آخرین مطالب
0
امروز
مشکل جدید آیفون 10

مشکل جدید آیفون 10 ؛ ظاهر شدن یک خط عمودی سبز رنگ در نمایشگر آیفون ایکس

کاربران از یک مشکل جدید آیفون 10 (iPhone 10) خبر داده‌اند. بر این اساس، روی صفحه نمایش OLED آیفون ایکس خطی سبز رنگ به صورت طولی ظاهر می‌شود.

کاربران چندی پیش از آبی به نظر رسیدن نمایشگر آیفون 10 حین نگاه کردن به آن به صورت زاویه‌دار خبر دادند. اپل در بخش پشتیبانی وب سایت خود به این مشکل اشاره و آن را جزو خصیصه‌های نمایشگرهای OLED یاد کرد. اما مشکل جدید آیفون 10 را به هیچ عنوان نمی‌توان توجیه کرد.

بر روی نمایشگر برخی دستگاه‌ها، خطی سبز رنگ به صورت عمودی از بالا تا پایین نمایشگر ظاهر می‌شود. بر اساس گفته‌های کاربران، آیفون 10 آن‌ها در ابتدا مشکلی نداشته و به خوبی کار می‌کرده است، اما بعد از گذشت زمانی کوتاه، این خط سبز رنگ ناگهان ظاهر شده است.

مشکل جدید آیفون 10

به طور دقیق نمی‌توان تا زمان بررسی تخصصی علت را عنوان کرد. ممکن است مشکل جدید آیفون 10 توسط کنترلر نمایشگر و یا کابل روبان اتصال صفحه نمایش ایجاد شده باشد.

اپل هنوز درباره این مشکل آیفون 10 اظهار نظر نکرده است، اما کاربرانی که نمایشگر آیفون ایکس آن‌ها به این مشکل برخورد کرده است، توانستند تحت گارانتی اپل دستگاه خود را تعویض کنند. پس اگر گوشی موبایل شما نیز به مشکل مشابهی برخورد کرد، آن را مستقیما به نزدیک‌ترین شعبه شرکت و یا اپراتوری که دستگاه را از آن به صورت قراردادی تهیه کرده‌اید، ببرید.

مشکل جدید آیفون 10 تحت پوشش گارانتی است

اپل برای اولین مرتبه از یک پنل OLED در گوشی موبایل خود استفاده کرد و طبق نظر بیشتر متخصصان در نخستین تجربه بسیار موفق ظاهر شد. حتی به عقیده شرکت DisplayMate، آیفون 10 دارای بهترین نمایشگر در بین تمامی گوشی‌ های موبایل است! با این حال تاکنون چند مشکل مرتبط به نمایشگر این مدل گزارش شده است. در حال حاضر نمی‌توان گفت گستردگی مشکل جدید آیفون 10 چقدر است، اما حداقل تعداد قابل توجهی کاربر به آن برخورد کرده‌اند.

۳ دیدگاه

 1. هر جا خبر از خرابکاری هست نام سامسونگ میدرخشه.
  صفحه نمایش ساخت سامسونگ

  (0)
 2. چه ایرادای نا معقولی میگیرن حسودا

  (0)
 3. ☻☻معلوم نیست چه خبر هر روز یه مشکل پیدا میکنه . فقط مثل نوت7 نشه که …………

  (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*