آخرین مطالب
1
امروز
فیلترینگ اینستاگرام

فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار قرار گرفته است

فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار قرار گرفت. معاون اول دادستان کل کشور گفت با توجه به فعالیت برخی از سلبریتی‌ها در فضای مجازی و جمع‌آوری پول به بهانه کمک کردن، شاید اینستاگرام فیلتر شود.

محمد مصدق، معاون اول دادستان کل کشور از احتمال فیلترینگ اینستاگرام خبر داد. مصدق به فعالیت برخی از افراد با عنوان سلبریتی در فضای مجازی به خصوص در شبکه اجتماعی اینستاگرام و جمع کردن پول به بهانه کمک به افراد بی بضاعت ابراز نارضایتی کرد و گفت این موضوع در موارد متعددی منجر به کلاهبرداری شده است و دادستانی کل کشور به عنوان مدعی‌العموم به این قضیه وارد می‌شود.

معاون اول دادستان کل کشور اظهار کرد تعدادی از این افراد که در Instagram اقدام به سوءاستفاده و کلاهبرداری کرده‌اند شناسایی شده‌اند. به گفته مصدق، در برخی استان‌ها پرونده‌هایی در حال رسیدگی است و دادستانی کل کشور خود را موظف می‌داند با افرادی که از احساسات پاک مردم سوءاستفاده می‌کنند که اخیرا هم یک مورد در تلویزیون بوده است، برخورد کند.

احتمال فیلترینگ اینستاگرام جدی است

وی در ادامه اعلام کرد با توجه به این موارد، فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار قرار گرفته و عبدالصمد خرم آبادی به عنوان معاون دادستانی کل کشور در امور فضای مجازی به صورت جدی این موضوع را پیگیری می‌کند و باید ببینیم در نهایت چه اتفاقی رخ می‌دهد. مصدق در پایان افزود چنین اقداماتی باعث بی اعتمادی به نهادهای متولی امر کمک‌رسانی به مردم شده و ما باید با عملکرد خودمان، دست این افراد سودجو را قطع و اعتماد را به جامعه برگردانیم.

۳۹ دیدگاه

 1. پیش به سوی کره ی شمالی شدن

  (1)
 2. … به ایرانو به نوع زندگیمون، خدا لعنت کنه کسانی رو که به مردم هیچیو روا ندارن و اون دسته ایی که از این بی نا… حمایت میکنن

  (1)
 3. چه داستانی من تو ایران داریم هر روز یه چی رو فیلتر میکند. اینترنت رو هم کلا ببندید بره خیال همه راحت بشه

  (0)
 4. خیلی خوبه که اینستا میخواد فیلتر بشهچون فضای الوده ای داره و پر از عکس ها و فیلم های زشت و غیر اخلاقیه
  و برای گرفتن لایک هر کاری میکنن

  (1)
 5. هر چی ما پیشرفت نمیکنیم به خاطر این نرم افزار های غربی و فیلترشکن ها و شبکه های اجتماعی است اینا روح و مغز ما را خراب میکنند .بدون اینا ما خیلی پیشرفت میکنیم و ذهن و خلاقیت ما با مثبت سازی وفقط با یاد خدا پیشرفت میکندـ

  (-9)
 6. مثل اینکه یه نسخه داخلی برای اینستاگرام هم ساختن میخوان فیلترش کنن تا ملت مجبور بشن ازش استفاده کنن

  (3)
 7. یعنی وزیر ارتباطات هیچ نقشی نداره، هست برای خودش، خیلی بده وزیر باشی یکی دیگه برات تصمیم بگیره، همه کاسه و کوزه ها هم سر وزیر ارتباطات میشکنه، وزیر قطع ارتباطات و….

  (0)
 8. من اولین بار از فیسبوک استفاده کردم 10 سال پیش با سرعت تخیولیه دیال آپ . البته توینتر و یو تویوب بماند که عالی بودن. بعد یاهو اونم که چت روماش بسته شد . بعد تلگرام به بهونیه مسخریه اسرایلی بودن و نمیدونم اختشاشات اونم فیلتر کردن. و حالا اینیستاگرام . یعنی میخوان اینا به ما بگن داداج حتی میخوایی بری تو گوگل سرچم کنی یه قند شکن نصب کن وسلام.

  (1)
 9. اینستا هم باید بلاکگ چین کنه

  (0)
 10. خدایی این چه مسخره بازیه

  (1)
 11. ینی این همه مشکل
  بجاش باید اینستا رو فیلتر کنن
  واقعا متاسفم

  (4)
 12. ما که اینستا نداریم
  پس هیچ فرقی بحالمون نمیکنه
  بهتر که فیلتر شه
  خیلی چرته

  (-14)
 13. بگید ترسیدیم دیگه بهونه چرتو پرت چرا میارین

  (8)
 14. ای بدبختی عاقا یهو نفس کشیدنمونم فیلتر کنید بره

  (8)
 15. یعنی مدیونین اگه فک کنین دلیل فیلتر تلگرام کانل خاصی بوده یا دلیل فیلتر اینستاگرام پیج خاصیه D:

  (4)
 16. هیچ ربطی به این کلاه برداری ها نداره

  (9)
 17. خب آخه بی شرفها ، چی از جون مردم میخواین؟ تلگرام رو فیلتر کردین چی شد؟

  (12)
 18. خدارو شکر دیدین مسئولین چقد به فکر ما هستن؟ دمشون گرم فیلتر اینستاگرام و اینترنت غربی خواسته نود و نه درصد مردم ایران بود که الان مسئولین صدای ما ملت ایرانو شنیدن

  (-9)
 19. خوبه به عصبانی تر و ناراضی تر کردن مردم ادامه بدین .. ، اینستاگرام فیلتر ، یوتیوب فیلتر ، فیسبوک فیلتر ، توییتر فیلتر ، تلگرام فیلتر ، وی چت فیلتر ، رددیت فیلتر ، استیم فیلتر ، نت فلیکس فیلتر ، ساندکلاد فیلتر ، ویکی لیکس فیلتر و.. همین دوماه پیش ایران از کره شمالی پیشی گرفت به رتبه اول جهان تو فیلتر رفت و سازمان حقوق بشری ایرانو دشمن اینترنت نامید . دیگه مردم میدونن کی خوب بوده کی بد .. به کره شمالی دوم خوش آمدید

  (19)
 20. بله دقیقا به خطر اینه که نگران مردم و اصلا ربطی به اوضاع بازار و جامعه و اغتشاشات نداره فقط به خاطر اینکه که «اعتماد را به جامعه برگردانند»
  فقط مونده هوا رو با فیلتر شکن استفاده کنیم که آمادگی اونم داریم در دستور کار قرار بدین

  (15)
 21. کلا اینترنتو قطع کنین بره

  (9)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*