آخرین مطالب
15
امروز

تماشا کنيد : اين کوچکترين اسکنر بيسيم جهان است

PocketScan

وقتی که تلفن‌های ثابت می‌توانند به تلفن‌های همراه تبدیل شوند و روز به روز نیز پیشرفت حیرت انگیزی را تجربه کنند، چرا ابزارهایی چون اسکنرها قابل‌حمل نشوند؟ اسکنرهای قابل حمل به شکل مداومی بنا به نیاز کارمندان، دانش آموزان و محققان جای خود را بازتر می‌کنند. حال هر چه این اسکنرها کوچک‌تر باشند، بر جذابیت و راحتی حمل آن‌ها نیز افزوده می‌شود و طبیعتا خریداران بیشتری را نیز وسوسه خواهند کرد.

شرکت تازه تأسیس سوئیسی داکودا با ارائه اسکنری همراه با نام PocketScan ادعا کرده که کوچک‌ترین اسکنر بی‌سیم قابل حمل دنیا را طراحی کرده است. از این طریق و با همین جمله دهن پُرکن، پاکت‌اسکن موفق شده نخستین هدف جذب مالی خود در سایت کیک استارتر را به رقم 250 هزار دلار رد کند و حالا هدف دوم خود را روی 500 هزار دلار قرار داده است!

PocketScan PocketScan

مانند اکثر اسکنرهای قابل حمل، پاکت‌اسکن را باید بر روی سند چاپی خود حرکت دهید تا فرآیند اسکن انجام شود. این دستگاه قادر است با استفاده از تکنولوژی OCR قدرتمند و همچنین اسکن آنی خود، هر گونه متنی را در تصاویر، جداول و دست‌نوشته در دستگاه دلخواهتان اسکن کند. جداول در اسکن انجام شده تبدیل به اسناد Excel خواهند شد و موارد متنی نیز در قالب اسناد Word ذخیره می‌شوند.

PocketScan PocketScan

اطلاعات اسکن شده از طریق بلوتوث به دستگاه دلخواه فرد انتقال داده می‌شود. داکودا همچنین مدعی شده که دستگاهش قادر است تا 400 dpi اسناد را اسکن کند و سیستم ویژه ای نیز برای اسکن در حالات کم نور تعبیه شده است. البته این دستگاه محدودیتی تا حد کاغذهای A3 دارد که در کنار مزایای بسیار چندان به چشم نمی‌آید. در کنار این اسکنر نرم افزاری به نام SLAM Scan ارائه شده که با ترکیب قوانین روبوتیکی دستگاه و آنالیز آنی تصاویر، فرآیند اسکن را انجام می‌دهد.

PocketScan PocketScan

SLAM Scan همچنین به قصد شناسایی زبان‌های بیشتر (غیر از انگلیسی) خود را با یک پایگاه داده یکپارچه کرده که تا 198 زبان را پشتیبانی می‌کند. اندازه استثنایی این دستگاه 50x27x20 میلی متر است و با وزنی 85 گرمی تصور یافتن اسکنری کوچک‌تر از آن را انصافا دشوار می‌کند!

PocketScan PocketScan

پاکت‌اسکن با هر بار شارژ باتری تا چهارصد اسکن را برای شما انجام می‌دهد و هم اکنون با پی‌سی، مک و iOS هماهنگ است. همانطور که در ابتدا اشاره شد پاکت‌اسکن مرحله اول دریافت سرمایه مالی خود را به اتمام رسانده و فاز بعدی پروژه جذب 500 هزار دلار و اضافه کردن قابلیت تبدیل متن به صوت در این دستگاه است. پاکت‌اسکن با قیمت 149 دلار در بازار به فروش خواهد رسید.

منبع : kickstarter

 

PocketScan, the world’s smallest wireless scanner!
WHAT IS POCKETSCAN?

PocketScan is the world’s smallest wireless scanner – barely larger than a business card and super light. PocketScan is compact, smart, and incredibly easy to use. It’s the perfect companion on-the-go for your PC, Mac, iPad, Tablet and iPhone.

Scan anything and any size – even things that don’t fit in your old fashioned scanner. Powered by unique and patented real-time image processing software PocketScan allows you to create beautiful scans and turns text and tables magically into editable content.

POCKETSCAN IS FOR YOU

You can use PocketScan anywhere you like in any situation! The applications are as diverse as your ideas!

It’s the fastest scanner at hand and always works. As easy as pressing a button, PocketScan starts the scan. Anything you scan is wirelessly transmitted and instantly displayed on the screen. Scanning feels just like painting. Thanks to its unique design and sophisticated illumination, PocketScan works even in bright sunlight or low-light environments to produce consistent, clear, and high quality results.

 

۳ دیدگاه

 1. سلام
  برای تهیه اسکنر بی سیمی جهت سفارش وخرید دارم راهنمایی کنید شماره تماس با آن شرکت

  (0)
 2. سلام چطوری میتونم اسکنر کوچیکو تهیه کنم لطفا راهنمایی کنین

  (0)
 3. سلام
  کوچکترین اسکنر بی سیم دو چطوری میشه تهیه کرد راهنمایی کنین
  با تشکر

  (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*