آخرین مطالب
20
امروز

چرا ال جی از تکنولوژی شارژ سریع در گوشی جی ۴ استفاده نکرده است ؟!

یکی از ویژگی های پردازنده های اسنپدراگون کمپانی کوالکام ، تکنولوژی Quick Charge 2.0 یا همان شارژ سریع است که در بسیاری از گوشی هایی که به این پردازنده ها مجهز هستند استفاده شده است.اما بعضی کمپانی ها با وجود اینکه از پردازنده اسنپدراگون در اسمارت فون تولیدی خود استفاده کرده اند ، ویژگی شارژ سریع در محصول آنها دیده نمی شود.این همان اتفاقی است که برای پرچم دار جدید کمپانی LG یعنی گوشی ال جی جی ۴ افتاده است !

همانظور که می دانید ، ال‌جی در گوشی جی ۴ خود از پردازنده اسنپدراگون ۸۰۸ بهره گرفته که تکنولوژی Quick Charge 2.0 در این پردازنده استفاده شده است.اما در کمال تعجب ، LG ویژگی شارژ سریع را در پرچم دار جدید خود ، G4 استفاده نکرده است ! نگران نباشید! چراکه می‌توانید ازشارژ معمولی گوشی‌تان استفاده کنید. بنابراین برای شارژ کردن باتری خالی ۳۰۰۰ میلی‌آمپری جی ۴ به ۱۲۷ دقیقه زمان نیاز دارید.

با اینکه امکان شارژسریع در اسنپدراگون قرار دارد ولی شرکت‌های سازنده دستگاه‌ها آزادی عمل دارند تا این فناوری را بدون نیاز به توضیح و به هر دلیلی در محصول خود غیر فعال کنند.

در پاسخ به این پرسش که چرا ال جی از تکنولوژی شارژ سریع در گوشی جی ۴ استفاده نکرده است ؟ باید بگوییم ، این کمپانی هیچ توضیحی برای عدم استفاده از تکنولوژی شارژ سریع در پرچم دار جدید خود ارائه نکرده اما قطعا دلیل قانع کننده ای برای این عمل وجود دارد.

شما چه فکر می کنید ؟

بروزرسانی :

کمپانی ال جی رسما ادعای عدم پشتیبانی گوشی G4 از فناوری شارژ سریع را رد کرد و اعلام نمود پرچم دار جدید این کمپانی از تکنولوژی شارژ سریع کوالکام یا Quick Charge 2.0 پشتیبانی خواهد کرد.

منبع : phonearena

یک دیدگاه

  1. :Disapproval: :Disapproval: حالا مثلا اینکه الجی توضیحی در ابن مورد نداده کجاش می تونه جالب باشه
    :Weary: :Weary: نه انصافا دیگه اگه توضیحی داده که فبها اما اینکه نداده خبره آیا؟
    :Cry: :Cry: آخه من دردمو به کی بگم
    انصافا سایت خیلی قشنگیه خیلی هم بدردبخوره ها اما نمی دونم چرا بعضی از نویسندگان سایت بعضی وقتا شوخیشون میگیره :Crazy2:

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*