موضوع ERP

انتشار ویژه نامه تخصصی با موضوع ERP

دومین شماره نشریه تخصصی حوزه فناوری همکاران سیستم، آیند، با تمرکز بر موضوع ERP منتشر شد. آیند ویژه‌نامه‌ای با رویکرد آموزشی – تحلیلی در حوزه فناوری است و در هر شماره به یکی از حوزه‌های فناوری‌های مرتبط با کسب و کار می‌پردازد.

آیند 2 با توجه به اهمیت توسعه ERP در بازار کسب‌وکار به طور تفصیلی به این موضوع پرداخته و حاوی مقالات متعددی درباره آن است. در این شماره مطالب مختلفی از جمله گزارش پانورما در حوزه ERP و تجربیات پیاده‌سازی آن، چیستی ERP، حضور ERP در ایران و الزامات موفقیت و فناوری‌های مرتبط منتشر شده است. همچنین موضوع ERP و خدمات پیش، حین و پس از پیاده‌سازی آن، نقش CIO در موفقیت سیستم‌های اطلاعات سازمانی و همچنین میزگردی با موضوع چالش‌های پیاده‌سازی ERP در کسب‌وکارها از مطالب این شماره است.

هدف از انتشار آیند، هم‌افزایی دانش میان فعالان صنعت نرم افزار، کاربران سیستم‌های نرم افزاری و ایجاد مرجعی محتوایی در حوزه فناوری و به‌طور خاص، نرم افزار است. تاکنون دو شماره از ویژه‌نامه آیند منتشر شده است. ویژه نامه نخست آیند به موضوع رایانش ابری و موضوعات مربوط به توسعه آن در بازار ایران و جهان پرداخته بود.

علاقه‌مندان برای مطالعه نشریه تخصصی آیند می‌توانند به لینک https://www.systemgroup.net/ayand مراجعه کنند.

۳ دیدگاه

  1. چی هست حالا من ک سر در نیاوردم

    (0)
  2. دانش شما کافی نیس داداش

    (0)
  3. خارجیه که همش

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*