلتون خش می اندازه از همین خمیر دندان های ایرانی ساده و سفید استفاده کنید.(البتهه این روش برای بهتر کردن خش های عمیقه نه سطحی)

  (0)
 18. سلام.گوشی سامسونگ a7دارم که از دستم افتاد رو صفحش ی خراش به اندازه ۳ ثانت افتاده که خراش با دست میکشی روش لمس میشه….تغربیا عمیقهه
  لطفا راهنمای کنیین که چی کار کنم برطرف شه.مرسی

  (-1)
 19. سلام، برای جلوگیری از خط و خش دکمه هوم چه پیشنهادی دارید؟

  (0)
 20. با سلام خدمت دوست عزیز
  من به ی مشکل بزرگ برخورد کردم
  جند عدد جنس کریستال دارم که روی آن خط عمیق افتاده مثل اینکه کاتر کشیده باشی
  خیلی برام مهم هست که بتونم این خط ها رو برطرف کنم
  اگر من رو راهنمایی کنید مشکل بزرگی رو از من حل کردید
  متشکرم از شما دوست عزیز

  (0)
 21. سلام ببخشید گوشی من گلکسی جی7 هستش دور گوشیم که یه نوار پلاستیکی نقره ای هست اون گوشه بالاش ضربه خورده ی فرو رفتگی داره کوچیک اما تو چشه برای اون میبشه کاری کرد؟ توروخدا جواب بدید

  (0)
 22. سلام من سونی c5 دارم رو در پشتش براق سفیده خش افتاده میشه کاریش کرد ؟؟ لطفا به ایمیلم جواب بدید اگه میشه ممنونم از سایت خوبتون

  (-3)
 23. با تشکر دوتا خش رو صفحه مانیتورم بود با خمیر دندون به روش گفته شده کاملا محو شد و روش کارایی بود برای خش های ظریف ممنون

  (2)
 24. اخه این راهای دروغ چیه به این بد بختا یاد میدین.گوشی فقط با دستمال یه زره تر باشه بد خشک کنین همین. :Approve: پالش رنگو میسوزونه بعد میگه پالش…واقعا که

  (2)
 25. سلام و خسته نباشید من دیروز دستم اغشته به استون بود وقتی لپ ناپم رو ورمیداشتم مقداری از قسمت سیاه براقش دچار رنگ رفتگی بهتره بگم سایش شد حالا چکار کنم چطوری میتونم براقش کنم ؟ممنونم

  (0)
  • دوست عزیز متاسفانه اون قسمت از رنگ لپ تاپ شما رو ماده حلال استون پاک کرده و راهی نداره

   (0)
   • سلام اقا من نمی دونم این اطلاعاتی که دادین واقعا هیج جنبه علمی هم دارند یا فقط بعضی افراد از روی شانس یا اشتباه تشخیص دادن خش از کثیفی روی شیشه نمایشگر لب تاپ به نتیجه رسیدن و خوشحالن.فقط جهت اطلاع من از یکی از این راه های شاهکارتون (خمیر دندان ) برا از بین بردن یه خش بسیار ریز استفاده کردم پاک نشد که هیچ الان یه حاله سفید به اندازه ی سکه وسطش درست شده که پاک نمیشه برا این چه راهی دارین ؟دارین ! فکر کنم باید ۲۰۰ ۳۰۰ تومن پیاده شم یه lcd جدید بگیرم نه! واقعا که. :Angry: :Angry: :Angry:

    (1)
 26. سلام
  روی LCD لب تاپم یه خش افتاده البته وسطش نیس خداروشکر ولی بازم روی اعصابه
  میشه یه راهی پیشنهاد بدین
  خمیر دندون جواب نداد :Sad:

  (0)
 27. har kodom az in raha ye ja javab mide jense tacha motefavete

  (1)
  • سلام من از خمیر دندان استفاده کردم گند زد به نماشگرم یه حاله سفید افتاده سطش اینو چه جوری پاک کنم میتونین کمکم کنین
   ؟ممنون میشم. :Tired:

   (0)
   • با یک دستمال مرطوب تمیزش کنید

    (-1)
    • ممنون دقیقا همین کارو کردم که سفید شده انگار که رطوبت دسمال باعث شده که شیشه یخ بزنه وماهیت شیشه رو عوض کرده همین طوری مونده واقعا رو اعصابه امیدوارم برا کسه دیگه ایی پیش نیاد.من که واقعا پشیمونم. :Cry-Out:

     (3)
     • والا چی بگم ، شاید خمیر دندونی که استفاده کردید زیادی قوی بوده !
      یا شاید خیلی محکم روی نمایشگر کشیده باشید.
      شاید هم به مرور زمان پاک بشه.ایشالا درست میشه ناراحت نباشید

      (-1)
      • فدا سرت سلامتی باشه همه چی درست میشه .اما ای کاش بررسی اجمالی تری ارایه می دادین مثل اینکه هر کدوم از این راهکارها برا ی چه جنسی از نمایشگر مناسبه مطمعننا کمپانی های مختلف بر اساس قیمت هایی که برا سیستم هاشون میذارن جنسای متفاوتی هم در نظر میگیرن ولی اینطوری یه راه میتونه برا یه نمایشگر حل مسأله باشه و برای یکی ایجاد مسأله کنه به هر حال من که باید lcd رو عوض کنم اشتباه از خودم بود نباید عجله می کردم . در امان خدا…. :Angel:

       (3)
       • سلام فکر کنم مواد رو بد مالید روی صفحه نمایش و از محفظه های دیگه مثل اسپیکر رفته داخل اگر آب بود خشک میشد بعد یک مدت درست میشد ولی چون رنگ دار هست باید گلس روی تاچ و ال سی دی رو عوض کنید البته اگر نوع گوشیت قابلیت جدا سازی داشته باشه مدل بالا باشه البته اگر ال سی دی کار میکنه و فقط صفحه کدر شده باشه

