آخرین مطالب
17
امروز

امکان استفاده همزمان از دو حساب کاربری در آپدیت جدید اینستاگرام

اینستاگرام در آپدت جدید این اپلیکیشن امکان استفاده و مدیریت دو حساب کاربری ( اکانت ) به صورت همزمان را برای کاربران اندروید فعال کرده است.البته می‌توان گفت که شاید این قابلیت چندان برای کاربران معمولی این شبکه اجتماعی مهم نباشد اما این یک قابلیت بسیار عالی برای عکاسان حرفه ای، مدیران رسانه‌ های اجتماعی و صاحبان مشاغل کوچک می‌تواند باشد که بطور همزمان حساب کاربری شخصی و حساب کاربری تجاری خود را مدیریت نمایند.

این اپلیکیشن درحال حاضر هنوز این قابلیت چند اکانتی را در اختیار همه کاربران خود قرار نداده است اما به واسطه آن که اینستاگرام فعلاً خبر رسمی را در قبال این قضیه منتشر نکرده است این نکته به نظر می رسد که این قابلیت قرار است به مرور زمان در دسترس همه کاربران قرار بگیرد. Android Police نیز این موضوع را تایید می کند که نسخه بتای اینستاگرام با اضافه شدن پشتیبانی از چند حساب کاربری برای تعدادی از کاربران اندروید عرضه می شود.

البته فعلا خبری از اضافه شدن این ویژگی به نسخه سیستم عامل iOS این اپلیکیشن به گوش نمی‌رسد که مطمئناً در آینده ای نزدیک این عمر تحقق خواهد یافت.

برای استفاده از این قابلیت، ابتدا به قسمت تنظیمات بروید.اگر این قابلیت برای شما نیز اضافه گردیده باشد، باید در زیر گزینه‌ی Clear Search History به دنبال گزینه ای تحت عنوان Add Account بگردید.در غیر این صورت باید صبر کنید تا این قابلیت را دریافت نمایید.

منبع : mashable

یک دیدگاه

  1. عالیییییییییییی ممنون

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*