آخرین مطالب
27
امروز

لیگ کلش رویال فارسی گیفت با حمایت رسانه‌ای گجت نیوز

حتما با بازی کلش رویال آشنایی دارید، مگر می‌شود نداشت! جدیدترین بازی سوپرسل که میلیون‌ها طرفدار در سرتاسر جهان دارد. فارسی گیفت نیز که یک سایت شناخته شده و معتبر درزمینه‌ی فروش جم بازی کلش آف کلنز و کلش رویال است لیگ کلش رویال را برگزار کرده است.

برای اولین بار آن‌هم در سطح گسترده و بزرگ، وب‌سایت فارسی گیفت قصد دارد تا برترین کلن‌های ایرانی در بازی محبوب کلش رویال ( Clash Royale ) را به یک چالش بزرگ دعوت کند تا با برگزاری لیگ مسابقات کلش رویال، قهرمان قهرمانان مشخص گردد. جالب است نه!

بی‌شک برگزاری مسابقه‌ای به همراه دوستان خود که می‌توانید لحظات شادی را سپری کنید و در آخر برنده‌ی جوایز نفیسی نیز بشوید باید هیجان‌انگیز و مفرح باشد.

نحوه برگزاری لیگ کلش رویال به چه صورتی است؟

وب سایت فارسی گیفت قصد دارد تا مسابقات را به‌صورت دوره‌ای برگزار کند و تعداد شرکت‌کنندگان هر دوره 192 نفر باشند. در هر دوره از مسابقات، 3 لیگ تشکیل می‌شود تا با یک دیگر مسابقه دهند. این سه لیگ به صورت زیر تقسیم بندی می‌شوند:

  • لیگ اول شامل بازیکنان لول 1 تا 6
  • لیگ دوم شامل بازیکنان لول 7
  • لیگ سوم شامل بازیکنان لول 8 به بالا

جوایز لیگ کلش رویال فارس گیفت چیست؟

مسابقه که بدون جایزه معنا ندارد! به نفرات اول هر لیگ کلش رویال جوایز نفیسی تعلق خواهد گرفت. جوایز این مسابقه به شرح ذیل است:

  • جایزه نفر اول لیگ لول 8 : 6500 جم
  • جایزه نفر اول لیک لول 7 : 3000 جم
  • جایزه نفر اول  لیگ لول 1 تا 6 : 1200 جم

این مسابقات دارای جدول رده‌بندی است که شرکت‌کنندگان می‌توانند به‌صورت زنده نتایج مسابقه را پیگیری کنند.

چگونه در لیگ کلش رویال فارسی گیفت شرکت کنیم؟

اگر به این جای مقاله رسیده‌اید پس می‌توان گفت که بی‌شک مسابقه برای شما جذاب بوده است. برای شرکت در مسابقه کافی است که فرم ثبت‌نام مسابقه را که در کانال تلگرام سایت فارسی گیفت به آدرس iranianclashroyale@ قرار دارد رفته و آن‌را پرکرده و ارسال کنید. همچنین می‌توانید به سایت فارسی گیفت رفته و فرم مسابقه را پر کنید.

پس از بررسی داوران و تأیید شما، برای تنظیم زمان رقابت با شما تماس گرفته خواهد شد. این مسابقات در حال رشد است و از دوره‌های آینده تعداد شرکت‌کنندگان افزایش پیدا خواهد کرد و همچنین جوایز بسیار ارزنده‌تری برای برندگان در نظر گرفته خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*