        (0)
      • سلام و خسته نباشید از اون جهت که دیگه مطمعن شدم که دیگه نمی شد لکه خمیر دندان رو پاک کنم به این فکر افتادم که از یه راه دیگه هم استفاده کنم که یا کلا نمایشگر نابود میشد و یا …..که دقیقا با کمال تعجب (یا) اتفاق افتاد. البته نه کاملا .از روغن نیمه جامد استفاده و مقدار خیلی کمی روی دسمال کاغذی به مدت ۳۰ ثانیه به صورت مدور با فشار کم روی لکه کشیدم و تقریبا ناپدید شد وفقط تو نور افتاب کمی تو ذوق میزنه البته اون خش ریز که گفته بودم هنوز سر جاشه وتغییری نکرد .ای کاش هر کسی تجربه خودش رو همراه با جنس و نوع نمایشگر اینجا به اشتراک میذاشت اینطوری بعد مدتی هر کسی راحت متوجه میشد از چه راهی استفاده کنه نه اینکه مثل من دست به ازمایش وخطا بزنه .مدل نمایشگرم اینچ (lenovo (15.6 از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت ۱۳۶۶x768 پنل tn براق. ممنون از سایت خوبت اقای انبار :Cool:

       (1)
 28. سلام من PS4 دارم یه قسمتی داره براق هستش مثل لاک با پلاستیکه که با یه بار لمس جاش می مونه من اوایل نمیدونستم الان خش داره میشه از این روش ها استفاده کرد ممنون میشم راهنمایی کنید.

  (2)
 29. ببخشید اگر حباب افتاده زیرش چیکار کنم

  (0)
 30. زیر تاچ گوشی ردمی نوت من حبابهایی دور صفحه نمایش گرفته آیا امکان جدا کردن تاچ از ال سی دی گوشی و دوباره چسباندن آن برای از بین رفتن رفتن حبابها وجود دارد.گوشی فاقد هر محافظ است.

  (0)
 31. فقط میتونم بگم عالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی بهتر از همش روغنه ….. دمتون گرم

  (1)
 32. ببخشید برای پاک کردن لک های شیشیه گوشی میتونم از شیشه پاک کن استفاده کنم

  (0)
 33. سلام من جدیدا یه m8 خریدم ولی با وجود اینکه تو کاور بوده رو ذوربینش خش افتاده….چکار کنم؟

  (1)
 34. سلام
  من روی بدنه ایکس باکسم که سیاه رنگ هست خطوط زیادی افتاده که البته برجستگیشون با لمس کردن حس نمیشه ولی بعضا پهن هستن . میتونید راهی رو به من معرفی کنید تا این خشها رو از بین ببرم تا دوباره صیقلی و براق بشه؟
  متشکرم

  (0)
 35. یه راه بسیار کار آمد و موثر که من خودم انجام دادم اینه که اول شیشه دوربین رو تمیز کنید ، بعدش با گوش پاک کن بسیار کم روغن رو شیشه برای یک دقیقه بمالید بعدش با یه دستمال خشک مثل دستمال کاغذی شیشه روغنی رو پاک کنید دقت کنید تیکه های دستمال رو شیشه دوربین باقی نمونه ، بعدش چسب نواری رو سریع یهو باز کنید طوری که روش رگه ایجاد نشه بعدش چسب رو روی شیشه طوری بچسبانید که حباب نمونه بینشون ، بعدش با کاتر چسب دور شیشه رو بکنید و روی خود شیشه چسب بمونه ، حالا روی چسب رو تمیز کنید ، چسب برای همیشه بمونه ، الان عکس بگیرید و از کیفیت لذت تمام رو ببرید ،
  این راه صد در صد کارآمد است و انتشار با نام mra525 مجاز است ، در غیر اینصورت حرام است ،

  (-4)
 36. من الان عصبانیم :Disapproval: :Disapproval: :Disapproval: :Disapproval:

  (-1)
 37. سلام برای من خمیردندان که فایده نداش جوش شیرین هم بدترش کردخییییییلی ممنون واقعا :Sad:

  (6)
 38. من که این کارا رو کردم ولی هیچ فایده ای نداشت ولی باز ممنون :Wink:

  (1)
 39. گوشیه من huawei g526 هست . یه بار گوشی از دستم در رفت و افتاد روی زمین و یه تکه از نمایشگرش شکست . می شه نمایش گرش رو عوض کنم ؟

  (-6)
 40. منم وان ام۸ دارم همین مشکل رو داشتم
  با خمیردندون و دستمال عینک براحتی پاک شد
  ممنونم

  (2)
 41. با سلام
  خلاصه وار عرض کنم پس از یک هفته از خرید گوشی htc one m8 ذوق و شوق بنده به دلیل افت شدید کیفیت عکاسی و فیلمبرداری از بین رفت/متوجه خطوط بسیار ریز روی محافظ لنز روربین شدم.
  با کمی حوصله تونستم این مزاحمت رو از بین ببرم
  خمیر دندان / گوش پاکن/چسب نواری/دستمال نرم و مرطوب/
  ۱-چسب نواری (بهتره نوار چسب مشکی مخصوص سیم برق) را دور شیاز های اتصالی بین بدنه و شیشه محافظ با ظرافت بچسبانید
  ۲-گوش پاکن را به کمی خمیر دندان اغشته و روی شیشه بسابد
  ۳-خمیر دندان را به وسیله دستمال نرم و کمی مرطوب تمییز کنید
  ۴ – چسب هارا جدا کنید
  ۵-از تصویر های شفاف لذت ببرید

  (4)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*