مشخصات اگزینوس 8895 سامسونگ افشا شد

نگاهی به تراشه اگزینوس ۸۸۹۵ سامسونگ

سه گوشی هوشمند پرچمدار و سطح بالای شرکت سامسونگ، گلکسی اس ۷، گلکسی اس ۷ اج و گلکسی نوت ۷ دارای تراشه قدرتمند اگزینوس ۸۸۹۰ هستند. این سری از تراشه ها توسط خود کمپانی سامسونگ طراحی و تولید شده است. البته لازم به ذکر است که با معرفی گوشی گلکسی اس ۸ (Galaxy S8)، مطمئنا شاهد قرار گیری چیپست جدیدی در آن خواهیم بود که احتمالا اگزینوس ۸۸۹۵ نام خواهد گرفت. اطلاعات مربوط به این تراشه اوایل تابستان سال جاری بود که در وب سایت مربوط به واردات و صادرات کشور هند (Zauba) نمایان شد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، تراشه اگزینوس ۸۸۹۵ سامسونگ از معماری ۱۰ نانومتری استفاده خواهد کرد. 

بر اساس اطلاعات منتشر شده، تراشه اگزینوس ۸۸۹۵ سامسونگ از معماری ۱۰ نانومتری استفاده خواهد کرد.

علاوه بر آن منبع خبری دیگری نیز افشا کرد که تراشه اگزینوس ۸۸۹۵ سامسونگ از حداکثر فرکانس سه گیگاهرتزی استفاده خواهد کرد. از طرفی سرعت پردازش های مربوط به تصویر و عکاسی نیز با افزایش ۷۰ درصدی روبه رو خواهد بود. همان طور که احتمالا می‌دانید، شایعات و خبرها حاکی از آن است که به احتمال بسیار زیاد گوشی گلکسی اس ۸ سامسونگ از دوربین دوگانه برخوردار بوده و از این رو، عکاسی در این گوشی پرچمدار به شاخصه ای اصلی تبدیل خواهد شد. به همین دلیل نیاز به پردازش های تصویر سنگین در این گوشی احساس خواهد شد. تراشه اگزینوس ۸۸۹۵ سامسونگ برای حل مشکلات مربوط به این بخش بسیار مفید و کارامد خواهد بود. از سویی دیگر بر اساس شنیده‌ ها، این پردازنده جدید مصرف بسیار کمی خواهد داشت چون حداکثر میزان مصرف برق آن در سنگین ترین پردازش ها به ۵ وات خواهد رسید.

مشخصات اگزینوس 8895 سامسونگ افشا شد

انتشار اطلاعات تراشه اگزینوس ۸۸۹۵ سامسونگ در شبکه اجتماعی Weibo چین

چیپست ۸۸۹۵ سامسونگ در بنچمارک گیک بنچ در بخش تک هسته ای توانست امتیاز ۲۳۰۱ را به خود اختصاص دهد. در قسمت چند هسته ای نیز امتیاز ۷۰۱۹ را از آن خود نمود. در لیست مربوط به وب سایت Zauba، این تراشه با نام مستعار Kanchen معرفی شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*