آخرین مطالب
15
امروز
موضوع ERP

انتشار ویژه نامه تخصصی با موضوع ERP

دومین شماره نشریه تخصصی حوزه فناوری همکاران سیستم، آیند، با تمرکز بر موضوع ERP منتشر شد. آیند ویژه‌نامه‌ای با رویکرد آموزشی – تحلیلی در حوزه فناوری است و در هر شماره به یکی از حوزه‌های فناوری‌های مرتبط با کسب و کار می‌پردازد.

آیند 2 با توجه به اهمیت توسعه ERP در بازار کسب‌وکار به طور تفصیلی به این موضوع پرداخته و حاوی مقالات متعددی درباره آن است. در این شماره مطالب مختلفی از جمله گزارش پانورما در حوزه ERP و تجربیات پیاده‌سازی آن، چیستی ERP، حضور ERP در ایران و الزامات موفقیت و فناوری‌های مرتبط منتشر شده است. همچنین موضوع ERP و خدمات پیش، حین و پس از پیاده‌سازی آن، نقش CIO در موفقیت سیستم‌های اطلاعات سازمانی و همچنین میزگردی با موضوع چالش‌های پیاده‌سازی ERP در کسب‌وکارها از مطالب این شماره است.

هدف از انتشار آیند، هم‌افزایی دانش میان فعالان صنعت نرم افزار، کاربران سیستم‌های نرم افزاری و ایجاد مرجعی محتوایی در حوزه فناوری و به‌طور خاص، نرم افزار است. تاکنون دو شماره از ویژه‌نامه آیند منتشر شده است. ویژه نامه نخست آیند به موضوع رایانش ابری و موضوعات مربوط به توسعه آن در بازار ایران و جهان پرداخته بود.

علاقه‌مندان برای مطالعه نشریه تخصصی آیند می‌توانند به لینک https://www.systemgroup.net/ayand مراجعه کنند.

۳ دیدگاه

  1. چی هست حالا من ک سر در نیاوردم

    (0)
  2. دانش شما کافی نیس داداش

    (0)
  3. خارجیه که همش

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*