آخرین مطالب
23
امروز

زمان کنفرانس هواوی در MWC 2016 مشخص شد

طی چند هفته‌‌ی باقی مانده تا برگذاری کنگره جهانی موبایل ( Mobile World Congress )، تولید کنندگان گوشی های هوشمند از برنامه خود برای حضور در بزرگترین رویداد موبایل سال، پرده برداری می‌کنند. MWC 2016 در بارسلونای اسپانیا برگذارد می‌شود و از ۲۲ تا ۲۵ فوریه به طول خواهد انجامید. طبق روال عادی، قبل از شروع به کار کنگره و در ۲۱ فوریه، کمپانی های مختلف رویداد مطبوعاتی خود را برگذار خواهند نمود. امروز زمان کنفرانس هواوی در MWC 2016 مشخص شده است.در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

همانطور که می‌دانید، قبل از MWC، کمپانی ها اقدام به برگذاری کنفرانس اختصاصی خود می‌کنند و جای تعجب ندارد که هواوی هم برای برگذاری کنفرانسش برنامه ریزی های مرتبط را انجام دهد. با  تکیه بر دعوتنامه‌ای که برای این کنفرانس مطبوعاتی ارسال شده، تاریخ برگذاری آن ۲ اسفند ( ۲۱ فوریه ) برنامه ریزی شده. اما تا کنون هیچ جزئیاتی بیشتری از زمان دقیق این رویداد به دستمان نرسیده است.

علاقه مندان به این صنعت و به ویژه طرفدران هواوی می‌دانند که در ۲ اسفند چشمانمان قرار نیست به جمال P9 روشن شود. بر حسب اینکه تاریخ تکرار خواهد شد، هواوی علاقه ندارد که پرچمدارانش را در رویداد هایی مجزا و جداگانه رونمایی کند. در اینجا لازم است که یادآور شویم هواوی P8 سال گذشته در لندن رو به رو دید همگان قرار گرفت و در آخرین رویداد، هواوی P8 طی CES معرفی شد.

آنچه که انتظار داریم هواوی برای MWC آماده کرده باشد، تعدادی از تبلت های جدید و گجت های پوشیددنی است.  البته باید خاطر نشان کرد از آنجایی که آنها یک تولید کننده چینی هستند، این امکان هم وجود دارد که با محصولی کاملا غیر منتظره به دلیل برانگیختن تعجب همگان پا به این رویداد بگذارند. در مراسم سال پیش، هواوی ساعت هوشمند را معرفی کرد که به سرعت پا به بازار گذاشت و پس از نسخه‌های متفاوتی در اختیار کاربران قرار گرفت.

همانطور که یاد کردیم، تمامی کمپانی ها از جمله سونی، ال‌جی و سامسونگ تاریخ کنفرانسشان را روی ۳۲ اسفند تنظیم کرده اند. اچ‌تی‌سی هم به طور معمول به جمع این تولید کنندگان می‌پیوندد. اما تا کنون راجب برنامه‌ی اچ‌تی‌سی حرفی زده نشده است. ما احتمال می‌دهیم وان M10 در این مراسم حضور پیدا کند اما این امکان وجود دارد که تایوانی ها به دنبال برگذاری رویدادی اختصاصی باشند. گفتنی است که M8 در ۲۱ فوریه سال ۲۰۱۴ رونمایی شد. بنابراین ممکن است اولین ملاقتمان با M10  چند هفته‌ی دیگر رقم بخورد. در هر صورت، ما تمامی اخبار این رویداد را در اختیارتان قرار خواهیم داد و امکان ندارد چیزی از دستمان در برود !

منبع: androidheadlines

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*